Bidden items

  • Oldřich Hejkrlík (On-line auction)

    Veselí květin

    No.: 246237

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:17

    akvarel, papír, 44 x 30 cm, sign. LD Hejkrlík, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

    Smrčky

    No.: 246236

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:18

    akvarel, papír, 29,8 x 43,9 cm, sign. LD Hejkrlík, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Pole se stromy

    No.: 246235

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:19

    akvarel, papír, 29,8 x 44,2 cm, sign. PD Hejkrlík, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Jarní tráva

    No.: 246234

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:20

    akvarel, papír, 29,9 x 43,9 cm, sign. LD Hejrkulík, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Květiny

    No.: 246241

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:21

    akvarel, papír, 43,9 x 30 cm, sign. LD Hejkrlík, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Květinový závoj

    No.: 246240

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:22

    akvarel, papír, 40,1 x 29,9 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Květiny

    No.: 246239

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:23

    akvarel, papír, 44,1 x 29,9 cm, sign. LD Hejkrlík, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • J. Hora (On-line auction)

    Karlův most

    No.: 246182

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:24

    tisk, 1980, 17,2 x 23,1 cm, značeno PD J. Hora 80, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Milan Horčička (On-line auction)

    Safari IV.

    No.: 246250

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:25

    linoryt, 1982, 33,3 x 35,4 cm, sign. PD Horčička 1982, 14/25, zažloutlý a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Jandejsek (On-line auction)

    Abstrakce v černo-bílé

    No.: 246212

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:26

    litografie, 1994, 17,1 x 23,9 cm, sign. PD Jan 1994, 49/70, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied Architecture at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Dimitrij Kadrnožka (On-line auction)

    Maloměsto

    No.: 246159

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:27

    litografie, 1981, 23 x 30,8 cm, sign. PD Kadrnožka 81, autorský tisk, při okrajích mírně zažloutlý a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, mem…

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jaromíra Knoblochová (On-line auction)

    Karneval

    No.: 246211

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:28

    litografie, 36,2 x 28,2 cm, sign. PD J. Knoblochová, 33208, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Komárek (On-line auction)

    Kytice ve váze a otevřená kniha

    No.: 246143

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:29

    suchá jehla, 10 x 7,4 cm, sign. PD V. Komárek, 48/50, Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID2**6 History of bids

    Stůl se skleničkami

    No.: 246142

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:30

    suchá jehla, 1977, 11,3 x 7,3 cm, sign. PD V. Komárek, 37/50, PF, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Kateřina Kozlíková (On-line auction)

    No title (Jen tak)

    No.: 246131

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:31

    litografie, 1999, 32,9 x 27,4 cm, sign. PD Kateřina Kozlíková 99, 43831, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Zdeňka Křemenová (On-line auction)

    Zamyšlení

    No.: 246130

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:32

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Josef Liesler (On-line auction)

    Dialog

    No.: 246147

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:33

    dřevoryt, 17,9 x 10,8 cm, sign. DU Liesler, Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Bájný hrdina

    No.: 246145

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:34

    dřevoryt, 1974, 15,3 x 9,9 cm, sign. DU Liesler 74, Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rij…

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Postava s křídly

    No.: 246144

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:35

    dřevoryt, 1974, 18 x 10,8 cm, sign. DU Liesler 74, Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijn…

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Rastislav Michal (On-line auction)

    Noční krajina

    No.: 246148

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:36

    litografie, akvarel, 1976, 19,5 x 8,5 cm, sign. PD Michal, 43041, PF, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neurčený autor (On-line auction)

    Ves u přehrady

    No.: 246202

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:37

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Růžové květiny

    No.: 246218

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:38

    akvarel, papír, 34,8 x 23,3 cm, monog. PD AK, na zadní straně popsáno autorem: Happy birthday Dašo 24.5. 01, lots of love Toni, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

    Staroměstská mostecká věž

    No.: 246129

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:39

    tuš, papír, 1966, 38,2 x 28,1 cm, sign. PD, zažloutlý a mírně pomačkaný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Neznámý autor (On-line auction)

    Obrněné vozidlo

    No.: 246201

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:40

    tempera, textilie, 33,2 x 32,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    No.: 246209

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:41

    litografie, 41,3 x 26,9 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Karel Oberthor (On-line auction)

    Kristus

    No.: 226684

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:42

    litografie, 1967, 13,2 x 2,5 cm, sign. DU K. Oberthor 67, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

    Stromy

    No.: 201966

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:43

    charcoal, hand-made paper, 39,1 x 27,2 cm, signed RD K. Oberthor, paper slightly creased, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of C…

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Peterka (On-line auction)

    Zamecká zahrada

    No.: 246126

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:44

    litografie, 1967, 22,8 x 30 cm, sign. LD Peterka 1976, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Pavel Roučka (On-line auction)

    No.: 246132

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:45

    litografie, 14 x 9,8 cm, sign. DU Roučka, 40/200, mírně zažloutký papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The Hollar Association of Czech Graphic…

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Rubeš (On-line auction)

    Řecko

    No.: 206609

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:46

    akvarel, tuš, pastel, papír, 2002, 20 x 28,9 cm, sign. LD Rubeš, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)