Bidden items

  • Olbram Zoubek (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1926-2017)

    PF 1983

    No.: 541

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 29. 01. 2020 17:16

    ofset, 1983, 11,5 x 16,2 cm, sign. na obálce Zoubkovi, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Různí autoři (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    Vladimír Komárek - soubor exlibris

    No.: 542

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 29. 01. 2020 17:17

    13x serigrafie, cca 10 x 6 cm, vše signováno, autoři: A. Beran, M. Janků, J. Jíra, J. Kábrt, J. Kasalová, L. J. Kašpar, J. Klápště, V. Komárek, V. Plocek, V. Renčín, Z. Šindlar, K. Tomanová, E. Vlasáková, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • František V. Voborský (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1906-1984)

    Přání k svátku od Pepiny

    No.: 543

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 29. 01. 2020 17:18

    akvarel, tuš, papír, 1955, 45 x 33 cm, sign. PD Voborský, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Anna Macková (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1887-1969)

    Souhrn knižních značek A. Mackové

    No.: 544

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 29. 01. 2020 17:19

    16x dřevoryt, 24,5 x 16,5 cm, monogr. ve štočku AM, 16 dřevorytových exlibris adjustovaných na kartonovém podkladu v původním kartonovém přebalu, přebal mírně zašlý, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Jaroslav Grus (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1891-1983)

    Portrét

    No.: 545

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 29. 01. 2020 17:20

    tužka, papír, 1914, 18,5 x 13,5 cm, sign. LD Grus Jaroslav Eperges 16/XI 1914, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. H. Schwaiger at The Academy of Fine Arts in Prague, consituent member of Skupina 58, chairman of SCVU

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Neznámý autor (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    Konvolut kreseb antických soch

    No.: 546

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 29. 01. 2020 17:21

    23x tuš, pauzovací papír, 33,5 x 23,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • František Líbal (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1896-1974)

    Krajina s vodní hladinou

    No.: 547

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 29. 01. 2020 17:22

    akvarel, tuš, papír, 1948, 15,4 x 21 cm, sign. PD Fr. Líbal 1948, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    (1891-1983)

    Levoča

    No.: 548

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 29. 01. 2020 17:23

    tužka, papír, 1919, 16 x 20,5 cm, značeno PD autorským razítkem, LD datováno Levoča 17.6.1919, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. H. Schwaiger at The Academy of Fine Arts in Prague, consituent member of Skupina 58, chairman of SCVU

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Ferdinand Engelmüller (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1867-1924)

    Pro kominíky - italské střechy

    No.: 549

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 29. 01. 2020 17:24

    tužka, papír, 24,5 x 31,8 cm, monogr. PD F. E., značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Neurčený autor (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    No.: 550

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 29. 01. 2020 17:25

    uhel, papír, 1921, 31,5 x 23,1 cm, sign. LD , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Adolf Jelínek Alex (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1890-1957)

    No.: 551

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 29. 01. 2020 17:26

    lept, 16,2 x 14,3 cm, sign. PD A. J. Alex, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Art College in Prague, the disciple of prof. A. Janek at Academy in Munich and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Karel Špilar (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1871-1939)

    Skica

    No.: 552

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 29. 01. 2020 17:27

    uhel, papír, 28,3 x 19,8 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Alois Wierer (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1878-1963)

    V zahradní restauraci

    No.: 553

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 29. 01. 2020 17:28

    tužka, papír, 22,3 x 24,2 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. F. Thiele at the Academy of Fine Artists in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Maxmilian Švabinský (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    Údolí řeky

    No.: 554

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 29. 01. 2020 17:29

    litografie, 13 x 18 cm, sign. PD M. Švabinský, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and chairman of the union of artists at The Czech Academy of Science …

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Na kraji lesa

    No.: 555

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 29. 01. 2020 17:30

    litografie, 14,5 x 19,5 cm, sign. PD M. Švabinský, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and chairman of the union of artists at The Czech Academy of Scie…

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Marie Hlobilová - Mrkvičková (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1903-1999)

    Branka

    No.: 556

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 29. 01. 2020 17:31

    dřevoryt, 13 x 9,5 cm, značeno LD HM, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    (1903-1999)

    PF 1936

    No.: 557

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 29. 01. 2020 17:32

    dřevoryt, 14,5 x 10,5 cm, značeno PD HM, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    (1903-1999)

    PF 1934

    No.: 558

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 29. 01. 2020 17:33

    tisk, 14,5 x 10,5 cm, značeno LD M. Mrkvičková - Hlobilová, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Kája Saudek (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1935-2015)

    Brno - Franta Kocourek

    No.: 559

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 29. 01. 2020 17:34

    tisk, 14,9 x 20,8 cm, značeno PD Saudek, PF 1977, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    (1926-2017)

    PF 1982

    No.: 560

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 29. 01. 2020 17:35

    tisk, 21,2 x 10,6 cm, sign. PD Olbram Zoubek, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

    Current price: 300 CZK (12 €)

    (1926-2017)

    Poděkování

    No.: 561

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 29. 01. 2020 17:36

    tisk, 21,2 x 10,6 cm, sign. DU Olbram, Polana, Jasan Z., Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • František Pavelka (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1894-1948)

    Přání k narozeninám Azičce Kůsové

    No.: 562

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 29. 01. 2020 17:37

    tuš, papír, 1945, 30 x 22,5 cm, vše signováno, čytři miniaturní kresby na dvou aršich ručního papíru vložených do kartonové obálky, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Preisler and M. Švabinský at the Academy in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Buriánek (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    Venkovská stavení

    No.: 563

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 29. 01. 2020 17:38

    lept, 17,8 x 22 cm, sign. PD LBuriánek

    Current price: 10 CZK (1 €)

  • Jaroslav Válek (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    Řetěz

    No.: 564

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 29. 01. 2020 17:39

    kombinovaná technika, 2000, 17,4 x 18,5 cm, sign. PD J. Válek 2000, autorský tisk, the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Olga Čechová (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1925)

    Na procházce

    No.: 565

    Auction price: 2.700 CZK (108 €)

    Planned termination: 29. 01. 2020 17:40

    litografie, 50,5 x 60,8 cm, sign. PD Olga Čechová, autorský tisk, the disciple of prof. Rossman and Dillinger at The School of Artistic Crafts in Brno, prof. K. Svolinsky and A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Trasa, The Academy of Fine Arts in…

    Current price: 2.700 CZK (108 €)

  • Klára Trnková (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    Divka v okně

    No.: 566

    Auction price: 2.600 CZK (104 €)

    Planned termination: 29. 01. 2020 17:41

    litografie, 1985, 47 x 32,5 cm, sign. PD Klára Trnková 85, autorský tisk

    Current price: 2.600 CZK (104 €)

  • Tomáš Bím (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    Lehátko

    No.: 567

    Auction price: 4.200 CZK (168 €)

    Planned termination: 29. 01. 2020 17:42

    litografie, 54 x 38 cm, sign. PD Tomáš Bím, použito jako pozvánka na výstavu Tomáš Bím, okresní muzeum Plzeň, the private study

    Current price: 4.200 CZK (168 €)

  • Vladimír Novák (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    Postavy

    No.: 568

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 29. 01. 2020 17:43

    litografie, 1989, 44,5 x 33,3 cm, sign. DU Vladimír Novák, autorský tisk, the disciple of A. Paderlik, member of Volne sdruzeni 12/15, Still even late and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

    Postava v červené ploše

    No.: 569

    Planned termination: 29. 01. 2020 17:44

    litografie, 1989, 59,5 x 42,5 cm, sign. DU Vladimír Novák, autorský tisk, the disciple of A. Paderlik, member of Volne sdruzeni 12/15, Still even late and The Manes Association of Fine Artists

    Postavy v zelené ploše

    No.: 570

    Planned termination: 29. 01. 2020 17:45

    litografie, 1989, 48,7 x 38 cm, sign. DU Vladimír Novák, autorský tisk, the disciple of A. Paderlik, member of Volne sdruzeni 12/15, Still even late and The Manes Association of Fine Artists