auction history

  • Různí autoři

    Konvolut 2 kreseb

    No.: 1154

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2018 23:41

    2 x akvarel, papír, 29,4 x 21 a 29,3 x 22,8 cm, oba sign., P. Maur a J. Matějů, lehce poškozený, místy zašpiněný papír

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

    Srdcová dáma (PF 1976)

    No.: 1153

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2018 23:39

    litografie, 1975, 14,3 x 7,3 cm, PD monogr., rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • F. Kolář

    Náměstí

    No.: 1152

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2018 23:37

    tempera, papír, 35 x 25 cm, sign. PD F. Kolář, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 301 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

  • P. Wettig

    Údolí řeky

    No.: 1151

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2018 23:35

    akvarel, tužka, papír, 17 x 24,2 cm, sign. PD P Wettig, rám, na rámu drobné oděrky

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Cyril Bouda

    Konvolut 2 litografií

    No.: 1150

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2018 23:33

    litografie, obě 15,5 x 9,5 cm, obě značeny na kameni CB, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrny, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 101 CZK (5 €)

    No.: 1149

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2018 23:31

    olej, sololit, 22 x 28,5 cm, rám

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

    Chalupa v krajině

    No.: 1148

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2018 23:29

    Current price: 301 CZK (13 €)

    Kaplička v polích

    No.: 1147

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2018 23:27

    tužka, akvarel, papír, 20 x 28 cm, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 101 CZK (5 €)

    No.: 1146

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2018 23:25

    pastel, tempera, papír, 29 x 43 cm, rám, na rámu drobná poškození, zvlněný papír

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Kostelík

    No.: 1145

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2018 23:23

    lept, 17,3 x 12,7 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu oděrky,

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Pohled na řeku

    No.: 1144

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2018 23:21

    oil, cardboard, 1949, 41,5 x 57 cm, sign. RD, rám, minor scratches on the frame

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Hra

    No.: 1143

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2018 23:19

    litography?, 2006, 13,2 x 31,8 cm, RD monogr. SU/DH 2006, rám, no. 197/250

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

    Portrét muže

    No.: 1142

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2018 23:17

    charcoal, paper, 42,3 x 29,8 cm, sign. LD, rám, frame damaged

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • F. P. Volemička

    Plachetnice

    No.: 1141

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2018 23:15

    gouache, paper, 1937, 22 x 29,8 cm, sign. RD F. P. Volemička 1937, at the edges slightly crumpled paper

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

    Bodlák

    No.: 1140

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    akvarel, tužka, papír, 1950, 37,8 x 25 cm, monogr. DU CF (?), rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 301 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID4**0 History of bids

  • František Malý

    (1900-1980)

    Sunflowers

    No.: 10

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2018 23:13

    etching on hand-made paper, 1965, 28,4 x 24,5 cm, signed RD Fr. Malý 65, author's print, paper yellowed, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Kysela and J. Benes, member of The Manes Association of Fine Artists and SVU Ales

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Jiří Mika

    Pole

    No.: 1139

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2018 23:10

    lept, 11,2 x 9,4 cm, sign. PD Jiří Mika, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Hnizdo, member of Nova skupina

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Jaroslav Zicha

    Kostel s alejí

    No.: 1138

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2018 23:05

    dřevoryt, 1945, 15,7 x 11,5 cm, sign. PD nečitelněJosef Zícha45, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Boscolo

    Torquato Tasso

    No.: 1137

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2018 23:00

    mědirytina, 35 x 28,5 cm, značeno LD v desce E Moretti Larese DIP , skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    No.: 1136

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2018 22:55

    tempera, běloba, karton, 41,5 x 50 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 201 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID3**0 History of bids

  • Josef Hrubeš

    Krajina s řekou

    No.: 1135

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2018 22:50

    olej, plátno, 30,5 x 40 cm, sign. PD Hrubeš Jos., rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID1**4 History of bids

    Záliv

    No.: 1134

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2018 22:45

    olej, plátno, 1994, 20 x 25 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 201 CZK (9 €)

    Komunikace II.

    No.: 1133

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2018 22:40

    olej, plátno na sololitu, 70 x 50 cm, sign. PD, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.001 CZK (41 €)

  • Josef Bino

    (1881-?)

    Staronová synagoga

    No.: 1132

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2018 22:35

    měkký kryt, 25 x 17,5 cm, sign. PD J. Bino, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID5**7 History of bids

  • Pavel Roučka

    No.: 1131

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2018 22:30

    litografie, 34,5 x 24,5 cm, sign. PD Roučka, rám, 25/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 201 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID2**8 History of bids

  • Kráner

    No.: 1130

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2018 22:25

    pastel, uhel, křída, papír, 1953, 28 x 22 cm, sign. LD Kráner 53, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

    Dívka s amforou

    No.: 1129

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2018 22:20

    tisk, laky, papír, plátno, 40 x 20 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 201 CZK (9 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Staroměstské náměstí

    No.: 1128

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2018 22:15

    litografie, 31 x 21 cm, sign. PD V. Kubašta, skvrnky na papíře, rám mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague

    Current price: 301 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Malá čtenářka

    No.: 1127

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2018 22:10

    litografie, 50 x 31,5 cm, sign. PD M. Kazdová, 209/300, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied the preparation course at The Academy of Fine Arts in Prague, the disciple of J. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. T. F. Simon at AVU v Praze, member of The Hollar Asso…

    Current price: 201 CZK (9 €)

    No.: 1126

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2018 22:05

    olej, dřevotříska, 37,5 x 59,5 cm, sign. PD, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)