Cesta v předjaří

    Položka č.: 214023

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2020 15:27

    olej, karton, 59,5 x 84,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Antonín Kameník

    Na řepě

    Položka č.: 188886

    Vyvolávací cena: 290 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2020 14:45

    lept, akvatinta, 13,5 x 12,7 cm, LD značeno v desce AK, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 290 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Cikáni

    Položka č.: 186506

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2020 14:35

    lept, 5x lept A.J. Alex, úvodní slovo K. Herain, vydal F. Topič, Praha 1920, zažloutlý, při okrajích zvlněný papír, ochranné desky, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Sedláček

    Domek na Vysočině

    Položka č.: 177218

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2020 14:04

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Sedláček

    Vesnička v podhůří

    Položka č.: 177217

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2020 14:03

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    S květy ve vlasech (Ex Libris)

    Položka č.: 242967

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2020 23:54

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Kytice (Ex Libris)

    Položka č.: 242966

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2020 23:52

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Stanislav Vymětal

    (1929-1992)

    Strom poznání

    Položka č.: 242965

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2020 23:50

    dřevoryt, 1971, 17,3 x 5,5 cm, značeno DU Stanislav Vymětal, X3. Jubilejní list KSG, 1971, levý dolní roh papíru (mimo tisk) pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Muž s lucernou (Z knih Jaroslava Červeného)

    Položka č.: 242964

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2020 23:48

    dřevoryt, 1944, 9,5 x 7 cm, značeno PD Michael Florian, dřevoryt 1944, na pravém okraji papíru (mimo tisk) lehce pokrčeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Madona

    Položka č.: 242962

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2020 23:44

    tisk, 68 x 98 cm, rám, poškozeno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Eugen Alfons von Blaas

    (1843-1931)

    Karneval v Benátkách/ Zajímavý rám

    Položka č.: 242961

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2020 23:42

    tisk, rozměr rámu 77 x 100 cm, rám, poškozeno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Mnich / Vyřezávaný rám s rostlinným motivem

    Položka č.: 242960

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2020 23:40

    tisk, rozměr rámu 78 x 67 cm, rám, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Národní divadlo v Praze

    Položka č.: 242957

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2020 23:34

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Týnský chrám

    Položka č.: 242956

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2020 23:32

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    U kotle

    Položka č.: 242954

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2020 23:28

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Sfinga V Údolí králů v Egyptě

    Položka č.: 242926

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2020 22:32

    historická reprodukce, fotografie, 11 x 16,7 cm, nalepeno na kartonu,, DU popsáno, odřeno, pofladový karton zašpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hodonský

    Kameny

    Položka č.: 242924

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2020 22:28

    litografie, 2014, 21 x 15,2 cm, sign. DU Hodonský, č.129/180, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Na vojenském cvičení

    Položka č.: 242917

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2020 22:14

    olej, plátno, karton, 1935, 26 x 19,2 cm, sign. PD B. Ullrych 35, kartonová pasparta, vzadu na kartonu popsáno, vzadu pozůstalostní razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena s dítětem

    Položka č.: 242910

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2020 22:00

    olej, plátno, karton, 24 x 19,8 cm, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Zvíře za úplňku

    Položka č.: 242906

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2020 21:52

    olej, plátno, 19,8 x 15,3 cm, sign. PD B. Ullrych, při okrajích roztřepené plátno, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Strom

    Položka č.: 242903

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2020 21:46

    linoryt, 1986, 22 x 15,2 cm, sign. PD Jaroslav Šváb 86, č. 28/120, poděkování k 80. narozeninám J. Švába , antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny …

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Zdeněk Mézl

    Útok tygra

    Položka č.: 242898

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2020 21:36

    dřevoryt, 7,8 x 12 cm, sign. PD Zd. Mézl, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vojtéch Cinybulk

    (1915-1994)

    Slunce mezi stromy (PF 1965)

    Položka č.: 242756

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2020 21:00

    barevný dřevoryt, 1964, 20,7 x 8,6 cm, sign. PD Cinybulk, papír uprostřed přeložen jako přání (přeložení je mimo tisk), antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vojtéch Cinybulk

    (1915-1994)

    Holubice (PF 1965)

    Položka č.: 242755

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2020 20:58

    barevný dřevoryt, 1964, 10,5 x 20,8 cm, sign. PD Cinybulk, papír na okrajích lehce zažloutlý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Matka s dětmi (PF 1945)

    Položka č.: 242750

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2020 20:48

    dřevoryt, 1944, 12 x 8,9 cm, sign. PD, papír (mimo tisk) přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Zbohem (PF 1945)

    Položka č.: 242749

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2020 20:46

    dřevoryt, 1944, 10 x 6,6 cm, sign. PD, papír (mimo tisk) uprostřed přeložen jako přání, na pravé straně tištěna grafika, nalevo přání k novému roku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Adamír Macháček

    Čekající dívka

    Položka č.: 243017

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2020 20:34

    litografie, 27, 5 x 22,1 cm, značeno na kameni LD Adamír; PD Macháček, nepatrně zažloutlí papír; spodní okraj papíru lehce pokrčen (nezasahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Adamír Macháček

    Svačina v poli

    Položka č.: 243016

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2020 20:32

    litografie, 27,5 x 21,1 cm, značeno na kameni LD Adamír; PD Macháček, nepatrně zažloutlí papír; spodní okraj lehce pokrčen, nahoře nepatrně papír natržen (nezasahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Kytice s maceškami

    Položka č.: 243014

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2020 20:28

    olej, karton, 44 x 64,5 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

    Zasněžená chalupa

    Položka č.: 243011

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2020 20:22

    tempera, karton, 38 x 27 cm, sign. LD, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu