Jiří Mádlo

(1934-2008)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Žirovnice

    No.: 239204

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2019 18:34

    litografie, 1968, 20 x 26,7 cm, sign. PD J. Mádlo 68, na zadní straně popsáno autorem: město Žirovnice, okres Pelhřimov, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada and V. Silovsky

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Město

    No.: 207956

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 09. 2019 15:33

    8x litografie, 1993, 13,2 x 19,5 cm, sign. PD J. Mádlo 1993, č. 113/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Rada and V. Silovsky

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids