auction history

  • Vojáček

    Ilustrace

    No.: 467

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 16:02

    3x tuš, běloba, papír, 33 x 22,5 cm, vše sign. , mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Antonín Strnadel

    (1910-1975)

    Edda - bohatýrské písně

    No.: 466

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 16:01

    12x litografie, 26,5 x 18,3 cm, vše sign. PD A. Strnadel, ilustrace ke knize, vydal Evropský literární klub 1942, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of UB …

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Ilustrace

    No.: 465

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 16:00

    8x tisk, 1941, 28,8 x 20 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Záhada modrého pontiacu

    No.: 464

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 15:59

    komiks, 10x akvarel, tuš, papír, 18 x 26 ; 10 x 10 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Tajuplný skřítek

    No.: 463

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 15:58

    5x tuš, akvarel, papír, cca 16 x 12 cm

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Zdeněk Vinklář

    Feja - komiks

    No.: 462

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 15:57

    4x tuš, akvarel, papír, 30 x 21 cm

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Maurits Cornelis Escher

    (1898-1972)

    Nástěnný kalendář 2010

    No.: 461

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 15:56

    nástěnný kalendář, 13x tisk, 66 x 50 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Otto Dlabola

    To všechno odnes čas… 2012

    No.: 460

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 15:55

    nástěnný kalendář, 13x tisk, 48 x 33 cm, 60. léta ve fotografiích Otto Dlaboly, v původní folii, nerozbaleno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Iva Hüttnerová

    Nástěnný kalendář 2018

    No.: 459

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 15:54

    nástěnný kalendář, 13x tisk, 34 x 24,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Sklencka at The Theatre Faculty of the Academy of Performing Arts in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Ptáček

    No.: 458

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 15:53

    litografie, 19,5 x 25,9 cm, papír zažloutlý s malými žlutými flíčky, místy pokrčen , na okrajích lehce natržen,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Ptáčci

    No.: 457

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 15:52

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

    Útok

    No.: 456

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 15:51

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Větvička

    No.: 455

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 15:50

    dřevořez, 27 x 17 cm, značno razítkem PD,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Gejši

    No.: 453

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 15:48

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Gejša

    No.: 452

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 15:47

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Gejša s hřebenem

    No.: 451

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 15:46

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Příprava na souboj

    No.: 450

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 15:45

    japonský dřevoryt, 35,3 x 22,7 cm, nalepeno na papíru,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Samuraj

    No.: 449

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 15:44

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    Dvě gejši

    No.: 448

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 15:43

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Gejša

    No.: 447

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 15:42

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    Čištění meče

    No.: 446

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 15:41

    japonský dřevoryt, 36,3 x 26,4 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, zažloutlý papír se skvrnkami,

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Kabuki

    No.: 445

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 15:40

    japonský dřevoryt, 37,2 x 26,2 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, na papíru několik skvrnek,

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Noční hlídač

    No.: 444

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 15:39

    japonský dřevoryt, 36 x 23,7 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, lehce pokrčený a místy zašpiněný papír,

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Přepadení u moře

    No.: 443

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 15:38

    japonský dřevoryt, 36 x 23,7 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, lehce pokrčený papír,

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Bojovník

    No.: 442

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 15:37

    japonský dřevoryt, 35 x 21,8 cm, nalepeno na papíru, lehce pokrčený papír,

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Kabuki bojovník _Meiji

    No.: 441

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 15:36

    japonský dřevoryt, 35 x 24 cm, nalepeno na papíru, lehce pokrčený papír,

  • Hiroaki Takamashi

    (1871-1944)

    Gejši

    No.: 440

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 15:35

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Hiroshige Utagawa

    (1797-1858)

    Výprask

    No.: 439

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 15:34

    dřevoryt, 33,6 x 22 cm, značeno LD razítko, rám, restaurováno, rám poškozen,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Před chrámem

    No.: 438

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 15:33

    barevný dřevoryt, 15,6 x 22,6 cm,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Hokusai?

    (1760-1849)

    Trh u kanálu

    No.: 437

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 15:32

    barevný dřevoryt, 15 x 20,3 cm,