auction history

    No.: 651

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 07. 2017 18:20

    oil, cardboard, 24 x 34 cm, signed RD illegibly, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 301 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

    No.: 650

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 07. 2017 18:15

    oil, cardboard, 29,5 x 49,5 cm, signed RD illegibly, rám, slightly dirty, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Bílý květ

    No.: 649

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 07. 2017 18:10

    pastel, paper, 21 x 29,6 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Břízy u cesty

    No.: 648

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 07. 2017 18:05

    etching, 15,6 x 6,9 cm, signed RD illegibly, rám, 26/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID5**7 History of bids

    Dítě

    No.: 647

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 07. 2017 18:00

    photograph, 1934, 10 x 14,7 cm, signed RD illegibly, rám, the frame cracked, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Skály

    No.: 646

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 07. 2017 17:55

    lithograph, 1955, 22 x 29 cm, marked LD on the stone illegibly, the mount slightly dirty, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Struktury

    No.: 645

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 07. 2017 17:50

    dřevoryt, 1963, 29 x 20 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 201 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

    Struktury II.

    No.: 644

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 07. 2017 17:45

    dřevoryt, 1963, 30,5 x 21,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 201 CZK (9 €)

    Ptáci přistáli na měsíc

    No.: 643

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 07. 2017 17:40

    akvarel, tuš, papír, 1985, 12 x 12,9 cm, sign. LD nečitelně, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

    Muž a žena

    No.: 642

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 07. 2017 17:35

    linocut, 9 x 7 cm, signed RD illegibly, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Na kraji lesa

    No.: 641

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 07. 2017 17:30

    oil, hardboard, 23,5 x 29,5 cm, monogrammed RD, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

    Řeka v zimní krajině

    No.: 640

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 07. 2017 17:25

    oil, carton, 32,4 x 43,4 cm, signed RD illegibly, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Stavení u jezírka

    No.: 639

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 07. 2017 17:20

    oil, carton, 41 x 25,5 cm, signed RD illegibly, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Veselé město

    No.: 638

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 07. 2017 17:15

    linocut, 1972, 23 x 51,5 cm, signed RD illegibly, paper slightly dirty, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID5**0 History of bids

    Zátiší s květinami

    No.: 637

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 07. 2017 17:10

    oil, carton, 42 x 37,7 cm, signed RD illegibly, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Zima ve Valdštejnské zahradě

    No.: 636

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 07. 2017 17:05

    litografie, 29,5 x 54 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, rám, 167/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of V. Beneš and W. Nowak

    Current price: 201 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Rybník

    No.: 635

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2017 21:10

    litografie, 18 x 52,5 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, rám, 21/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of V. Beneš and W. Nowak

    Current price: 101 CZK (5 €)

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Z Pražského hradu

    No.: 634

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2017 21:05

    lithograph, 13 x 17,5 cm, signed RD Jan. B. Melichar, pasparta, 135/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of V. Beneš and W. Nowak

    Current price: 101 CZK (5 €)

  • Oskar Matýsek

    Plískanice

    No.: 633

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2017 21:00

    monotyp, 20,5 26,5 cm, sign. PD O. Matysek, rám, zažloutlý papír, skvrnky na papíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • František Matoušek

    (1901-1961)

    Portrét ženy

    No.: 632

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2017 20:55

    lithograph, 1953, 41 x 33 cm, signed RD F. Matoušek 1953, author's print No. 132, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 201 CZK (9 €)

  • Milada Marešová

    (1901-1987)

    Bílá paní

    No.: 631

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2017 20:50

    lithograph, 17,3 x 7,5 cm, signed LD Milada Marešová, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Hynais, member of The Association of Fine Artists - Purkyne

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID1**5 History of bids

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Brouk samotář

    No.: 630

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2017 20:45

    watercolour, felt-tip pen, canvas, 23,7 x 17,9 cm, signed RD Liška, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private of disciple of Josef Maršál

    Current price: 420 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Pán Měsíc

    No.: 629

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2017 20:40

    watercolour, felt-tip pen, canvas, 30 x 23,9 cm, signed LD Liška, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private of disciple of Josef Maršál

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Tanec s lampou

    No.: 628

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2017 20:35

    watercolour, felt-tip pen, canvas, 23,9 x 17,8 cm, signed RD Liška B., Provenance: Antiquarian Dlážděná, private of disciple of Josef Maršál

    Current price: 301 CZK (13 €)

  • Jan Nepomuk Langhans

    (1851-1928)

    Dva chlapci

    No.: 627

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2017 20:30

    colored photo, 41,5 x 31,5 cm, sign. RD J. F. Langhans, , slightly dirty

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Kyselý

    Kytice I.

    No.: 626

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2017 20:25

    tempera, běloba, papír, 43,5 x 30 cm, sign. PD Kyselý, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 201 CZK (9 €)

  • Kyselý

    Kytice II.

    No.: 625

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2017 20:20

    Current price: 201 CZK (9 €)

  • Kuchař

    Chalupa v krajině

    No.: 624

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2017 20:15

    olej, malířská lepenka, 1962, 37,5 x 44,2 cm, sign. PD Kuchař 1962, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Kostelík

    No.: 623

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2017 20:10

    lithograph, 29,5 x 20,5 cm, signed RD V. Kubašta, pasparta, the paper yellowed, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague

    Current price: 501 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Podloubí

    No.: 622

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2017 20:05

    lithograph, 29 x 20,5 cm, signed RD V. Kubašta, pasparta, the paper yellowed, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague

    Current price: 301 CZK (13 €)