-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Telefon
No.: 1Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 02. 2023 10:00
tuš, papír, 45 x 31,2 cm, sign. LD Bělocvětov, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Jiří Slíva
(1947)
Insect Trio
No.: 24Auction price: 4.500 CZK (188 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2023 18:23
litografie, 37 x 26,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 36/55, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 4.600 CZK (192 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
-
Jiří Slíva
(1947)
Přípitek v trenkách
No.: 12Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2023 18:11
litografie, 15,5 x 6,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 9/60, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID6**0 History of bids
-
Jiří Slíva
(1947)
Cabernet Hero
No.: 10Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2023 18:09
litografie, 2022, 15 x 11 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 3/60, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 2.300 CZK (96 €)
Last auctioneer: ID6**0 History of bids
-
Jiří Slíva
(1947)
Café Poesie (Prévert)
No.: 8Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2023 18:07
litografie, 2022, 16 x 10 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 3/50, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
-
Jiří Slíva
(1947)
Adam + Eva + Víno
No.: 6Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2023 18:05
litografie, 23,5 x 16,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 47/100, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID6**0 History of bids
-
Tomáš Bím
(1946)
Vzhůru do oblak
No.: 1Auction price: 7.500 CZK (313 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2023 18:00
litografie, 2020, 48,4 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím XX, č. 82/120, the private study
Current price: 7.500 CZK (313 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
-
Neurčený autor
Mořský svět
No.: 83Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 17:14
serigrafie, 1982, 49,5 x 39,5 cm, sign. PD 82, a.t., nahoře mimo tisk dvě drobné žluté skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
-
Neurčený autor
Akt na koni
No.: 59Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 17:04
etching, 1985, 20,8 x 28 cm, signed RD illegibly 85, pasparta, 23/40, Provenance: Antiquarian Dlážděná
-
Neurčený autor
Učedníci pod Golgotou
No.: 57Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 17:00
barevný dřevoryt, 8,1 x 6,8 cm, sign. PD, papírová pasparta, papír okolo grafiky lehce ztmavlý s několika nahnědlými drobnými flíčky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neurčený autor
Barbora
No.: 41Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 16:57
lept, mezzotinta, 1981, 18,5 x 12,8 cm, sign. PD , pasparta, 26/40, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
-
Neznámý autor
Lesní zátiší
No.: 61Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 16:22
akvarel, papír, 21,5 x 30,5 cm, rám, mírně zašpiněné kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**4 History of bids
-
Neurčený autor
Indián s henryovkou
No.: 50Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 16:12
akvarel, tuš, běloba, papír, 26,5 x 18,5 cm, sign. LD s věnováním Zorce strýc Vašek K. 87, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID1**4 History of bids
-
Neznámý autor
Krajina
No.: 38Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 16:04
tempera, běloba, papír, 42,5 x 45 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
-
Neznámý autor
Sklopený zrak
No.: 33Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 16:00
tužka, papír, 54,7 x 44,4 cm, pokrčený papír na okrajích, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
-
Neznámý autor
Sklopený zrak
No.: 32Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:58
tužka, papír, 45,1 x 37,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
-
Neurčený autor
Ves u přehrady
No.: 31Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:56
akvarel, fix, papír, 24,8 x 35,8 cm, sign. PD nečitelně, zašpiněný, pokrčený a v rozích proděravěný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neurčený autor
Petrov
No.: 24Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:50
akvarel, tuš, papír, 36 x 30 cm, sign. PD , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
-
Neurčený autor
Lanškroun
No.: 21Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:46
tuš, papír, 1947, 14,9 x 14,5 cm, monogram PD ŽVM-47, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neznámý autor
Česká krajina
No.: 13Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:36
pastel, uhel, papír, 31,1 x 47,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neznámý autor
Krajina s poli
No.: 12Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:34
akvarel, papír, 39,2 x 65,8 cm, sign. LD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**2 History of bids
-
Neznámý autor
V lese
No.: 11Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:32
tempera, běloba, papír, 44,1 x 39,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neznámý autor
Pobřeží
No.: 10Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:30
tempera, běloba, papír, 42,8 x 60,9 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neznámý autor
Krajina s Řípem na pozadí
No.: 9Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:28
olejová tempera, papír, 43,8 x 59,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neurčený autor
U moře
No.: 8Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:26
watercolour, tempera, paper, 1943, 31,6 x 42,8 cm, signed LD illegibly, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**0 History of bids
-
Neznámý autor
Akt dívky s listem
No.: 71Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:46
olej, karton, 35,5 x 24,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Neznámý autor
Svatý František Borgiáš
No.: 70Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:44
podmalba na skle (kombinovaná technika), 21 x 14 cm, rám, Je patronem: proti zemětřesení. Atributy: Bývá znázorňován v řeholním hábitu, u sebe má knihu, umrlčí lebku, vévodský klobouk nebo korunu. V Praze na Karlově mostě je sousoší sv. Františka Borgiáše z r. 1710, směrem k Národnímu divadlu, mezi …
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
-
Neznámý autor
Svatá Filoména
No.: 69Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:42
podmalba na skle (kombinovaná technika), 21 x 15 cm, rám, Žila v 2. nebo 3.století. Když zemřela, bylo jí kolem čtrnácti let. Její ostatky našli archeologové roku 1802 v Priscilliných katakombách. Zjistili o ní jen to, že se jmenovala Filomena a že byla mučednice. Roku 1805 byl kanovník Francis de L…
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
-
Neznámý autor
Memento mori
No.: 68Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:40
podmalba na skle, 35 x 30 cm, zdobený rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID4**4 History of bids
-
Neurčený autor
Věž pod sněhem
No.: 63Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:30
olej, překližka, 48,5 x 39 cm, sign. PD Morávek ?, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID8**2 History of bids