Bidden items

  • Jaroslav Uiberlay (Rare books auction - online part (170th auction))

    (1921-1991)

    Ilustrace k Petru Bezručovi

    No.: 811

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 08:18

    bibliofilie, 2x sign. suchá jehla J. Uiberlay, vyd. SMO, Opava, 1980, ex. 12/150, volné listy v obálce, velmi dobrý stav,

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Eugenio Montale (Rare books auction - online part (170th auction))

    (1896-1981)

    Příležitosti

    No.: 812

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 08:19

    bibliofilie, vybral, vydal a upravil M. Dyrynk, 1979, podpisy v tiráži M. Dyrynk, J. Vladislav (překlad) a Vlasta Dyrynková (dřevoryt a kresba), volné listy v obálce, na hřbetu natrženo, dobrý stav,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • František Bílek (Rare books auction - online part (170th auction))

    (1872-1941)

    Bratřím tvůrcům

    No.: 813

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 08:20

    bibliofilie, dřevoryt ve frontispisu, podpis na patitulu a text Fr. Bílek, vyd. Karel Reichl, Praha, 1929, ex. 160/250 s podpisem nakladatele v tiráži, tisk Kryl a Scotti, brož, 12s., velmi dobrý stav, , the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Rastislav Michal (Rare books auction - online part (170th auction))

    Jaroslav Seifert: Pohled z Karlova mostu

    No.: 814

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 08:21

    bibliofilie, 2x sign. litografie R. Michal, podpis autora a vydavatele v tiráži, vyd. Miloslav Janča, Praha, 1984, ruční papír, listy svázané nití v obálce, výborný stav, , the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Ivan Klíma (Rare books auction - online part (170th auction))

    Vzkazy a jiné velmi krátké povídky

    No.: 815

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 08:22

    bibliofilie, podpis s věnováním na tit. listě I. Klíma, il. M. Janáček, vyd. J. Vinklát, Liberec, 2010, 150 výtisků (tento nečíslovaný), pův. brož s obálkou, 62s. výborný stav,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Milan Janáček (Rare books auction - online part (170th auction))

    Jiří Žáček: Časová tíseň

    No.: 816

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 08:23

    bibliofilie, grafický doprovod M. Janáček, vyd. Josef Vinklát a M. Janáček, 2009, 200 výtisků (tento nečíslován), v tiráži podpis autora, vydavatele i ilustrátora, volné archy v obálce, 36s., výborný stav,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Emil Svoboda (Rare books auction - online part (170th auction))

    (1878-1948)

    Život a myšlenka

    No.: 817

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 08:24

    bibliofilie, podpis na tit. listě E. Svoboda, vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha, 1928, ex. 24/50, ed. Aventinum, brož, 140s., lehce zašlé okraje, dobrý stav,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek (Rare books auction - online part (170th auction))

    Jalovec s jalovicí

    No.: 818

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 08:25

    bibliofilie, 2x sign. suchá jehla V. Komárek, na záložce uvedeno: milenci Jožky Pavlíka od V. Komárka, dva volné listy v pův. obálce, výborný stav, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Jiří Švengsbír (Rare books auction - online part (170th auction))

    (1921-1983)

    Karel Konrád: O Konstantinu Bieblovi

    No.: 819

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 08:26

    bibliofilie, sign. rytina s portrétem K. Biebla ve frontispisu a rytina na tit. listě J. Švengsbír, podpis autora před tiráži, vyd. Spolek č. bibliofilů, Praha, 1952, ex. 115/800, upr. M. Kaláb, volné archy v obálce, 42s., dobrý stav, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Archi…

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Zdeněk Mézl (Rare books auction - online part (170th auction))

    P. Kneidl: Historie O synu švédského krále a české paní

    No.: 820

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 08:27

    bibliofilie, dřevoryty vyzdobil Zd. Mézl (první ve frontispisu signovaný), vyd. PNP, Praha, 1984, 500 výtisků, volné listy v obálce, výborný stav, , the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Jaroslav Seifert: Dvě básně

    No.: 821

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 08:28

    bibliofilie, grafická výzdoba R. Michal, vyd. Miloslav Janča (podpis v tiráži), 1989, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, , the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Zdenka Kabátová Táborská (Rare books auction - online part (170th auction))

    (1933)

    Kytička z Erbenovy Kytice

    No.: 822

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 08:29

    bibliofilie, 4x sign. dřevoryt Z. Táborská Kabátová, vyd. Emil Gebauer, 1986, ex. 4/100, volné listy v obálce, výborný stav,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Seifert (Rare books auction - online part (170th auction))

    (1901-1986)

    Dopisy

    No.: 823

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 08:30

    kniha, výběr dopis J. Seiferta V. Mikulovi, vyd. J. Vinklát a V. Mikule (podpis v tiráži), 2008, ex. 1/100, brož, 33s., výborný stav,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Josef Čapek (Rare books auction - online part (170th auction))

    (1887-1945)

    Edmond Konrád: Olbřím

    No.: 824

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 08:31

    bibliofilie, úprava a obálka J. Čapek, podpis autora na tit. listě, vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha, 1928, ex. 4/25, pův. brož, 82s., krásný stav, , studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • František Kysela (Rare books auction - online part (170th auction))

    (1881-1941)

    Karel Toman: Torso života

    No.: 825

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 08:32

    bibliofilie, 2x barevný dřevoryt a úprava Fr. Kysela, vyd. Fr. Borový, Praha, 1929, ex. 448/600 na ručním papíře, volné archy v obálce, velmi dobrý stav, nerozřezáno, , studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague, at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Různí autoři (Rare books auction - online part (170th auction))

    Cesta

    No.: 826

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 08:33

    bibliofilie, vlepené signované grafické přílohy: A. Beran, A. Drobník, J. Kábrt, L.J. Kašpar, V. Komárek, V. Pokorný a V. Janků, k 70. narozeninám M. janků vydali jeho přátelé, samizdat, obs. soupis novoročenek M. Janků, volné listy, dobrý stav,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID1**2 History of bids

    L. Kundera: Řeč na Hané

    No.: 827

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 08:34

    bibliofilie, sign. dřevoryt ve frontispisu V. Komárek, podpis L. Kundery v tiráži, vyd. Městské kulturní středisko, Kostelec na Hané, 1991, 200 výtisků, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jan Sládek (Rare books auction - online part (170th auction))

    (1906-1982)

    Josef Chaloupka: Kamarád mrtvých

    No.: 828

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 08:35

    bibliofilie, sign. dřevoryt ve frontispisu a úprava J. Sládek, podpis autora na patitulu, vyd. Josef Hladký, Hranice, 1930, ex. 149/250, brož v obálce, velmi dobrý stav,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Otakar Štorch-Marien (Rare books auction - online part (170th auction))

    (1897-1974)

    Chvála nakladatelského povolání

    No.: 829

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 08:36

    bibliofilie, frontispis J. Zrzavý, vyd. Ot. Štorch-Marien k desátému výročí Aventina, Praha, 1920, ex. 390/400, upr. Fr. Muzika, listy svázané nití, velmi dobrý stav,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Neurčený autor (Rare books auction - online part (170th auction))

    Nur Augenblicke

    No.: 830

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 08:37

    bibliofilie, vyd. Neue Cranach Presse, Kronach, 2000, ex. 86/200, na tit. listě neurčený podpis, svázáno provázkem, výborný stav,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • František Votruba (Rare books auction - online part (170th auction))

    (1880-1953)

    Literárne štúdie I.

    No.: 831

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 08:38

    bibliofilie, podpis autora v tiráži, vyd. Slovenský spisovatel, Bratislava, 1950, ex. 466/500, plpl. vazba, 237s., velmi dobrý stav,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • František Langer (Rare books auction - online part (170th auction))

    (1888-1965)

    Andělé mezi námi

    No.: 832

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 08:39

    bibliofilie, podpis autora na tit. listě, vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha, 1931, ex. 20/30 na holandu, volné archy ke svázání, v obálce, 105s., výborný stav,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Josef Svatopluk Machar (Rare books auction - online part (170th auction))

    (1864-1942)

    Konfese literáta I.+II.

    No.: 833

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 08:40

    bibliofilie, podpis autora v prvním svazku, vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha, 1927, ex. č. 5, 2x pův. brož, 202+203s., okraje obálky prvního dílu mírně opotřebené, flíčky na ořízkách, velmi dobrý stav obou svazků, nerozřezáno,

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Rudolf Medek (Rare books auction - online part (170th auction))

    (1890-1940)

    Dvě básně

    No.: 834

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 08:41

    bibliofilie, podpis autora na tit. listě, vyd. arch. Fr. Tichý (podpis s věnováním v tiráži), Hradec Králové, 1928, 200 výtisků, polokož. vazba, výborný stav,

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Ludmila Jandová (Rare books auction - online part (170th auction))

    (1938-2008)

    Ludvík Kundera: Galerie a názvy

    No.: 835

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 08:42

    bibliofilie, 1x sign. linoryt L. Jandová, podpis s věnováním autora v tiráži, vyd. Galerie Otakara Kubína, Boskovice, 1996, jeden dvojlist a grafický list v obálce, velmi dobrý stav, , the disciple of Prof. K. Muller, V. Silovsky and V. Tittelbach

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • František Listopad (Rare books auction - online part (170th auction))

    (1921-2017)

    Kaninchen

    No.: 836

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 08:43

    bibliofilie, linoryty Zoppe Voskuhl, podpis překladatele na patitulu (Eduard Schreiber), vyd. Corvinus Presse, Berlin, 2007, sešit, výborný stav,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Petr Dillinger (Rare books auction - online part (170th auction))

    (1899-1954)

    P. Křička: Šípkový keř

    No.: 837

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 08:44

    bibliofilie, 3x sign. lept P. Dillinger, vyd. Kvasnička a Hampl, Praha, 1929, ex. 400/500, brož v obálce, 82s., obálka zašlá a při krajích lehce otřepená, , the disciple of prof. F. Kysela at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. M. Pirner and Max Svabinsky at The Academy of Fine Art…

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Vláčil (Rare books auction - online part (170th auction))

    (1924-1983)

    V. Hálek: Javorové housle

    No.: 838

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 08:45

    bibliofilie, 4x litografie J. Vláčil (poslední v tiráži signovaná), vyd. Kruh Bibliofilů, Morava, 1950, ex. 83/100, ruční papír, volné listy v obálce, velmi dobrý stav,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Kábrt (Rare books auction - online part (170th auction))

    (1920-1989)

    Paříž

    No.: 839

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 08:46

    bibliofilie, 2x lept J. Kábrt; podpis P. Kábrt, J. Čejka (redakce) a M. Dyrynk (typografie) v přední tiráži; vydáno u příležitosti 80. narozenin J. Kábrta a k poctě českého kresleného a animovaného filmu a jeho tvůrců, vyd. Spolek č. bibliofilů, Praha, 2000, volné listy v obálce, výborný stav, , the…

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Dopis od J. Voskovce

    No.: 840

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 29. 11. 2019 08:47

    bibliofilie, 1x sign. dřevoryt V. Komárek, faksimile a tištěný přepis dopisu od J. Voskovce, bez nakl. údajů, výborný stav, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 250 CZK (10 €)