Tomáš Bím

  • Tomáš Bím

    Fotbalové hřiště

    No.: 241150

    Auction price: 2.300 CZK (92 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 02. 2020 15:41

    litografie, 1980, 27,4 x 16,6 cm, sign. PD Tomáš Bím 80, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study

    Current price: 2.300 CZK (92 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Tomáš Bím

    Šapitó

    No.: 228801

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2019 19:28

    litografie, 10,5 x 8 cm, sign. DU Tomáš Bím, na papíru drobné skvrnky, , the private study

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Tomáš Bím

    Kolo

    No.: 237911

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2019 21:58

    litografie, 21,7 x 15,7 cm, sign. DU Tomáš Bím, na papíře mimo tisk drobné hnědé skvrnky, zasahují také do podpisu, , the private study

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Tomáš Bím

    Tenisáky

    No.: 229130

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2019 21:22

    litografie, 13,5 x 7,7 cm, sign. NU Bím, č. 58/120, , the private study

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Tomáš Bím

    Ex libris Petr Charypar

    No.: 217273

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2019 23:24

    litografie, 2,9 x 9,5 cm, sign. PD T. Bím, , the private study

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Tomáš Bím

    Tisíc balonků

    No.: 221257

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 02. 2019 19:50

    lithography, 2015, 14 X 17 cm, signed upper/right Bím 15, no. 32/55, the private study

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids