Fragmenty

    No.: 241025

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 14. 09. 2020 21:04

    dřevoryt, 7,5 x 8,5 cm, sign. LD, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 241032

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 14. 09. 2020 21:10

    barevný dřevoryt, 23,5 x 17,7 cm, značeno PD KK, okraje papíru poškozeny lepidlem,

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Zasněžené sousoší

    No.: 241035

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 14. 09. 2020 21:14

    barevný lept, 19,7 x 16,3 cm, sign. PD , č. 7/102, kolem tisku zažloutlý rámeček, na papíru několik drobných teček hnědé barvy,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Rostliny (PF 1966)

    No.: 242695

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 14. 09. 2020 21:54

    litografie, 1965, 6 x 10 cm, sign DU ,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Tiskař (PF 1944)

    No.: 242696

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 14. 09. 2020 21:56

    litografie, 1943, 9,5 x 9 cm, papír uprostřed (mimo tisk) přeložen,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Holubice (PF 1945)

    No.: 242706

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 14. 09. 2020 22:12

    dřevoryt, 1944, 7 x 8,1 cm, sign. PD, papír lehce zažloutlý,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Kostelní vež (PF 200)

    No.: 242712

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 14. 09. 2020 22:20

    kolorovaný dřevoryt, 1999, 18,8 x 9,5 cm, sign. PD 99, č. 27/75,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Vesnice s rybníkem

    No.: 225461

    Auction price: 700 CZK (26 €)

    Planned termination: 14. 09. 2020 22:26

    Current price: 700 CZK (26 €)

    No.: 226770

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 14. 09. 2020 22:40

    litografie, 1951, 11,5 x 8,5 cm, LD značeno na kameni , rám, zažloutlý, při spodním okraji politý papír, pasparta poškozena,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Čáp (Ex libris Jiří Voneš)

    No.: 227000

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 14. 09. 2020 22:52

    lept, 1955, 5,4 x 4,2 cm, značeno PD R,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Hrušeň

    No.: 228531

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 14. 09. 2020 23:26

    olej, karton, 28,4 x 21,4 cm, sign. LD, místy poškozeno,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    No.: 242992

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 15. 09. 2020 19:44

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Zřícenina hradu

    No.: 242994

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 15. 09. 2020 19:48

    Current price: 500 CZK (19 €)

    Na Kampě

    No.: 243006

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 15. 09. 2020 20:02

    olej, karton, 50,5 x 60,5 cm, sign. PD,

    Current price: 500 CZK (19 €)

    Strom ve větru

    No.: 243007

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 15. 09. 2020 20:04

    olej, karton, 48,5 x 33,5 cm, sign. LD, rám,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Náměstí

    No.: 243012

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 15. 09. 2020 20:12

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Katedrála Panny Marie v Antverpách

    No.: 243352

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 15. 09. 2020 20:30

    akvarel, papír, 12,5 x 9,5 cm, sign. PD Troup, kliprám,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Dům u silnice

    No.: 244131

    Auction price: 1.500 CZK (56 €)

    Planned termination: 15. 09. 2020 20:50

    Current price: 1.500 CZK (56 €)

    Modrá kompozice

    No.: 245298

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    Planned termination: 15. 09. 2020 21:46

    Current price: 800 CZK (30 €)

    Konvolut grafických listů

    No.: 223333

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 15. 09. 2020 23:36

    8x tisk, 20 x 13,5 cm, mírně poškozeno,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Zvíře (Ex libris Alois Kučik)

    No.: 223985

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 15. 09. 2020 23:42

    dřevoryt, 12 x 8 cm, LD značeno ve štočku JD, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Chalupa

    No.: 224271

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 15. 09. 2020 23:44

    litografie, 11,3 x 11,2 cm, sign. PD, č. 57/150,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    No.: 224304

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 15. 09. 2020 23:48

    kvaš, karton, 28,5 x 38,5 cm, sign. PD, rám, rám poškozen,

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Krajina - žena

    No.: 225410

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 15. 09. 2020 23:54

    lept, 7,7 x 9,5 cm, sign. PD, č. 12/50,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Stromy u cesty

    No.: 245875

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 17. 09. 2020 20:44

    tempera, papír, 1957, 40,5 x 51,5 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Pardubický zámek

    No.: 245890

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 17. 09. 2020 20:58

    lavírovaná tuš, papír, 1941, 23 x 29 cm, PD monogr. VČ, rám,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Achilles

    No.: 245891

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    Planned termination: 17. 09. 2020 21:00

    lept, 1983, 14 x 9,3 cm, sign. PD , pasparta, č. 11/28,

    Current price: 350 CZK (13 €)

    Zelená brána v Pardubicích

    No.: 245904

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 17. 09. 2020 21:22

    lept, 11,8 x 7,8 cm, sign. PD, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Zlatá ulička

    No.: 245905

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 17. 09. 2020 21:24

    dřevoryt, 15 x 13,3 cm,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Svatý Mikuláš

    No.: 245906

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 17. 09. 2020 21:26

    dřevoryt, 15 x 13,3 cm,

    Current price: 150 CZK (6 €)