Bidden items

  • Josef Bureš (177. auction - online part)

    (1889-1969)

    Podzimní krajina s řekou

    No.: 567

    Auction price: 1.400 CZK (56 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 09:05

    tuš, kvaš, papír, okolo roku 1960, 42 x 58 cm, sign. PD Bureš, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, na rámu drobná poškození, disciple of Prof. V. Bukovace a H. Schwaiger at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

  • Konstantin Bušek (177. auction - online part)

    (1861-1938)

    Svatý Václav

    No.: 568

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 09:06

    cín, mramor, 1906, 20,5 x 25,1 cm, sign. LD Konst. Bušek 1906, podstavec poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Isaac Celnikier (177. auction - online part)

    (1923-2011)

    Muži

    No.: 569

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 09:07

    lept, akvatinta, 1970, 29 x 48,5 cm, sign.PD Celnikier,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Miloš Cicvárek (177. auction - online part)

    (1927-2007)

    Židle akt

    No.: 570

    Auction price: 13.000 CZK (520 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 09:08

    plastika, v. 125 cm, sign. vzadu Cicvárek

    Current price: 13.000 CZK (520 €)

  • Ondřej Coufal (177. auction - online part)

    (1979)

    Strach

    No.: 571

    Planned termination: 25. 09. 2020 09:09

    tužka, papír, 1991, 20,6 x 28,8 cm, sign. PD O. Coufal 28.-29.91, rám, na rámu drobné oděrky

  • Josef Čapek (177. auction - online part)

    (1887-1945)

    Závistivec

    No.: 572

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 09:10

    kolorovaný linořez, novější otisk z původní matrice, 1919, 11,1 x 7,7 cm, původně otištěno v albu Osmero linoleí 1919, novotisk z původního štočku Josefa Čapka, který vznikl pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, papír má na pravém okraji (mimo tisk) malou dírku, , studied at The…

    Current price: 500 CZK (20 €)

    (1887-1945)

    Oslice

    No.: 573

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 09:11

    kolorovaný linořez, novější otisk z původní matrice, 1920, 6,9 x 6,3 cm, novotisk z původního štočku Josefa Čapka, který vznikl pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, jako ilustrace ke knize F. Jammes: Román zajícův, , studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, th…

    Current price: 500 CZK (20 €)

    (1887-1945)

    Žebračka II.

    No.: 574

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 09:12

    kolorovaný linořez, novější otisk z původní matrice, 1919, 13,1 x 6 cm, původně otištěno v albu Osmero linoleí 1919, novotisk z původního štočku Josefa Čapka, který vznikl pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, lehce zažloutlý papír, na pravém horním rohu nepatrně mimo tisku pokr…

    Current price: 500 CZK (20 €)

    (1887-1945)

    Svatý František

    No.: 575

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 09:13

    linořez, novější otisk z původní matrice, 12,5 x 8,5 cm, ilustrace ke knize F. Jammes: Román zajícův, novotisk z původního štočku Josefa Čapka, který vznikl pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, , studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Hana Čápová (177. auction - online part)

    Svatební den

    No.: 576

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 09:14

    lept, 1981, 64,5 x 49 cm, sign. PD Hana Čápová 81, rám, č. 10/35, při okrajích lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Ladislav Čepelák (177. auction - online part)

    (1924-2000)

    Slézy

    No.: 577

    Auction price: 9.000 CZK (360 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 09:15

    mezzotinta, 1983, 46,3 x 33,8 cm, sign. PD Čepelák 1983, rám, č. 18/50, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Rada, V. Silovsky, V. Nechleba and J. Zelibsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 9.000 CZK (360 €)

  • Eva Činčerová (177. auction - online part)

    (1943-2005)

    Marta (cyklus portréty)

    No.: 578

    Planned termination: 25. 09. 2020 09:16

    lept, 1976, 89 x 58,5 cm, sign. PD Činčerová 76, místy lehce pokrčený, zvlněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    (1943-2005)

    Osamělí lidé

    No.: 579

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 09:17

    lept, 1973, 59,3 x 69,5 cm, sign. PD Činčerová 73, místy lehce pokrčený, zvlněný papír, na papíře skvrna, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

    Ikarův pád - Let I.

    No.: 580

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 09:18

    monotyp, papír, 1980, 57,6 x 51,3 cm, sign. PD Činčerová 80, na zadní straně popsáno, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, the disciple of prof. Tittelbach at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Juraj Čorňák (177. auction - online part)

    Večerní krajina

    No.: 581

    Planned termination: 25. 09. 2020 09:19

    olej, plátno, 1974, 40,5 x 80 cm, sign. PD Čo 74, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Salvador Dalí (177. auction - online part)

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv č. 16: V oblaku hněvu

    No.: 582

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 09:20

    dřevoryt, 1960, 33 x 26,2 cm, studied at The Academy of Arts in Madrid at the atelier of prof. Moreno y Carbonero

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv č. 13: Druhá stezka

    No.: 583

    Planned termination: 25. 09. 2020 09:21

    (1904-1989)

    Peklo: Zpěv 22: Les Prevaricateurs

    No.: 584

    Planned termination: 25. 09. 2020 09:22

    dřevoryt, 1960, 33 x 26,2 cm, rám, studied at The Academy of Arts in Madrid at the atelier of prof. Moreno y Carbonero

    (1904-1989)

    Peklo: Zpěv 20: Věštci a čarodějové

    No.: 585

    Planned termination: 25. 09. 2020 09:23

  • Jiří David (177. auction - online part)

    Pláč

    No.: 586

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 09:24

    serigrafie, 2001, 41 x 29 cm, sign. PD Jiří David 2001, č. 11/25, , the disciple of prof. A. Paderlik and J. Ptacek at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of the group Tvrdohlavi

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Údiv

    No.: 587

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 09:25

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Nic nemá cenu !!!

    No.: 588

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 09:26

    serigrafie, 2004, 45 x 31 cm, sign. PD Jiří David 2004, č. 18/100, , the disciple of prof. A. Paderlik and J. Ptacek at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of the group Tvrdohlavi

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

    Výroční list 1991 klubu přátel - Nová skupina

    No.: 589

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 09:27

    serigrafie, 1990, 30 x 25 cm, sign. vzadu Jiří David, č. 39/100, značeno a číslováno na zadní straně, , the disciple of prof. A. Paderlik and J. Ptacek at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of the group Tvrdohlavi

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Karel Demel (177. auction - online part)

    Šachová partie

    No.: 590

    Auction price: 6.500 CZK (260 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 09:28

    lept, 1987, 48,5 x 62 cm, PD K. Demel 87, rám, 88/120, , the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 6.500 CZK (260 €)

    Námluvy

    No.: 591

    Auction price: 5.300 CZK (212 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 09:29

    akvatinta, 1986, 48 x 62,5 cm, sign. PD K. Demel 86, rám, č. 120/130, rám v rozích poškozen, , the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 5.300 CZK (212 €)

    Hudba

    No.: 592

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 09:30

    lept, mezzotinta, 31,2 x 48,4 cm, sign. PD KDemel, č. XXXI/LXX, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artis…

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

    Muž s kyticí

    No.: 593

    Planned termination: 25. 09. 2020 09:31

    Hudba

    No.: 594

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 09:32

    lept, 1989, 13,5 x 8 cm, sign. PD Karel Demel 89, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Stanislav Diviš (177. auction - online part)

    Houby

    No.: 595

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 09:33

    serigrafie, 2003, 45 x 30,7 cm, sign. PD Diviš 2003, č. 58/100, , studied Restoring subject at The Academy of Fine Arts in Prague, the member of the group Tvrdohlavi

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • František Dostál (177. auction - online part)

    Z cyklu Pražské příběhy

    No.: 596

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 09:34

    bromostříbrná fotografie, 26,5 x 36 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids