Dražené položky

  • Neznámý autor (Letní aukce (176. aukce))

    Hrad Stolzenfels

    Položka č.: 304

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2020 15:00

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Vladimír Beneš (Letní aukce (176. aukce))

    (1903-1971)

    Položka č.: 303

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    tempera, papír, 1960, 40 x 60 cm, sign. PD Vlad. Beneš 60, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • B. Ryplová (Letní aukce (176. aukce))

    Krávy na pastvě

    Položka č.: 302

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    olej, karton, 1914, 23,5 x 30 cm, sign. LD B. Ryplová , rám, na několia místech drobně vypadlá malba, NU proděravěno, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • K. Novák (Letní aukce (176. aukce))

    Slunce v Lužním lese (Milovice)

    Položka č.: 301

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    olej, plátno, 1977, 69 x 89,5 cm, sign. PD K. Novák 77, rám, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

  • Z. Kejř (Letní aukce (176. aukce))

    Krajina s obilím

    Položka č.: 300

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (104 €)

    olej, plátno, 1933, 69,7 x 50 cm, sign. PD Z. Kejř 33, uprostřed dole cca 1cm plátno proděravělé, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.800 CZK (104 €)

  • Alois Kalvoda? (Letní aukce (176. aukce))

    Skála nad řekou

    Položka č.: 299

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (445 €)

    olej, lepenka, kolem r. 1910, 50 x 67 cm, sign. PD Al. Kalvoda, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 12.000 CZK (445 €)

  • Ant. Hnátek (Letní aukce (176. aukce))

    Zvlněné moře a skály

    Položka č.: 298

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (78 €)

    Aktuální cena: 2.100 CZK (78 €)

  • Blažíček (Letní aukce (176. aukce))

    Krajina s levandulí

    Položka č.: 297

    olej, plátno, 44 x 57 cm, sign. PD Blažíček, rám, rám poškozen, místy zkrakelováno, na několika místech vypadlá malba, antiqari.at Radhošťská

  • Panuška (Letní aukce (176. aukce))

    Položka č.: 296

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    olej, překližka, 20 x 29 cm, sign. PD Panuška, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

  • Vladimír Stříbrný (Letní aukce (176. aukce))

    (1905-1970)

    Portrét muže / Portrét dívky

    Položka č.: 295

    oboustraná malba, olej, karton, 1924, 55 x 40,5 cm, sign. PD V. Stříbrný 1924, rám, poškozeno, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen JUV

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • J. Sís (Letní aukce (176. aukce))

    Portrét Karla Maye

    Položka č.: 294

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    olej, plátno, 57,5 x 49,5 cm, sign. PD Sís J., rám, na malbě drobná poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

    Umělec a jeho můza

    Položka č.: 293

    malba na porcelánu, 6 x 8,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Jan Dědina (Letní aukce (176. aukce))

    (1870-1955)

    Portét dívky

    Položka č.: 292

    tužka, pastel, papír, sign. DU Jan Dědina 1930, rám, na papíře drobné zahnědlé skvrnky, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška, J. V. Myslbeka a M. Pirnera, člen Jednoty výtvarných umělců

  • Oldřich Crhounek (Letní aukce (176. aukce))

    (1900-?)

    Dívka s vějířem

    Položka č.: 291

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    tuš, papír, 26 x 18 cm, sign. PD Crh., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Hugo Boettinger (Letní aukce (176. aukce))

    (1880-1934)

    Položka č.: 290

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (52 €)

    tuš, papír, 1932, 30 x 21 cm, sign. PD Dr. D. 1932, Antikvariát Dlážděná, žák E. Lišky a F. Jeneweina na UPŠ v Praze, prof. M. Pirnera na AVU tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.400 CZK (52 €)

    (1880-1934)

    Cvičenka

    Položka č.: 289

    rozmývaná tuš, papír, 1922, 20,5 x 18,5 cm, LD monogr. HB, rám, žák E. Lišky a F. Jeneweina na UPŠ v Praze, prof. M. Pirnera na AVU tamtéž, člen SVU Mánes

    Kubistické zátiší

    Položka č.: 288

    tempera, papír, 70 x 52 cm, rám, při okraji mírně natržený papír (cca 2,5 cm), Antikvariát Dlážděná

    Lebka

    Položka č.: 287

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (86 €)

    olej, dřevo, 18 x 24,5 cm, rám, obraz vypadává z rámu

    Aktuální cena: 2.300 CZK (86 €)

  • Wladimír Schwarzenberg (Letní aukce (176. aukce))

    (1909-1969)

    Zátiší s pomeranči

    Položka č.: 286

    olej, plátno, kolem r. 1940, 33 x 52 cm, sign. PD Wladimir Schwarzenberg, rám, na zadní straně značeno autorským razítkem Wladimir M. A. zu Schwarzenberg, provedena rentoaláž, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

  • A. Rudolphi (Letní aukce (176. aukce))

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 285

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (141 €)

    olej, plátno, 27 x 38 cm, sign. LD A. Rudolphi, rám, popraskané dřevo rámu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.800 CZK (141 €)

  • E. Pánléffy (Letní aukce (176. aukce))

    Čajové zátiší

    Položka č.: 284

    olej, karton , 1923, 42,5 x 50 cm, sign. PD E. Pánlóffy 23, rám , drobně poškozená malba PD, antiqari.at Radhošťská

    Zátiší s chlebem

    Položka č.: 283

    olej, plátno, 57 x 81 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Bai Ping Qi Fang (Letní aukce (176. aukce))

    Ptáček na větvi sakury

    Položka č.: 282

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (926 €)

    akvarel, tuš, papír, 1967?, 99,5 x 39,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 25.000 CZK (926 €)

  • Vladimír Plocek (Letní aukce (176. aukce))

    (1930-2001)

    Rudé květy

    Položka č.: 281

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (97 €)

    olej, plátno, 1995, 40 x 30 cm, sign. PD Vlad. Plocek 95, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.600 CZK (97 €)

    (1930-2001)

    Rudé máky

    Položka č.: 280

    olej, sololit, 1991, 29 x 26 cm, sign. LD Vlad. Plocek 91, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

  • Linda Lišková (Letní aukce (176. aukce))

    (1924-2008)

    Růžové pivoňky

    Položka č.: 279

    olej, karton, 50 x 40 cm, sign. PD L. Lišková, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. E. Filly na VŠUP v Praze, J. Obrovského a K. Mináře na AVU tamtéž, členka Sdružení pražských výtvarných umělců

  • Josef Hvozdenský (Letní aukce (176. aukce))

    (1932-2009)

    Žluté tulipány

    Položka č.: 278

    olej, plátno, 2001, 44,5 x 31,5 cm, sign. PD J. Hvozdenský 01, rám, na rámu oděrky , antiqari.at Radhošťská

    Odpočívající dívka

    Položka č.: 277

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    olej, lepenka, 20, 5 x 28 cm, sign. PD Panuška, rám

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

  • Joža Uprka (Následovník) (Letní aukce (176. aukce))

    Dívka v kroji

    Položka č.: 276

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (741 €)

    olej, plátno, 76,5 x 46,5 cm, monogr. LN JU, krakeláž na malbě, dobové falsum, nejspíše z rodiny/okruhu autora, 30. - 40. léta

    Aktuální cena: 20.000 CZK (741 €)

  • Pavel Hromnický (Letní aukce (176. aukce))

    (1889-1977)

    Slečna v kloboučku

    Položka č.: 275

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (519 €)

    olej, lepenka, 1924, 50 x 40 cm, sign. PD 1924, Malíř krajinář a portrétista Pavel Antonovič Gromnickij (1889 – 1977), známý též pod jménem Pavlo Hromnický, se narodil 15.12.1889 v Jekatěrinoslavi (dnešním Dněpropetrovsku) na Ukrajině. Studoval na Akademii výtvarných umění v Petrohradě u Valentina S…

    Aktuální cena: 14.000 CZK (519 €)