auction history
LIST OF AUTHORS

  • Josef Sudek

    (1896-1976)

    Žijeme 1932

    No.: 96

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    kniha, Obrázkový magazin dnešní doby, odpovědný redaktor Josef Cerman, autoři článků a fotografií: Josef Sudek, Jaromír Funke, Karel Teige, Vítězslav Nezval, Adolf Hoffmeister, Václav Kaplický, P. Altschul, E. F. Burian, Julius Fučík, Helena Malířová, Milena Krejcarová, Laco Novomeský, aj. vyd. Druž…

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Musaion IV.

    No.: 95

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    brož, úvodní slovo Karel Teige, vyd. Aventinum, Praha, 1923, pův. brož, 27s. textu + 36 obrazových příloh, některé listy uvolněny, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Associatio…

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Fr. Sušil: Odběhlá matka

    No.: 219

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, bar. sign. dřevoryt J. Hodek, vyd. Klub přátel umění, Uh. Hradiště, 1930, ex.: 31/250, pův. brož, 12s., výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private disciple of J. Hodek sr., J. Vachal, K. Reisner and A. de Pian in Prague, member of The Union of Pilsen Fine Artists

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Marie Čermínová Toyen

    (1902-1980)

    K. H. Mácha: Máj

    No.: 220

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    kniha, 4 celostr. ilustrace Toyen, značeno LD v tisku, vyd. Družstevní práce, Praha, 1936, pův. clpl. vazba, 69s., vazba lehce zašpiněna, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.100 CZK (88 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids

  • František Drtikol

    Akt s drapérií

    No.: 17

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 11. 2022 15:00

    photo-print, 28,7 x 40,2 cm, "K výstavě konané na přelomu roku 1972-73 byl vydán i tento příležitostný tisk fotografie z roku 1914 Formát 28,7 x 40,2cm Náklad 1000 výtisků." František Drtikol (1883 – 1961) byl český fotograf tvořící v letech 1901 až 1935, příležitostně se věnoval i graf…

    Current price: 2.700 CZK (113 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Andy Warhol

    Andy Warhol Collection - QUEEN ELIZABETH II

    No.: 9

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 11. 2022 15:00

    serigrafie, 38,3 x 56,4 cm, č. 42/100, Andy Warhol byl americký malíř, grafik, filmový tvůrce a vůdčí osobnost amerického hnutí pop-artu. Svou kariéru zahájil jako ilustrátor reklamních předmětů. Později se stal známý po celém světě jako malíř, režisér avantgardních filmů a manažer rockové skupiny T…

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Andy Warhol

    Andy Warhol Collection - Mick Jagger

    No.: 8

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 11. 2022 15:00

    serigrafie, 38,3 x 56,3 cm, č. 34/100, Andy Warhol byl americký malíř, grafik, filmový tvůrce a vůdčí osobnost amerického hnutí pop-artu. Svou kariéru zahájil jako ilustrátor reklamních předmětů. Později se stal známý po celém světě jako malíř, režisér avantgardních filmů a manažer rockové skupiny T…

    Current price: 3.900 CZK (163 €)

    Last auctioneer: ID8**7 History of bids

  • Josef Rataj

    Hope

    No.: 7

    Auction price: 60.000 CZK (2.500 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 11. 2022 15:00

    akryl, plátno, 120 x 120 cm, Josef Rataj je český pop-artový umělec, malíř, výtvarník a performer. Je jedním z průkopníků pop-artového umění v Česku a inspirátorem mladé generace. Jeho tvorba je charakteristická odvahou riskovat a tvořit nové trendy. České veřejnosti nabízí umění, které je aktuálním…

    Current price: 75.000 CZK (3.125 €)

    Last auctioneer: ID8**8 History of bids

  • .

    Figurka Jack Sparow

    No.: 42

    Auction price: 14.000 CZK (584 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 11. 2022 15:00

    sádra, 49 x 21 cm

    Current price: 14.000 CZK (584 €)

    Last auctioneer: ID8**8 History of bids

  • Vlastimil Šenkýř

    Vesmírná brož / UNIVERSE BROOCHE

    No.: 37

    Auction price: 1.250 CZK (53 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 11. 2022 15:00

    plexisklo, 3,5 x 2,2 cm, Inspirace autora : ,,Lidská duhovka oka funguje jako 2D, ale při bližším zkoumání zjistíme, že je 3D. Její struktura připomíná mnoho přírodních produktů a galaxií, což jistě není náhoda." Designer, který se ve své tvorbě zaměřuje na výrobu šperků ze silikonu, keramických a s…

    Current price: 1.250 CZK (53 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Jiří Plekanec

    Bonus 12

    No.: 12

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 11. 2022 15:00

    digitální tisk, plátno, 120 x 80 cm

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Lízler

    Bonus 11

    No.: 11

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 11. 2022 15:00

    digitální tisk, plátno, 80 x 120 cm

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Marie Šlehoferová

    Fotografie z Českého Švýcarska 10

    No.: 10

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 11. 2022 15:00

    digitální tisk, plátno, 80 x 80 cm

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Pavel Svoboda

    Fotografie z Českého Švýcarska 09

    No.: 9

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 11. 2022 15:00

    digitální tisk, plátno, 80 x 120 cm

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Sojka

    Fotografie z Českého Švýcarska 08

    No.: 8

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 11. 2022 15:00

    digitální tisk, plátno, 80 x 120 cm

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ilona Rosenkrancová

    Fotografie z Českého Švýcarska 07

    No.: 7

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 11. 2022 15:00

    digitální tisk, plátno, 80 x 120 cm

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Martin Rak

    Fotografie z Českého Švýcarska 06

    No.: 6

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 11. 2022 15:00

    digitální tisk, plátno, 80 x 120 cm

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Zdeněk Patzelt

    Fotografie z Českého Švýcarska 05

    No.: 5

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 11. 2022 15:00

    digitální tisk, plátno, 80 x 120 cm

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Kružík

    Fotografie z Českého Švýcarska 04

    No.: 4

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 11. 2022 15:00

    digitální tisk, plátno, 80 x 120 cm

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Kokeš

    Fotografie z Českého Švýcarska 03

    No.: 3

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 11. 2022 15:00

    digitální tisk, plátno, 80 x 120 cm

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jakub Ferenčík

    Fotografie z Českého Švýcarska 02

    No.: 2

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 11. 2022 15:00

    digitální tisk, plátno, 80 x 120 cm

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Tomáš Čmuchálek

    Fotografie z Českého Švýcarska 01

    No.: 1

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 11. 2022 15:00

    digitální tisk, plátno, 80 x 120 cm

    Current price: 5.500 CZK (230 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Anna Haskel (Häckel)

    Media drawing

    No.: 48

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 11. 2022 15:09

    pastel, pencil, paper, 30 x 22 cm

    Current price: 22.000 CZK (917 €)

    Last auctioneer: ID8**7 History of bids

    Estimate: 30 000 - 50 000 Kč CZK

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Country

    No.: 71

    Auction price: 38.000 CZK (1.584 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 11. 2022 15:00

    oil, hardboard, 1974, 36 x 41 cm, signed lower/ left I. Ouhel 74, framed, the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda

    Current price: 38.000 CZK (1.584 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

    Estimate: 60 000 - 70 000 Kč CZK

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Krakonoš's bride

    No.: 2

    Auction price: 11.000 CZK (459 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 11. 2022 15:00

    etching, 26 x 17 cm, signed lower/ right A Born, framed, no. 9/55, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 11.000 CZK (459 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

    Estimate: 20 000 - 25 000 Kč CZK

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    From the Czech Republic to the end of the world

    No.: 133

    Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 11. 2022 15:00

    oil, hard rock, 1977, 29 x 36 cm, signed lower/ right Zd. Mézl 77, framed, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 35.000 CZK (1.459 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

    Estimate: k CZK

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Cell

    No.: 131

    Auction price: 78.000 CZK (3.250 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 11. 2022 15:00

    oil, cardboard, 27 x 31 cm, framed, catalog number 8605, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 78.000 CZK (3.250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

    Estimate: 90 000 - 120 000 Kč CZK

  • Miloslav Chlupáč

    (1920-2008)

    Sitting woman

    No.: 130

    Auction price: 75.000 CZK (3.125 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 11. 2022 15:00

    sandstone, v. 28 cm, signed MCH, the disciple of prof. K. Stipl and prof. J. Wagner at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Umelecka beseda, the group Maj, Nova skupina

    Current price: 75.000 CZK (3.125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

    Estimate: 90 000 - 120 000 Kč CZK

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    In Vítkovické ironworks

    No.: 157

    Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 11. 2022 15:00

    tempera, cardboard, 1950, 60 x 86,5 cm, signed lower/ left Liesler 1950, on the back author's label with description and gallery label Part, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and T…

    Current price: 35.000 CZK (1.459 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

    Estimate: 45 000 - 55 000 Kč CZK

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    The Klement Gottwald mine in Ostrava

    No.: 156

    Auction price: 32.000 CZK (1.334 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 11. 2022 15:00

    tempera, cardboard, 1950, 60,5 x 85,5 cm, signed lower/ left Liesler 1950, described by the author on the back, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czec…

    Current price: 32.000 CZK (1.334 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

    Estimate: 45 000 - 55 000 Kč CZK

Instagram

Facebook

You must login first.