auction history

    Dvě postavy

    No.: 268

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 02. 2016 18:15

    linoryt, 1969, 28,5 x 13,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID1**2 History of bids

  • J. Popov

    Moře

    No.: 267

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 02. 2016 18:10

    tempera, běloba, papír, 20,5 x 26 cm, sign. PD azbukou Ja Popov, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 201 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Jaroslav Chudomel

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 266

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 02. 2016 18:05

    litografie, 32 x 24 cm, sign. PD J. Chudomel, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K.Muller, C. Bouda and K. Lidicky, member of the group Radar and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 201 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID2**7 History of bids

  • Alois Moravec

    PF 1973

    No.: 265

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2016 20:30

    litografie, akvarel, 1972, 16,7 x 23,5 cm, sign. PD AMoravec, rám, při dolním okraji mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fin…

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Alois Moravec

    Bruslení na rybníce

    No.: 264

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2016 20:25

    litografie, akvarel, 1972, 16,3 x 24 cm, sign. PD AMoravec, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka b…

    Current price: 601 CZK (25 €)

  • Zdeňka Záleská

    Školní práce

    No.: 263

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2016 20:20

    8x kresba (různé techniky: akvarel, pastel či tužka), 1927-29, 30 x 44 cm, vše signováno Zd. Záleská

    Current price: 522 CZK (21 €)

    Roubenka

    No.: 262

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2016 20:15

    olej, karton, 19,5 x 32 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.250 CZK (90 €)

    Jaro

    No.: 261

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2016 20:10

    olej, plátno, 42 x 83 cm, monogr. PD DE?, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 601 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID1**4 History of bids

  • A. Sládková

    Staré město

    No.: 260

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2016 20:05

    litografie, 21 x 15,2 cm, sign. PD A. Sládková, rám, 102/200, v dolní části mimo tisk mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 201 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID2**9 History of bids

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Na saních zimní krajinou

    No.: 259

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2016 20:00

    dřevoryt, 1984, 11 x 6,9 cm, sign. DU Jan Halla 54, rám, mimo tisk mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Návštěvníci lesa

    No.: 258

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2016 19:55

    dřevoryt, 1953, 11 x 6,9 cm, sign. DU Jan Halla 53, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

  • Alena Laufrová

    Kostel

    No.: 257

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2016 19:50

    lept, 34,5 x 24 cm, sign. PD A. Laufrová, pasparta, 87/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 101 CZK (5 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    U řeky

    No.: 256

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2016 19:45

    suchá jehla, 25 x 32,5 cm, sign. PD A. J. Alex, rám, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Art College in Prague, the disciple of prof. A. Janek at Academy in Munich and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 201 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Josef Veselý

    (1912-2006)

    No.: 254

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2016 19:35

    litografie, 25 x 20,4 cm, sign. DU Josef Veselý, 77/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Marie Martinová

    (1922)

    Lidé a zvířata

    No.: 253

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2016 19:30

    litografie, 1968, 17,4 x 48,8 cm, sign. PD M. Martinová 68, 94/160, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the Academy of Fine Arts in Prague (AVU)

    Current price: 101 CZK (5 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    PF 1969

    No.: 252

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2016 19:25

    serigrafie, 1968, 8 x 7,7 cm, sign. DU J. Švengsbír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID1**7 History of bids

  • Emanuel Knížek

    (1889-1944)

    Chalupa Pepičky Pittrmanové na Benecku

    No.: 251

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2016 19:20

    uhel, pastel, papír, 29.6.50, 11,5 x 15,5 cm, sign. LD Em. Knížek, vzadu štítek s popisem autora, the disciple of prof. Jakesch, Bukovec, Zenisek and Nechleba

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

  • Zdeňka Pavlů

    White haired woman with butterfly

    No.: 250

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2016 19:15

    crayon, charcoal, chalk, paper, 28,5 x 41 cm, sign. RD Z. Pavlů, frame, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

    The Place Orlandia, Rio de Janeiro, Brazil III.

    No.: 249

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2016 19:10

    photography, 2002, 20,3 x 30,1 cm, down described, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    The Place Orlandia, Rio de Janeiro, Brazil II.

    No.: 248

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2016 19:05

    photography, 2002, 20 x 30,1 cm, down described, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    The Place Orlandia, Rio de Janeiro, Brazil I.

    No.: 247

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2016 19:00

    photography, 2002, 14,8 x 20,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Pond Haul

    No.: 246

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2016 18:55

    lithograph, watercolour, 1962, 20 x 31 cm, signed RD Chramosta, mounted, PF 1963, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

    At the Waterside

    No.: 245

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2016 18:50

    drawing ink, paper, 26 x 38,5 cm, signed RD illegibly, framed, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

    The Girl

    No.: 244

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2016 18:45

    dry point, 23,2 x 15,3 cm, signed RD illegibly, mounted, 6/10, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

  • K. Veselý

    Mountain Landscape

    No.: 243

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2016 18:40

    oil, cardboard, 1965, 48 x 31,5 cm, signed LD K. Veselý 65, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 201 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID4**7 History of bids

  • Jan Herink

    (1918-2012)

    Meadows in Vokovice

    No.: 242

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2016 18:35

    felt-tip pen, paper, 1961, 25,6 x 38 cm, signed RD Herink 61, framed, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

  • V. Pospíšil

    Landscape with a River

    No.: 241

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2016 18:30

    oil, canvas, 1934, 40 x 56 cm, signed LD V. Pospíšil 1934, stretcher, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.001 CZK (41 €)

  • V. Pospíšil

    Landscape with Village and River

    No.: 240

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2016 18:28

    oil, canvas, 1926, 40 x 60 cm, signed LD V. Pospíšil 1926, stretcher, the painting dirty, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 401 CZK (17 €)

  • Trojan

    PF 1987

    No.: 239

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2016 18:20

    lithograph, 1986, 10 x 17 cm, mounted, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Miloslav Křišta

    (1928-1993)

    Don Quijote and Sancho Panza

    No.: 238

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2016 18:15

    lithograph, 1976, 17,5 x 9,7 cm, signed RD Krista 76, mounted, 53/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids