Pohled do krajiny

    No.: 229522

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 12. 02. 2020 14:51

    fotografie, 23,7 x 29,1 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Pohled do krajiny

    No.: 229523

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 12. 02. 2020 14:52

    fotografie, 29,2 x 23,7 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Portrét ženy

    No.: 229526

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 12. 02. 2020 14:55

    fotografie, 23 x 16,9 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Zámek Pillnitz

    No.: 229527

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 12. 02. 2020 14:56

    fotografie, 27,8 x 40,2 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Kus salámu

    No.: 233477

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    Planned termination: 12. 02. 2020 15:19

    suchá jehla, akvatinta, 1982, 12 x 11,3 cm, sign. PD nečitelně, č. 27/40, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

    Chalupa

    No.: 233484

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 12. 02. 2020 15:20

    linoryt, 1963, 18,9 x 25,3 cm, sign. PD nečitelně, č. 2/4, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 750 CZK (30 €)

    Křižovatka

    No.: 233485

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 12. 02. 2020 15:21

    linoryt, 17,5 x 24,6 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 750 CZK (30 €)

    Zátiší s ovocem

    No.: 233911

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 13. 02. 2020 14:04

    olej, lepenka, 35 x 51 cm, sign. PD nečitelně, při okrajích poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Březiny na Českomoravské vysočině

    No.: 234976

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 13. 02. 2020 14:11

    akvarel, papír, 1971, 31 x 44 cm, sign. LD nečitelně, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Ležící akt

    No.: 240934

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 13. 02. 2020 14:59

    linoryt, 53,5 x 44,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Šašek

    No.: 240935

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 13. 02. 2020 15:00

    linoryt, 61,3 x 30,9 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Holubice

    No.: 240938

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 13. 02. 2020 15:03

    linoryt, 53 x 36 cm, zašpiněný, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

    No.: 240939

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 13. 02. 2020 15:04

    linoryt, 60 x 45,7 cm, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

    No.: 240940

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 13. 02. 2020 15:05

    tisk, papír, 81,5 x 57,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Létající pes

    No.: 240941

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 13. 02. 2020 15:06

    tisk, papír, 58 x 82 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

    No.: 240942

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 13. 02. 2020 15:07

    linoryt, 91,5 x 66,8 cm, lehce zašpiněný, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

    No.: 240943

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 13. 02. 2020 15:08

    linoryt, 92 x 67 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

    No.: 240959

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 13. 02. 2020 15:09

    linoryt, 88,8 x 68 cm, lehce zašpiněný, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Svatá Cecílie

    No.: 241157

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 17. 02. 2020 15:48

    olej, plátno, 36,5 x 30,5 cm, sign. LD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

    No.: 241324

    Auction price: 5.500 CZK (220 €)

    Planned termination: 18. 02. 2020 15:14

    olej, plátno, 66,3 x 87 cm, sign. LD Ma, rám, rám poškozen,

    Current price: 5.500 CZK (220 €)

    Dívka s košíkem ovoce

    No.: 241372

    Planned termination: 18. 02. 2020 16:02

    olej, karton, 1910, 58,5 x 49,5 cm, sign. PD nečitelně 1910 Paris, rám, malba místy krakelovaná, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Mytologický výjev - miniatura

    No.: 241432

    Auction price: 8.000 CZK (320 €)

    Planned termination: 18. 02. 2020 17:02

    malba na porcelánu, 7 x 8,5 cm, monogr. PD , kovový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 8.000 CZK (320 €)

    Na nábřeží

    No.: 241580

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 19. 02. 2020 16:10

    olej, překližka, 58,8 x 78,7 cm, sign. LD , rám, poškozeno, rám poškozen,

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

    No.: 241633

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 19. 02. 2020 17:03

    akvarel, tuš, papír, 58 x 27 cm, monogr. PD V., rám, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Abstrakce I

    No.: 241668

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 19. 02. 2020 17:38

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Abstrakce II

    No.: 241669

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 19. 02. 2020 17:39

    kresba pastel, 1931, 44 x 29 cm, sign. DU Mueriony, rám

    Current price: 800 CZK (32 €)

    No.: 241783

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 16:13

    akvarel, papír, 1941, 18 x 24 cm, sign. LD, rám

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Letní krajina

    No.: 241784

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 16:14

    akvarel, papír, 29 x 23,5 cm, sign. PD, rám

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Vue du Chateau Engelhaus

    No.: 241785

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 16:15

    sépiová kost, papír, 20 x 30,5 cm, papírová pasparta, zažloutlý papír s flíčky, poškozeno - polito,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Tanečnice

    No.: 242228

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 19:34

    bromostříbrná fotografie, 21,5 x 15,5 cm, sign. PD , rám, mírně zašpiněná pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)