Bidden items

  • Jaroslav Kincl (Fine Art from19th to 21 st century | 172. Aukce - online auction)

    Chalupa

    No.: 836

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 11:01

    olej, sololit, 55 x 70 cm, sign. PD Kincl, rám

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiřina Klimentová (Fine Art from19th to 21 st century | 172. Aukce - online auction)

    (1932-1997)

    Zátiší s ovocem

    No.: 837

    Planned termination: 28. 02. 2020 11:02

    olej, plátno, lepenka, 1984, 30 x 26 cm, sign. PD Klimentová, rám, vzadu popsáno autorem,

  • Eliška Konopiská (Fine Art from19th to 21 st century | 172. Aukce - online auction)

    Dívka z profilu

    No.: 838

    Auction price: 3.200 CZK (128 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 11:03

    kombinovaná technika, karton, 90 x 60,5 cm, sign. PD E. Konopiská, rám, místy mírně zašpiněno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. F. Muzika at the School of Fine Arts and Crafts (UMPRUM, VŠUP) in Prague

    Current price: 3.200 CZK (128 €)

  • Petr Kouba (Fine Art from19th to 21 st century | 172. Aukce - online auction)

    Múza

    No.: 839

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 11:04

    tužka, papír, 1977, 62,4 x 45 cm, sign. vzadu P. Kouba 1977, při okrajích pokrčený papír

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Ženský akt u moře

    No.: 840

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 11:05

    olej, plátno, 1995, 95 x 80 cm, sign. PD P. Kouba 1995, rám

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

    Božská koupel

    No.: 841

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 11:06

    olej, plátno, 1995, 100 x 95 cm, sign. LD P. Kouba 1995, rám

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

    Malíř s modelkou

    No.: 842

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 11:07

    olej, plátno, 1994, 100 x 95 cm, sign. PD P. Kouba 1994

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

    Andělská hra

    No.: 843

    Auction price: 9.000 CZK (360 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 11:08

    olej, plátno, 1978, 67 x 79 cm, sign. LD P. Kouba 1978

    Current price: 9.000 CZK (360 €)

    Dvojice

    No.: 844

    Auction price: 9.500 CZK (380 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 11:09

    Current price: 9.500 CZK (380 €)

  • Jaroslav Krcal (Fine Art from19th to 21 st century | 172. Aukce - online auction)

    Plachetnice v přístavu

    No.: 845

    Auction price: 1.400 CZK (56 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 11:10

    kvaš, papír, 1958, 52,5 x 73 cm, sign. PD Jar. Krcal 58, rám,

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

    Pobřeží

    No.: 846

    Planned termination: 28. 02. 2020 11:11

    kvaš, papír, 1958, 39,8 x 57 cm, sign. PD Jar. Krcal 1958, rám, na rámu drobné oděrky,

  • Karel Kuniger (Fine Art from19th to 21 st century | 172. Aukce - online auction)

    (1909-?)

    Oslavenec

    No.: 847

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 11:12

    olej, plátno, 1976, 65 x 85 cm, sign. LD, rám

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

    (1909-?)

    Sedící žena

    No.: 848

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 11:13

    olej, plátno, 60 x 46 cm, sign. PD, rám

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Otto Laube (Fine Art from19th to 21 st century | 172. Aukce - online auction)

    (1927)

    Zátiší se džbánem

    No.: 849

    Planned termination: 28. 02. 2020 11:14

    olej, plátno, 1976, 93 x 61 cm, sign. PD Laube 76, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Otto Martinovský (Fine Art from19th to 21 st century | 172. Aukce - online auction)

    (1928)

    Hallstatt

    No.: 850

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 11:15

    tempera, papír, 39 x 57 cm, sign. LD Martinovský, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Daniel Meller (Fine Art from19th to 21 st century | 172. Aukce - online auction)

    Stádo

    No.: 851

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 11:16

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Jana Míčková (Fine Art from19th to 21 st century | 172. Aukce - online auction)

    Nádobí se umývalo ve škopíku a nechávalo se jen okapat, aby neutrpěla utěrka

    No.: 852

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 11:17

    akvarel, tuš, papír, 1960, 39 x 29 cm, sign. PD Jana 60, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Zdeněk Mlčoch (Fine Art from19th to 21 st century | 172. Aukce - online auction)

    (1921-1995)

    Moravská krajina

    No.: 853

    Planned termination: 28. 02. 2020 11:18

    akvarel, papír, 1944, 21 x 29,8 cm, sign. PD Zd. Mlčoch 44, pokrčený, při okrajích poškozený papír, the disciple of prof. K. Langer and K. Svolinsky, member of UVU, Radar and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Neurčený autor (Fine Art from19th to 21 st century | 172. Aukce - online auction)

    Na kraji vesnice

    No.: 854

    Planned termination: 28. 02. 2020 11:19

    olej, plátno, 1945, 33,5 x 36 cm, monogr. LD , rám, malba zkrakelována, na rámu drobné oděrky,

    Postavy

    No.: 855

    Planned termination: 28. 02. 2020 11:20

    kvaš, papír, 52,5 x 39,5 cm, sign. LD , rám, na rámu drobné oděrky,

    Zátiší s ovocem

    No.: 856

    Planned termination: 28. 02. 2020 11:21

    tempera, papír, 32,5 x 42 cm, sign. LD , rám, na rámu drobné oděrky,

    Zástupy šílených

    No.: 857

    Auction price: 2.900 CZK (116 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 11:22

    olej, dřevo, 1994, 36 x 72 cm, sign. PD, rám

    Current price: 2.900 CZK (116 €)

    Dáma s červeným slunečníkem

    No.: 858

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 11:23

    olej, karton, 47 x 40,5 cm, sign. PD, rám, podle Josefa Schussera, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Dům u silnice

    No.: 859

    Planned termination: 28. 02. 2020 11:24

  • Neznámý autor (Fine Art from19th to 21 st century | 172. Aukce - online auction)

    Zátiší s ovocem

    No.: 860

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 11:25

    tempera, běloba, karton, 50 x 100 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Kytice růží

    No.: 861

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 11:26

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Zátiší s jablky

    No.: 862

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 11:27

    olej, karton, 36,5 x 48 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • E. Pavlíček (Fine Art from19th to 21 st century | 172. Aukce - online auction)

    Lokomotiva

    No.: 863

    Planned termination: 28. 02. 2020 11:28

    olej, plátno, 50 x 70,5 cm, sign. PD E. Pavlíček, rám, ve střední části restaurováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • M. Petráš (Fine Art from19th to 21 st century | 172. Aukce - online auction)

    Ležící

    No.: 864

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 11:29

    tempera, běloba, karton, 36 x 49,5 cm, sign. PD Petráš, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Václav Pichlík (Fine Art from19th to 21 st century | 172. Aukce - online auction)

    Petrovac na Moru

    No.: 865

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 11:30

    olej, sololit, 44 x 100 cm, sign. PD Pichlík, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 700 CZK (28 €)