Kamil Lhoták
Přístaviště
No.: 34Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:36
lept, 2009, 8 x 10,2 cm, sign. PD Kamil Lhoták II. 9, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Kamil Lhoták
(1912)
Signovaná reprodukce malby
No.: 32Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:31
tisk, 31 x 22 cm, sign. DU Kamil Lhoták, rám, nově adjustováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID4**5 History of bids
Oldřich Kulhánek
Ruce
No.: 30Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:29
litografie, 1985, 23 x 13,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1985, Pamětní list k poctě žitotního jubilea národního umělce Karla Svolinského čestného člena SSPE , na zadní straně skvrnky na papíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture…
Oldřich Kulhánek
Vojtěch Preissig
No.: 29Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:28
litografie, 1986, 16 x 7,5 cm, sign. DU Old. Kulhánek 86, Exlibris RNDr. K. Samšiňák, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
Ota Janeček
Dívčí profil
No.: 26Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:25
linoryt, 1988, 6,8 x 4,7 cm, sign. DU Ota Janeček, PF 1989, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID5**4 History of bids
Ota Janeček
Na loďce za úplňku
No.: 25Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:24
litografie, 1956, 8,5 x 6,1 cm, sign. DU Ota Janeček 1956, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
Adolf Born
(1930-2016)
Na houpacím křesle
No.: 19Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:21
serigrafie, 1991, 19 x 15,5 cm, sign. DU Aborn, Pamětní list účastníkům valného schromáždění SČB dne 18. května 1991, podpis Františka Dvořáka, při pravém okraji místy zašpiněný papír, LD roh ohlý, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, …
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Stařík
No.: 20Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:19
lept, 1954, 16,6 x 8 cm, sign. PD Čepelák, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada, V. Silovsky, V. Nechleba and J. Zelibsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID3**4 History of bids
Tomáš Bím
Piknik
No.: 17Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:16
litografie, 13 x 7 cm, sign. PD Bím, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private study
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
Viktor Stretti
(1878-1957)
V kavárně
No.: 7Auction price: 2.200 CZK (92 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:06
litografie, kolem r. 1905, 26 x 38 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Liska, F. Jenewein and G. Schmoranz at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. F. Zenisek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. C. Marr and P. …
Current price: 2.200 CZK (92 €)
Last auctioneer: ID4**9 History of bids
Václav Bláha st.
(1922-2021)
Terč
No.: 59Auction price: 7.000 CZK (292 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2023 19:58
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
Václav Bláha st.
(1922-2021)
Trojúhelník
No.: 58Auction price: 7.800 CZK (325 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2023 19:57
Current price: 7.800 CZK (325 €)
Aleš Kublák
Srpnový den pod horami
No.: 19Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2023 19:18
olej, plátno, 2023, 40 x 30 cm, sign. PD AK 23
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID5**1 History of bids
Petr Žižák
Koláž tří aktů
No.: 58Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:57
digitální fotografie, 38 x 25,3 cm, sign. zezadu PD PŽižák, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Petr Žižák
Dívčí akt
No.: 57Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:56
digitální fotografie, 39 x 25,3 cm, sign. zezadu PD PŽižák, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Alena Vykulilová
Očekávání
No.: 56Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:55
fotografie, 45,4 x 30,4 cm, sign. zezadu PD Alena Vykulilová, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Svatoň
Stuha
No.: 52Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:51
fotografie, 13 x 25 cm, sign. Na zadní straně Svatoň, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID1**0 History of bids
Vasil Stanko
Šplh
No.: 50Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:49
bromostříbrná fotografie, 27 x 27,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Šmok at FAMU in Prague
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
Vladimír Sirůček
Sebevědomý květ
No.: 48Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:47
barevná fotografie, 17,8 x 9,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied by J. Funke, J. Ehm and Z. Feyfar at the National Graphic School
Current price: 500 CZK (21 €)
Vladimír Sirůček
Kočičí oči
No.: 44Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:43
barevná fotografie, 17,7 x 9,2 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied by J. Funke, J. Ehm and Z. Feyfar at the National Graphic School
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
Tomáš Raszka
(1983)
Žena v kukuřici
No.: 42Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:41
fotografie, 2021, 44,8 x 30 cm, sign. na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID6**8 History of bids
Tomáš Raszka
(1983)
No.: 37Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:36
fotografie, 45,5 x 30,5 cm, sign. na zadní straně R, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Ladislav Postupa
(1929-2016)
Ženský akt
No.: 34Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:33
bromostříbrná fotografie, 20,2 x 19,9 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Helmut Newton
(1920-2004)
No.: 31Auction price: 10.000 CZK (417 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:30
photolithography, 40,5 x 27,5 cm, signed lower/right Helmut Newton, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Petr Nagy
Dívčí akt II.
No.: 27Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:26
fotografie, 45,3 x 30,3 cm, sign. zezadu Petr Nagy, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Petr Nagy
Dívčí akt III.
No.: 26Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:25
Current price: 600 CZK (25 €)
Jan Mlčoch
On a on V. - Z cyklu Milenci
No.: 23Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:22
fotografie, 2010, 28 x 27,5 cm, sign. na zadní straně Mlčoch, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Paul Koruna
Akt dívky se závojem
No.: 19Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:18
Milan Junek
(1976)
Závoj
No.: 15Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:14
fotografie, 23,5 x 41,2 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Milan Junek
(1976)
Ptačí muž
No.: 14Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2023 10:13
fotografie, 42 x 29,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)