auction history
LIST OF AUTHORS

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Domovní plastika

    No.: 114

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:53

    lavírovaná kresba tuší, papír, 1938, 11 x 9 cm, sign. PD Vik 38, rám, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of Sal…

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID8**8 History of bids

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Panský špejchar

    No.: 113

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:52

    lavírovaná kresba tuší, papír, 11,5 x 9 cm, rám, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of Salonu d'Autumne in Pari…

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID8**8 History of bids

  • Jindřich Bubeníček

    (1856-1935)

    Kostel sv. Jana

    No.: 111

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:50

    akvarel, tužka, kombinovaná technika, papír, 1933, 56 x 44 cm, sign. PD Jindř. Bubeníček, rám, disciple of B. Swerts and A. Lhota at the Academy of Fine Artists in Prague

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Matěj František Skula

    (1891-1977)

    Moře - vlnobití

    No.: 89

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:49

    olej, plátno, 73 x 146 cm, sign. PD Skula M. F., rám, the disciple of F. Engelmuller and J. Horvát

    Current price: 15.111 CZK (630 €)

    Last auctioneer: ID4**0 History of bids

  • monogramista VF

    Moře

    No.: 68

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:31

    olej, plátno, 49 x 65 cm, monogr. VF, rám

    Current price: 3.200 CZK (134 €)

    Last auctioneer: ID8**2 History of bids

  • Viktor Rolín

    (1887-1942)

    Krajina s jezírkem

    No.: 85

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:30

    olej, dřevo, 108x 120 cm, sign. PD V. Rolín, rám, the disciple of prof. Samberger

    Current price: 18.000 CZK (750 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Oldřich Vlach

    (1886-?)

    Žně

    No.: 74

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:28

    olej, plátno, 68 x 97,5 cm, sign. PD O. Vlach, rám

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Neznámý autor

    Barokní reminiscence

    No.: 88

    Auction price: 7.000 CZK (292 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:27

    olej, sádrokarton, 105 x 105 cm, rám

    Current price: 7.000 CZK (292 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Chalupa

    No.: 86

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:25

    olej, plátno, 45 x 59,5 cm, rám, the disciple of M. Pirner, M. Svabinsky

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID1**2 History of bids

  • Emil Fejk

    (1896)

    Tatry

    No.: 82

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:21

    olej, sololit, 48 x 70 cm, sign. LD, rám, dílo značně poškozeno

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • .

    Panorama Prahy

    No.: 79

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:21

    tisk, reprodukce, 65 x 93 cm, rám

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Ludvík Dobeš

    (1914-1979)

    Vysoké Tatry

    No.: 81

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:20

    olej, malířská lepenka, 65 x 82,5 cm, sign. PD Ludva Dobeš, rám, studied at The School of Artistic Crafts in Brno

    Current price: 2.100 CZK (88 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • B. Horník

    Lesní krajina

    No.: 80

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:19

    olej, plátno, 38,5 x 49 cm, sign. PD B. Horník, rám

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Josef Koudelka

    (1877-1960)

    Tání v krajině

    No.: 76

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:18

    olej, lepenka, 33 x 49 cm, sign. PD Koudelka, rám, the disciple of prof. Pirner, Brozik and Schwaiger, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Paula Lützenberger

    (1888-1951)

    Květiny

    No.: 70

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:18

    olej, sololit, 35 x 32 cm, sign. PD Paula Lützenberger, rám

    Current price: 3.200 CZK (134 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Alois Janeček Pardubský

    (1894)

    Na samotě

    No.: 78

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:17

    olej, lepenka, 49 x 58 cm, sign. PD Janeček Pardubský, rám

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Alois Janeček-Pardubský

    (1894-?)

    Lesní cesta v zimě

    No.: 77

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:16

    olej, plátno, 70 x 60 cm, sign. LD A. Janeček-Pardubský, rám

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids

  • Ladislav Špitnik (Špitálník)

    (1901)

    Rybník

    No.: 75

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:14

    olej, plátno, 38 x 45 cm, sign. PD Špitník, rám

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids

  • Paula Lützenberger

    (1888-1951)

    Ulička v Nové Bystřici

    No.: 69

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:14

    olej, plátno, 45 x 52 cm, sign. PD Paula Lützenberger, rám

    Current price: 5.500 CZK (230 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Petr Jaroš

    (1859-1929)

    Rybník Roblín

    No.: 54

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:14

    olej, plátno, 1918, 114 x 120 cm, sign. PD Petr Jaroš 1918, rám

    Current price: 42.000 CZK (1.750 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Slavík

    Žně

    No.: 72

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:11

    olej, plátno, 55 x 69 cm, sign. LD Slavík, rám

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Karel Šlenger

    Moře u Maroka

    No.: 55

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:09

    kvaš, papír, 1931, 21 x 15,5 cm, sign.LD K. Šlenger, rám

    Current price: 5.600 CZK (234 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids

  • Václav Malina

    (1950)

    Pohyb v kruhu IV

    No.: 66

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:05

    linoryt, 1996, 30,5 x 30.5 cm, sign. DU V. Malina 96, rám, č. 6/10, the disciple of prof. Sykora, member of UVU and TT club in Brno

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Zdeněk Veselý

    (1932-2016)

    Nábřeží s majákem

    No.: 64

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:03

    pastel, papír, 24 x 39 cm, sign. PD Veselý, rám

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • V. Párák

    Žně

    No.: 58

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:03

    olej, plátno, 68 x 93 cm, sing. PD V. Párák, rám

    Current price: 2.100 CZK (88 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Otakar Hájek

    (1887-?)

    Lipnice nad Sázavou

    No.: 63

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:02

    olej, kombinovaná technika, deska, 26,5 x 38,5 cm, sign. PD , rám, disciple of Prof. J. Schikaneder at the School of Arts and Crafts in Prague

    Current price: 1.300 CZK (55 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Václav Dobrý

    (1897-?)

    Děkanství

    No.: 62

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:01

    olej, papír, 48,5 x57 cm, sign. LD Vašek Dobrý 34, rám, bez skla

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Linhartová

    Čertovka

    No.: 61

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:00

    olej, lepenka, 48 x 67,5 cm, sign. PD Linhartová, rám

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: ID2**8 History of bids

  • Štěpán Uvarov

    (1854-1936)

    Zimní partie

    No.: 57

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:56

    kombinovaná technika, papír, 36 x 24 cm, sign. PD Uvarov, rám

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Václav Březina

    (1862-1906)

    V březovém háji

    No.: 45

    Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:56

    olej, plátno, 74 x 100 cm, sign. PD V. Březina, rám, the disciple of Julius Marak

    Current price: 230.000 CZK (9.584 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

Instagram

Facebook

You must login first.