auction history

    Noční pohled na Hradčany

    No.: 1378

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2019 19:10

    akvatinta, 13,3 x 20,7 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 201 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

    Trubač

    No.: 1396

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2019 19:09

    akvarel, tužka, papír, 23,5 x 15 cm, sign. PD , rám, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

    Mořské pobřeží

    No.: 1415

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2019 19:08

    olej, plátno, 35 x 50 cm, sign. PD , rám, zašpiněná malba, poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 201 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID4**0 History of bids

    Domek s palmou

    No.: 1457

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2019 19:07

    pastel, uhel, křída, papír, 56,5 x 44 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 201 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

    No.: 1478

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2019 19:06

    olej, karton, 22 x 31 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

    Matka

    No.: 1481

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2019 19:05

    litografie, akvarel, 15,5 x 15 cm, monogr. PD R, rám, rám zašpiněn, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 201 CZK (9 €)

  • Alois Moravec

    Na poli

    No.: 1335

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2019 19:04

    litografie, 13 x 22,4 cm, sign. PD AMoravec, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda…

    Current price: 101 CZK (5 €)

  • Mates

    Klatovy

    No.: 1455

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2019 19:03

    dřevoryt na japanu, 17,8 x 13,7 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Lang?

    Žena při sběru

    No.: 1388

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2019 19:02

    uhel, papír, 1934, 25,5 x 18,5 cm, sign. PD nečitelně 1934, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Čeněk Kvíčala

    (1890-1956)

    Emil Pollert

    No.: 1395

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2019 19:01

    litografie, 1929, 35,3 x 27 cm, sign. PD Čen. Kvíčala 20 a DU Emil Pollert 26/10 29, rám, orig. lit. č. 8, portrét zpodobuje významného operního pěvce, herce a režiséra Emila Pollerta, vl. jm. Emila Poppera (1877-1935), na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at UMPRUM (VŠ…

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Bohumil Kozina

    (1881-?)

    Potok v krajině

    No.: 1336

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2019 19:00

    lept, 12,8 x 9,3 cm, sign. PD Boh. Kozina, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Dívka s věnečkem (Ex libris Jiří Siblík)

    No.: 1398

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2019 18:59

    litografie, 9,2 x 6 cm, sign. DU Emil Kotrba, , the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Jan Konůpek

    Hudba (šedá varianta)

    No.: 1327

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2019 18:58

    litografie, 18 x 11,2 cm, sign. PD Konůpek, při okrajích lehce pokrčený papír, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 201 CZK (9 €)

  • František Končel

    (1918-?)

    Zátiší s ovocem

    No.: 1332

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2019 18:57

    olej, dřevo, 25 x 35 cm, sign. LD Končel, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, na rámu drobná poškození,

    Current price: 401 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Kadleček

    Krajina při bouřce

    No.: 1381

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2019 18:56

    akvarel, pastel, běloba, papír, 34 x 49,5 cm, sign. PD Kadleček, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 201 CZK (9 €)

  • Magdalena Janečková Křesťanová

    Krajina za soumraku

    No.: 1357

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2019 18:55

    olej, sololit, 23 x 31,5 cm, sign. PD M. Janečková Křesťanová, při okrajích mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Jiří Horník

    (1916-1961)

    Autoportrét

    No.: 1486

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2019 18:54

    uhel, papír, 1955, 37 x 29,5 cm, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private disciple of R. Vejrych, prof. W. Nowak and prof. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, studied at Ecole des Beaux-Arts v Paris, member of The Umelecka beseda

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Bedřich Horálek

    (1913-?)

    Na Karlově mostě

    No.: 1408

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2019 18:53

    litografie, 33 x 47,5 cm, sign. PD B. Horálek, č. 16/100, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrna,

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Jan Hlavsa

    (1884-?)

    Podskalí - Emauzy

    No.: 1409

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2019 18:52

    lept, 11 x 8,5 cm, sign. PD J. Hlavsa, rám, z cyklu Stará zasněžená Praha v noci za svitu měsíce před I. Světovou válkou, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Sochař

    No.: 1402

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2019 18:51

    tužka, papír, 1937, 31 x 20 cm, sign. PN Hejna 37, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek at The University of Architecture in Prague, studied at Ecole des Beaux Arts v Paris, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic A…

    Current price: 101 CZK (5 €)

  • Z. Háša

    No.: 1379

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2019 18:50

    tužka, papír, 1982, 40 x 28,5 cm, sign. PD Z. Háša 1982, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 201 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Světla Hásková

    No.: 1447

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2019 18:49

    litografie, 14,4 x 41,3 cm, sign. PD Hásková S., pasparta, 2/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • František Hanák

    Horská krajina

    No.: 1314

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2019 18:48

    gouache, paper, 1976, 32 x 59 cm, RD monogr. FH 76, rám

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • František Hanák

    Ostrov v moři

    No.: 1315

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2019 18:47

    gouache, paper, 1968, 27,5 x 38 cm, RD monogr. FH 68, rám

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • František Hanák

    Katedrála

    No.: 1316

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2019 18:46

    pencil, gouache, paper, 31,4 x 22 cm, rám

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • František Hanák

    Chryzantémy ve váze

    No.: 1317

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2019 18:45

    pencil, gouache, paper, 1977, 90 x 65 cm, RD monogr. FH 77, rám

    Current price: 101 CZK (5 €)

  • František Hanák

    Kytice ve váze

    No.: 1318

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2019 18:44

    pencil, gouache, paper, 1978, 88,5 x 63,5 cm, RD monogr. FH 78, rám

    Current price: 101 CZK (5 €)

  • František Hanák

    Seinská vrata v Jugoslávii

    No.: 1375

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2019 18:43

    tužka, kvaš, papír, 1968, 57,5 x 81 cm, PD monogr. FH 68, rám

    Current price: 101 CZK (5 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Dívka s ovocem

    No.: 1349

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2019 18:42

    linoryt, 37 x 24 cm, sign. PD Petr Dillinger, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, , the disciple of prof. F. Kysela at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. M. Pirner and Max Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic…

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Sedící žena

    No.: 1350

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2019 18:41

    linoryt, 36,8 x 20 cm, sign. PD Petr Dillinger, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, , the disciple of prof. F. Kysela at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. M. Pirner and Max Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphi…

    Current price: 101 CZK (5 €)