Bidden items
LIST OF AUTHORS-
Josef Čapek (Rare books auction (211th auction))
(1887-1945)
K. Čapek: R.U.R. Rossum´s Universal Robots
No.: 242Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, 1. vydání, tištěno jako rukopis typem Ohio v úpravě Josefa Čapka, naklad. značka a viněta v titulu Josef Čapek, tisk Fr. Obzina, 25. sv. ed. Aventinum, vyd. Ot. Štrorch-Marien, Praha 1920, dobová clpl. vazba, 97 s., desky lehce opotřebené, velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní…
Current price: 8.500 CZK (355 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Josef Čapek (Rare books auction (211th auction))
(1887-1945)
G. Duhamel: Tři rozhovory
No.: 241Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, úprava a obálka J. Čapek, vydal Ot. Štorch - Marien, v edici Aventinum, 5. sv. Knih dnešku, Praha 1921, 1500 výtisků, 83 s., brož, obálka zašlá, při okrajích poškozená, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder …
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek (Rare books auction (211th auction))
(1887-1945)
Petr Kropotkin: Mladým lidem
No.: 240Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, obálka J. Čapek, vydal Fr. Borový, Praha 1920, 68 s., brož., zažloutlý papír, rozpadlá, potrhaná obálka , Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek (Rare books auction (211th auction))
(1887-1945)
J. Mahen: Kniha o českém charakteru
No.: 239Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, úprava J. Čapek, vydal Fr. Obzina, Vyškov na Moravě 1924, 10. sv. edice Obzinových tisků, 137 s., brož, obálka vzadu zašpiněná, jinak dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek (Rare books auction (211th auction))
(1887-1945)
Jules Romains: Na březích Villette
No.: 238Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, obálka J. Čapek, vydal Alois Srdce, Praha 1920, 102 s., brož., obálka při okrajích lehce zašlá, jinak dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek (Rare books auction (211th auction))
(1887-1945)
S.K. Neumann: Ať žije život!
No.: 237Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 14 ilustrací -11 kreseb a 3x linoryt a obálka linorytem Jos. Čapek, Volné úvahy o novém umění, úv. slovo V. Nebeský, VIII. sv. Edice Června, vyd. Fr. Borový, Praha 1920, orig. brož, vazba rozpadlá, zachovalý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Apli…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek (Rare books auction (211th auction))
(1887-1945)
R. Coudenhove-Kalergi: Pan Evropa
No.: 236Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, obálka a naklad. značka Jos. Čapek, překlad O. Laurinová, předmluva Dr. Ed. Beneš, vydal Ot. Štorch - Marien, Praha 1926, 139 sv. edice Aventinum, 111 s., brož., při okrajích pokrčená, poškozená obálka, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Apl…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Špála (Rare books auction (211th auction))
(1885-1946)
Pohlednice Prokopu Tomanovi ml.
No.: 811Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
pohlednice, 1945, Vlastnoručně psaná pohlednice s podpisem z 11.IX.1945, v původní obálce strojopisně značené Špála Václav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Bukovac and Thiele at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Špála (Rare books auction (211th auction))
(1920-1970)
Novoroční přání Prokopu Tomanovi ml.
No.: 812Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
novoročenka, 1969, 21 x 30 cm, PF 1969 s reprodukcí malířova díla a textem Nerudovy básně z Písní kosmických, sign. Jan Špála (studoval u prof. J.Baucha na VŠUP v Praze. Člen bývalého krajského střediska Purkyně, s nímž vystavoval. Syn jednoho z klasiků českého moderního umění, Václava Špály.). V pů…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek (Rare books auction (211th auction))
(1887-1945)
Francis Jammes: Román zajícův
No.: 235Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 38 linorytů, titul, úprava Jos. Čapek, překlad B. Reynek, vydala M. Florianová, Stará Říše 1920, vytiskli Kryl a Scotti, Nový Jičín, Ex. 148, 65 s., plkž. převazba, vydán ze skladu v únoru 1921, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Ar…
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Konůpek (Rare books auction (211th auction))
(1883-1950)
Knut Hamsun: Pan
No.: 640Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, lept J. Konůpek, úprava M. Kaláb, překlad Dr. G, Pallas, vydala grafická revue Veraikon, Praha 1912, vazba L. Bradáč, 128 s., pergamen. vazba, drobné skvrny na stránkách, vazba lehce zašpiněná, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, …
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alfons Mucha (Rare books auction (211th auction))
(1860-1939)
Svatopluk Čech: Adamité
No.: 639Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, ilustrace A. Mucha, vydal F. Šimáček, Praha 1897, vazba Jos. Pfeiffer, 125 s., clpl. vazba se zlaceným reliéfem, zlatá ořízka, prasklá vazba, na hřbetu a v rozích lehce poškozená, drobné skvrny na papíře, ve třech rozích chybí kování, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Šimůnek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1872-1939)
Udolí z městečka
No.: 1Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:00
olej, lepenka, 1929, 50 x 70 cm, sign. PD Jar. Šimůnek 1929, lehce odřené okraje
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Náměstí v Rakovníku
No.: 2Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:01
rytina z kovu, 24 x 33,5 cm, značeno PD , rám
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Krajinka
No.: 3Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:02
olej, plátno, 53,5 x 65 cm, sign. PD, rám, místy odpadlá malba
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
R. Kohout (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Žně u Sedlčan
No.: 4Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:03
olej, plátno, 40 x 48 cm, sign. PD R. Kohout, rám, malba není upevněna k rámu
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Skrbek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1888-1954)
Rodný dům Antala Staška / Stanov
No.: 5Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:04
lept, 34 x 44 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 19, rám, prasklé sklo, the disciple of M. Pirner, M. Svabinsky
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
A. Stašek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Senoseč
No.: 6Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:05
tisk, plátno, 43 x 50 cm, sign, PD A. Stašek , rám
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Krajina v zimě
No.: 7Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:06
olej, papír, 33 x 43 cm, sign. PD , rám
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Pavlík (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1901-1966)
Karafiáty
No.: 8Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:07
olej, překližka, 57 x 34,5 cm, sign. PD LN V. Pavlík, rám, the disciple of prof. J. Drahonovsky, J. Maratka, J. Benda, O. Spaniel and V. H. Brunner
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Kupka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1905-1971)
Hospodářský vývoj
No.: 9Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:08
olej, překližka překližka, 54,5 x 85,5 cm, sign. PD K. Kupka, rám, popraskáno, the member of SCVU
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Antušek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1900-1968)
Můstek na vsi
No.: 10Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:09
olej, lepenka, 53 x 68 cm, sign. PD Vlad. Antušek, rám
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Stein (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1888-?)
Žně
No.: 11Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:10
olej, plátno, 1931, 80 x 97 cm, sign. PD V. Stein, rám, mlaba místy sedřená
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Zlaté kapky
No.: 12Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:11
lept, 69 x 47 cm, sign. PD, rám, č. 2/10
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Karel Kupka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1905-1971)
Hospodářský vývoj
No.: 13Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:12
olej, překližka, 54,5 x 85,5 cm, sign. PD Karel Kupka, rám, the member of SCVU
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids
-
Karel Kupka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1905-1971)
Hospodářský vývoj
No.: 14Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:13
olej, dřevo, 1936, 54 x 85,5 cm, sign. PD Karel Kupka 1936, rám, the member of SCVU
Current price: 2.800 CZK (117 €)
Last auctioneer: ID1**2 History of bids
-
Neznámý autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Žena s děckem
No.: 15Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:14
olej, plátno, 42 x 52 cm, rám, zkrakelováno
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
F. Simichen (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Krajina s vrchem
No.: 16Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:15
olej, papír, 1934, 24 x 29,5 cm, sign. PD F. Simichen 1934, rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vítězslav (Viktor) Hohaus (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1889-1981)
Moravská chalupa
No.: 17Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:16
olej, plátno, 59 x 68 cm, sign. LD V. Hohaus 20, rám
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ferdinand Tásler (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1919-1996)
Zimni krajina
No.: 18Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:17
olej, lepenka, 49 x 69 cm, sign. PD F. Tásler, rám
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED