Petr Fišárek

  • Petr Fišárek

    Mezipřistání

    No.: 227136

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2023 18:19

    akryl, plátno, 2012, 70 x 50 cm, sign. LD Fišárek 2012, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • Petr Fišárek

    Kompozice IV.

    No.: 268281

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2023 18:14

    olej, karton, 1997, 30,5 x 39 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Petr Fišárek

    Kompozice IX.

    No.: 268292

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2023 18:13

    olej, karton, 1997, 30,5 x 38,5 cm, sign. PD Fišárek 97, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Petr Fišárek

    Kompozice XI.

    No.: 268294

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2023 18:10

    olej, karton, 2003, 30,5 x 38,5 cm, sign. LD Fišárek 03, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Petr Fišárek

    Město

    No.: 268280

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2023 18:09

    olej, karton, 2004, 30,5 x 36 cm, sign. LD Fišárek 2004, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Petr Fišárek

    Kompozice X.

    No.: 268293

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2023 18:06

    olej, karton, 30,5 x 38,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Petr Fišárek

    Na hřišti

    No.: 268286

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 01. 2023 19:00

    olej, karton, 1994, 30,5 x 38 cm, sign. PD Fišárek 94, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Petr Fišárek

    Kompozice II.

    No.: 268278

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 01. 2023 18:59

    olej, karton, 1995, 30,5 x 36 cm, sign. DU Fišárek 95, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Petr Fišárek

    Kompozice V.

    No.: 268288

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 01. 2023 18:57

    olej, karton, 1995, 30,5 x 39,5 cm, sign. PD Fišárek 95, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • Petr Fišárek

    Kompozice VI.

    No.: 268289

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 01. 2023 18:56

    olej, karton, 1995, 30,5 x 36 cm, sign. PD Fišárek 95, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Petr Fišárek

    Kompozice XIII.

    No.: 268296

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 01. 2023 18:52

    olej, karton, 1997, 38,5 x 30,5 cm, sign. LD 97 Fišárek, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Petr Fišárek

    Kompozice I.

    No.: 268277

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 01. 2023 18:49

    olej, karton, 2000, 30 x 38,5 cm, sign. PD Fišárek 2000, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Petr Fišárek

    Kompozice XII.

    No.: 268295

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 01. 2023 18:47

    olej, karton, 2003, 39 x 30,5 cm, sign. na zadní straně Fišárek Petr 2003, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Petr Fišárek

    Tvář

    No.: 268284

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 01. 2023 18:43

    olej, karton, 2009, 36 x 30,5 cm, sign. PD Fišárek 9, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)