On-line auction

auction history

  • Jan Otava

    (1950)

    Květ, plod

    No.: 215844

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 05. 2020 14:14

    lept, 15 x 7,5 cm, sign. DU Jan Otava, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of L. Cepelak at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 600 CZK (22 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    No.: 214455

    Auction price: 2.000 CZK (72 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 05. 2020 15:36

    photography, 1983, 43,7 x 54,7 cm, sign. back Jan Malý 1983, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary technical School of Graphics in Prague and at The Film and TV School of the Academy of Performing Arts in Prague , member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 2.000 CZK (72 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    No.: 214454

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 05. 2020 15:35

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Josef Koula: Šaldova vila, Praha Smíchov

    No.: 214452

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 05. 2020 15:33

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

    Chrám sv. Mikuláše

    No.: 210656

    Auction price: 250 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 05. 2020 15:17

    tempera, papír, 45,5 x 61,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Jan Konůpek

    Theseus a Minotaurus

    No.: 207048

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 05. 2020 15:11

    copperplate, 24,7 x 18,2 cm, sign. RD Konůpek, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 900 CZK (33 €)

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

  • Giovanni Battista Mercati

    (1600-1642)

    Svatá Bibiana odmítla obětovat pohanským bohům

    No.: 197301

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 05. 2020 14:44

    engraving, 26 x 21 cm, RD sign. on board Gio Batta Mercati F., rám, draft of engraving by Pietro da Cortona (1596-1669) , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (22 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Racek?

    Středomoří

    No.: 186376

    Auction price: 1.400 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 05. 2020 14:31

    oil, card-board, 1957, 27 x 32 cm, sign. LD Racek?, rám, on frame small scratches, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.400 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID9**2 History of bids

  • Jan Hísek

    Pláč IX.

    No.: 186235

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 05. 2020 14:28

    mezzotint, 2006, 13 x 9 cm, sign. RD Jan Hísek 2006, author´s print XXVIII/XXX, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (18 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Jan Hísek

    Pláč VII.

    No.: 186234

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 05. 2020 14:27

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Krajina před bouří

    No.: 178900

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 05. 2020 14:10

    suchá jehla, 1962, 23,5 x 32 cm, sign. PD K. Štika 62, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, studied professorate at Drawing, Modelling and Geometry at The Faculty of Philosophy - Charles Univ…

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Eugéne Ciceri

    (1813-1890)

    Maison de Mandarin sur les Canaux de Macao a Canton

    No.: 243700

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2020 23:50

    litografie, 1842, 23,5 x 40,2 cm, značeno LD Dessigné d´apres nature par Aug. Borget, lith par Eug. Ciceri, pochází ze souboru 32 litografií; Du Imp. lemercier, benard et. C.; á Paris, Goupil et Vibert édit; PD maison de Mandarin sur les Canaux de Macao a Canton, zažloutlý papír, na papíru místy žlu…

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    No.: 243699

    Auction price: 380 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2020 23:48

    reliéfní grafika , 17,4 x 12 cm, sign. PD Válek, a.t., , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 380 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID3**4 History of bids

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    No.: 243698

    Auction price: 380 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2020 23:46

    reliéfní grafika , 15,3 x 11,5 cm, sign. PD Válek, a.t., , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 380 CZK (14 €)

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Kouká na mě vrba

    No.: 243696

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2020 23:42

    litografie, 21 x 37,5 cm, sign. PD V. Sickógi, č. 26/100, nepatrně zažloutlý papír, , the disciple of prof. J. Vodrazka at The State Graphic School in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Gr…

    Current price: 800 CZK (29 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Vladimír Komárek

    Ruce

    No.: 243695

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2020 23:40

    suchá jehla, 1965, 20 x 35,5 cm, sign. DU V Komárek 65, při okrajích lehce poškozený papír, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 800 CZK (29 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Arnošt Karásek

    (1920-1969)

    Žena v šátku

    No.: 243694

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2020 23:38

    litografie, 1959, 11 x 8 cm, sign. DU AKarásek,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Miroslav Gemrot

    Sv. Mikuláš

    No.: 243693

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2020 23:36

    litografie, 20 x 13,8 cm, sign. PD Gemrot, č. 1/200,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Větvička

    No.: 243662

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2020 23:24

    dřevořez, 27 x 17 cm, značno razítkem PD,

    Current price: 600 CZK (22 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Příprava na souboj

    No.: 243657

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2020 23:16

    japonský dřevoryt, 35,3 x 22,7 cm, nalepeno na papíru,

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    Dvě gejši

    No.: 243655

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2020 23:12

    Current price: 1.000 CZK (36 €)

    Gejša

    No.: 243654

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2020 23:10

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Klečící dívka

    No.: 242982

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2020 22:08

    litografie, 1983, 14,3 x 10 cm, sign. PD F. Burant 1983, vydáno společně s básní Exotický parfém od Ch. Baudelaire, vydáno na počest narozenin profesora Františka Buranta, vydal doc. dr. Josef Straka, , studied at The State Graphic School Státní, the disciple of prof. Kaplicky at The Academy of Arts…

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Brána

    No.: 242977

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2020 22:02

    akvarel, tisk, papír, 2004, 8,5 x 11,5 cm, nalepeno na papíru, v rozích papíru patrné skvrnky po lepení,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

    Za peníze

    No.: 242975

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2020 21:58

    dřevoryt, 16,9 x 8 cm, sign. DU , papír uprostřed přeložen: na levé straně grafika, na pravé straně papíru Sonet LXVI od Williama Shakespeara,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

    Sběratel (PF 1940)

    No.: 242757

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2020 21:12

    litografie, 1939, 14 x 23,8 cm, v grafice tištěný text: Kabinet Krásné knihy přeje Vám šťastnější Nový rok 1940, A. L. Jiroutovi, zažloutlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Ježíšek s beránkem

    No.: 242714

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2020 20:58

    dřevoryt, 12 x 8,7 cm, přání k vánocům a novému roku, mírně zažloutlý papír, uprostřed papír přeložen do formy přání (mimo tisk), na levé straně papíru tištěno: Radostné Vánoce a šťastný Nový rok, pod tím perem vepsané věnování,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Pavel Kotas

    (1938-2008)

    Závan nového roku

    No.: 242711

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2020 20:52

    dřevoryt, 19 x 27 cm, sign. PD P. Kotas, Přání k vánocům; na zadní straně tištěno: Radostné vánoce a vše dobré v novém roce přejí Zbořilovi, papír přeložen jako přání na dvou místech,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Max Švabinský

    Portrét muže

    No.: 243762

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2020 20:46

    heliogravura, 1909, 34,2 x 28,5 cm, značeno LD v tisku MŠvabinský 1909, PD značeno Štenc Praha , při spodním okraji tisku zašpiněno,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Max Švabinský

    Bedřich Smetana

    No.: 243761

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2020 20:44

    heliogravura, 1907, 42 x 32 cm, značeno PN v tisku Švabinský, LD M. Švabinský del 1907, PD Štenc, Praha , na papíře 3 větší zahnědlé skvrny, horní okraj papíru chybí,

    Current price: 200 CZK (8 €)