auction history

  • Aleš Kraus

    Beethoven - Utrpení a ideál

    No.: 1302

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2019 19:42

    fotografie, 28 x 38 cm, sign. PD Aleš Krasl, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • František Krasl

    (1912-1989)

    Fabrika

    No.: 1301

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2019 19:41

    barevná fotografie, 1969, 57 x 46,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • František Krasl

    (1912-1998)

    Dýmy

    No.: 1300

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2019 19:40

    fotografie, 29 x 38,5 cm, rám

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Melancholie

    No.: 1299

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2019 19:39

    bromostříbrná fotografie, 17,7 x 23,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Trojačka - Javořina

    No.: 1298

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2019 19:38

    bromostříbrná fotografie, 1942, 24 x 17,4 cm, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Beskydský prales

    No.: 1297

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2019 19:37

    bromostříbrná fotografie, 17,4 x 23,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Beskydský prales

    No.: 1296

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2019 19:36

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Javořina

    No.: 1295

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2019 19:35

    bromostříbrná fotografie, 22,8 x 17,1 cm, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Malá Fatra 6./7. 7. 1974

    No.: 1294

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2019 19:34

    bromostříbrná fotografie, 1974, 23,7 x 17,3 cm, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Serge Jacques

    (1927)

    Akt V.

    No.: 1293

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2019 19:33

    bromostříbrná fotografie, 23,9 x 18 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Serge Jacques

    (1927)

    Akt IV.

    No.: 1292

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2019 19:32

  • Serge Jacques

    (1927)

    Akt II.

    No.: 1291

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2019 19:31

    bromostříbrná fotografie, 24,2 x 18 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Serge Jacques

    (1927)

    No.: 1290

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2019 19:30

  • Serge Jacques

    (1927)

    Na schodech

    No.: 1289

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2019 19:29

  • Petr Helbich

    Demolice Chotěboř 2002

    No.: 1288

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2019 19:28

    bromostříbrná fotografie, 2002, 23 x 17,7 cm, sign. PD Petr Helbich, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

  • Petr Helbich

    Polom 2011

    No.: 1287

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2019 19:27

    bromostříbrná fotografie, 2011, 23,8 x 17,7 cm, sign. PD Petr Helbich, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Petr Helbich

    Cestou do Květnice

    No.: 1286

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2019 19:26

    bromostříbrná fotografie, 1996, 17,9 x 13,7 cm, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Petr Helbich

    Kolín - Veltruby

    No.: 1285

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2019 19:25

    bromostříbrná fotografie, 12,2 x 17,2 cm, sign. PD Helbich, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Petr Helbich

    Choroš

    No.: 1284

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2019 19:24

    bromostříbrná fotografie, 10 x 14 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Hanzl

    Buky u Bakajdy

    No.: 1283

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2019 19:23

    bromostříbrná fotografie, 1972, 16,7 x 38,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Dita tančí

    No.: 1282

    Auction price: 7.000 CZK (280 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2019 19:22

    Current price: 7.000 CZK (280 €)

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Dita tančí

    No.: 1281

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2019 19:21

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Dita tančí

    No.: 1280

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2019 19:20

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Dita tančí

    No.: 1279

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2019 19:19

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Dita tančí

    No.: 1278

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2019 19:18

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Dita tančí

    No.: 1277

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2019 19:17

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Dita tančí

    No.: 1276

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2019 19:16

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Zima

    No.: 1275

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2019 19:15

    bromostříbrná fotografie, 58 x 46,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Konfrontace tvarů

    No.: 1274

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2019 19:14

    bromostříbrná fotografie, 1960, 54 x 42,8 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Gary Freeman

    Paruka

    No.: 1273

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2019 19:13

    bromostříbrná fotografie, 32 x 46,5 cm, sign. PD Freeman, rám, muzeální sklo, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)