• Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Zámecká zahrada II.

    Položka č.: 241794

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 16:27

    tužka, papír, 20,8 x 43,5 cm, rám, vzadu razítko: Z pozůstalosti Vlastimila Beneše, uprostřed přeložený papír, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Zámecká zahrada I.

    Položka č.: 241793

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 16:26

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    V jeskyni

    Položka č.: 241788

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 16:18

    miniatura, kombinovaná technika, papír, 10,7 x 15,6 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Položka č.: 241778

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 16:08

    olej, plátno, 50,5 x 37 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Ferdinand Stašek

    (1888-1935)

    Portrét chlapce

    Položka č.: 241764

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 15:57

    Aktuální cena: 4.100 CZK (164 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Oleg Denisenko

    (1961)

    Desire to Fly

    Položka č.: 241749

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 15:39

    lept, 1996, 25 x 24,5 cm, sign. PD azbukou Oleg Denisenko 96, na zadní straně autorský štítek s popsem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Květa Válová

    (1922-1998)

    Postava

    Položka č.: 241746

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 15:36

    lept, 1996, 14,8 x 10,7 cm, sign. PD K. Válová 96, pasparta, žákyně prof. E. Filly a J. Nováka na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, účastnila se výstav Nové figurace

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Stůl

    Položka č.: 241745

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 15:35

    litografie, 29,5 x 24,5 cm, sign. DU VladSuchánek, rám, autorský zkušební tisk č. 5, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of…

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu

  • Jiří Sozanský

    Vpád (Z cyklu Incident)

    Položka č.: 241742

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 15:32

    lept, 1987, 64 x 49 cm, sign. PD Sozanský 87, autorský tisk, I. stav, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Antonín Pacák

    (1941-2007)

    Položka č.: 241740

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 15:30

    dřevoryt, 1980, 26,5 x 18 cm, sign. DU Jeňýk 80, č. 30/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Sychry a A. Paderlíka, člen SČUG Hollar, Tolerance

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Eva Natus-Šalamounová

    (1934-2014)

    Na procházce

    Položka č.: 241736

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 15:26

    litografie, 1990, 45 x 35 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamoun, č. 28/60, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

  • Oldřich Kulhánek

    Archivum armorum

    Položka č.: 241733

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 15:23

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Ležící akt

    Položka č.: 241731

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 15:21

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Koníčku bílý

    Položka č.: 241728

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 15:18

    suchá jehla s monotypem, 1993, 13,8 x 11,8 cm, sign. PD J. Jíra 93, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Anděl smrti II.

    Položka č.: 241723

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 15:13

    lept, 1995, 20 x 14,5 cm, sign. PD Istler 95, č. 79/100, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Antonín Vojtek

    Rybník Apollo

    Položka č.: 241689

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 18:17

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Maxmilián Švabinský

    Senoseč

    Položka č.: 241705

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 18:15

    litografie, 18,5 x 12,1 cm, sign. PD MŠvabinský, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, čestný člen JUV v Pr…

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Bio

    Položka č.: 241701

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 18:11

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Sychra

    (1903-1963)

    Dáma se slunečníkem

    Položka č.: 241700

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 18:10

    litografie, 1940, 39,5 x 35 cm, sign. PD V. Sychra 1940, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Antonín Vojtek

    Tam na Pohansku

    Položka č.: 241688

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 18:04

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jaroslav Vyskočil

    (1950)

    Otisk smutku

    Položka č.: 241690

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 18:00

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Jaroslav Jerry Svoboda

    Polámal se mraveneček

    Položka č.: 241685

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:55

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Antonín Širůček

    (1913-1977)

    Chridy

    Položka č.: 241679

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:49

    uhel, papír, 1965, 70 x 69 cm, sign. LD A Širůček, rám, vzadu nalepen štítek s popisem a razítko ČFVU Brno

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Zdeněk Mlčoch

    (1921-1995)

    Park

    Položka č.: 241664

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:34

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Vladimír Míčko

    (1941-2010)

    Továrna

    Položka č.: 241663

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:33

    akvarel, papír, 41 x 58 cm, sign. PD Míčko, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Aleš Lamr

    Triangl

    Položka č.: 241660

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:30

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Aleš Lamr

    Duhová obloha v modré

    Položka č.: 241659

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:29

  • Dimitrij Kadrnožka

    Bariéra - návrh na plakát

    Položka č.: 241658

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:28

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jiří Beránek

    Položka č.: 241642

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:12

    pastel, papír, 1999, 59 x 41,5 cm, sign. LD Jiří Beránek 1999, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. V. Makovského a K. Lidického na AVU tamtéž, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

    Akt dívky

    Položka č.: 241635

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:05

    uhel, papír, 29,8 x 21,8 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)