Dražené položky

  • Neznámý autor (Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce) - online část)

    Dýmka

    Položka č.: 901

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:39

    tužka, papír, 1942, 27 x 19 cm, PD monogr.

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Položka č.: 902

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:40

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 903

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:41

    lept, 9,7 x 13,5 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Ležící akt

    Položka č.: 904

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:42

    olej, karton, plátno, 13,2 x 20,2 cm, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Dívka u vody

    Položka č.: 905

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:43

    olej, lepenka, 22,5 x 23 cm, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední večeře Páně

    Položka č.: 906

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:44

    kovová plastika, 20 x 34 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Madona s Ježíškem

    Položka č.: 907

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:45

    patinovaná sádra, v. 39 cm, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Akt ženy

    Položka č.: 908

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:46

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Vesnička

    Položka č.: 909

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:47

    olej, lepenka, 17 x 21 cm, rám

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Les

    Položka č.: 910

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:48

    olej, plátno, 36,5 x 46 cm, rám

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pakůň

    Položka č.: 911

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:49

    rohovina, 24 x 7 x 10 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Injekce

    Položka č.: 912

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:50

    tuš, papír, 13,5 x 18,5 cm

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Položka č.: 913

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:51

    tempera, běloba, papír, 42,5 x 45 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neznámý autor (Německo) (Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce) - online část)

    Postavy

    Položka č.: 914

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:52

    pastel, papír, 100 x 78 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jaroslav Novák (Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce) - online část)

    (1914-1984)

    Molitorovský zámeček

    Položka č.: 915

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:53

    olej, plátno, 1943, 47 x 61 cm, sign. PD JarNov 43, rám, rám poškozen, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Vladimír Novák (Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce) - online část)

    Abstraktní motiv

    Položka č.: 916

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:54

    litografie, 52,5 x 37 cm, sign. DU V. Novák 2000, č. 32/100, žák A. Paderlíka, člen Volného sdružení 12/15, Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Václav Novák (Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce) - online část)

    (1880-1917)

    Svatopluk Čech

    Položka č.: 917

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:55

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • V. Novák (Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce) - online část)

    Stavení v krajině

    Položka č.: 918

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:56

    olej, plátno, 66,5 x 96,5 cm, sign. PD V. Novák, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor (Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce) - online část)

    Před bouří

    Položka č.: 919

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:57

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

    Otava nad Slaníkem

    Položka č.: 920

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:58

    litografie, 1978, 21 x 61 cm, sign. DU K. Oberthor 78, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Náměstí v Českých Budějovicích

    Položka č.: 921

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:59

    litografie, 27 x 37,5 cm, sign. DU K. Oberthor, při dolním okraji mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Zvíkovský Rarášek

    Položka č.: 922

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 15:00

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Šumava

    Položka č.: 923

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 15:01

    litografie, 32 x 43 cm, značeno DU OK a na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Na Jizeře u Toušně

    Položka č.: 924

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 15:02

    litografie, 1956, 30 x 40 cm, sign. PD K. Oberthor 56, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    U řeky

    Položka č.: 925

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 15:03

    litografie, 1956, 36 x 48 cm, sign. PD K. Oberthor 56, rám, č. 7/15, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Položka č.: 926

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 15:04

    litografie, 1959, 47 x 38 cm, sign. DU K. Oberthor 59, 60/100, při dolním okraji mimo tisk dírka na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Zátiší s vínem

    Položka č.: 927

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 15:05

    litografie, 1958, 33,5 x 44,5 cm, sign. PD K. Oberthor 58, č. 64/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Úlovek

    Položka č.: 928

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 15:06

    litografie, 46 x 37 cm, značeno DU OK a na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jakub Obrovský (Výtvarné umění 19. - 21. století (177. aukce) - online část)

    (1892-1949)

    Česání ovoce

    Položka č.: 929

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 15:07

    litografie, 1945, 35 x 26 cm, sign. LD JObrovský 45, rám

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    (1892-1949)

    Léto

    Položka č.: 930

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 15:08

    litografie, 1944, 34,5 x 25,5 cm, sign. LD J. Obrovský 44, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)