On-line auction

auction history

  • Aleš Kublák

    Stesk

    No.: 241099

    Auction price: 380 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2020 19:57

    olej, plátno, 2019, 60 x 50 cm, sign. LD Aleš Kublák

    Current price: 480 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Andrea Fosterová

    Dvojice

    No.: 238500

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2020 19:33

    litografie, 7,5 x 7 cm, sign. PD Forsterová, autorský tisk

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Nevermore

    No.: 235255

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2020 19:23

    olej, plátno, 2012, 60,5 x 80,5 cm, sign. LD Cerha V. 2012

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Jana Reinerová

    Nerudovka

    No.: 191179

    Auction price: 480 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2020 18:24

    litografie, 7 x 9,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 89/130, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 480 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Jana Reinerová

    U Jánkského vršku

    No.: 191178

    Auction price: 420 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2020 18:23

    litografie, 7 x 7,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 40/90, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 420 CZK (17 €)

  • Petr Melan

    (1947-2009)

    Ohňostroj

    No.: 191108

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2020 18:14

    akvatint, 10 x 6,3 cm, signed DM P. Melan, no. 78/100, artist´s description on back, the disciple of prof. V. Polasek, J. Mahelka, J. Trnka, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Jana Reinerová

    Tunis

    No.: 191085

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2020 18:10

    litografie, 9,5 x 13 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 25/38, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID4**8 History of bids

  • Petr Melan

    (1947-2009)

    Sfinga

    No.: 182313

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2020 17:36

    etching, akvatint, 2006, 17 x 10,5 cm, signed RD P. Melan, no. 6/100, the disciple of prof. V. Polasek, J. Mahelka, J. Trnka, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 750 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • Ivan Komárek

    Obrácený klín

    No.: 139577

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2020 17:22

    litografie, 1993, 43 x 59,5 cm, sign. PD I. Komárek, autorský tisk, okraje listu polité a zvlněné, the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Ladislav Kuklík

    Variace pohybů

    No.: 126664

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2020 17:18

    mixed media, 1997, 15 x 25,5 cm, signed DM L. Kuklík 1997, artist´s print, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Adolf J. Alex

    (1890-1957)

    Akrobatka na koni

    No.: 239010

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 01. 2020 23:56

    lept, 7 x 8 cm, sign. PD AJ. Alex, nalepeno na papíru, papírová pasparta, mimo grafický list vepsáno na papíru věnováni: Milému Václavu Holečkovi věnuje AJ Alex 8/7 44, papír mírně zašpiněný,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

    Váza s čínským dekorem

    No.: 238968

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 01. 2020 23:30

    porcelán, v. 15 cm,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids

    Mongolští pastevci

    No.: 238165

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 01. 2020 23:18

    barevný dřevoryt, 18 x 26,3 cm, pokrčený papír, místy lehce nažloutlý, u dolního okraje papíru kousek utržen,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • J Šehbal

    V přístavu

    No.: 238160

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 01. 2020 23:10

    akvarel, papír, 1936, 12,5 x 19,5 cm, sign. LD J. Šehbal Dobřiš, Na památku 9. 6. 1936 J. R. Šehbal, zažloutlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Jean Lébédeff

    (1884-1970)

    Vievx Paris

    No.: 238158

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 01. 2020 23:06

    dřevoryt, 7 x 11,3 cm, sign. PD Jean Lébédeff , č. 123/500,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • M. Přichystal

    Děti blokovaných emocí

    No.: 237906

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 01. 2020 22:14

    kombinovaná technika, papír, 1981, 21 x 25,5 cm, sign. PD M. Přichystal 81, rám, č. 3/50, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, na rámu oděrky,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

    Pole kam oko dohlédne

    No.: 237868

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 01. 2020 22:04

    olej, plátno, 1989, 27,3 x 35 cm, sign. PD P. An 89, vzadu věnování autora, u levého okraje malba lehce poškozená,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

    Zasněžená vesnice

    No.: 237585

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 01. 2020 21:56

    tuš, akvarel, papír, 1989, 11 x 15,9 cm, sign. PD,

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    V žlutém kruhu

    No.: 237548

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 01. 2020 21:38

    serigrafie, 11,2 x 8,7 cm, sign. PD J. Kaiser, č. 148/200, , the disciple of prof. A. Strnadel, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**3 History of bids

  • Jiří Rathouský

    (1924-2003)

    V odrazu hladiny

    No.: 237547

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 01. 2020 21:36

    serigrafie, 2001, 10 x 12 cm, sign. PD Rathouský, , the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

    Západ slunce nad polem

    No.: 237539

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 01. 2020 21:30

    suchý pastel, karton, 21,3 x 25,4 cm, místy lehce odřeno,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID8**9 History of bids

    Na procházce

    No.: 237530

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 01. 2020 21:26

    tisk, 12 x 15,5 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Staroměstské náměstí

    No.: 237183

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 01. 2020 20:36

    lept, 32 x 28 cm, sign. PD V. Röhling, rám, na papíře zahnědlé skvrnky, rám poškozen, , the disciple of F. Zenisek

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • neznámý autor

    Dívka s culíkem

    No.: 237176

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 01. 2020 20:32

    lept, 13,5 x 9,5 cm, PD monogr. H.,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Irena Hudcová

    (1966)

    Soumrak

    No.: 237084

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 01. 2020 20:12

    lept, 1991, 39,5 x 36,5 cm, sign. PD Irena Hudcová 1991, č. 65/100

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Václav Trobl

    Krajina se snopy

    No.: 236539

    Auction price: 4.200 CZK (168 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 01. 2020 20:00

    olej, plátno, 64,3 x 93 cm, sign. LD VTrobl, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 4.200 CZK (168 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Krkonoše

    No.: 235361

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 01. 2020 19:42

    lept, 29,5 x 25 cm, sign. PD Josef Vaic, papír zažloutlý, na levém okraji ušpiněn a lehce pokrčen, nahoře natržený, , studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris

    Koupaliště

    No.: 235068

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 01. 2020 19:04

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Velikonoční beránek

    No.: 240978

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2020 23:40

    kolorovaný dřevoryt, 9,8 7,5 cm, vytisknuto na otevírací akrte s nápisem "Radostné Velikonoce",

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID4**1 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Matka s dcerou

    No.: 240974

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2020 23:32

    olej, plátno, karton, 1942, 16,8 x 19,4 cm, sign. LD B. Ullrych 42, nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids