On-line auction

auction history

  • Jan Konůpek

    Do Máchovského roku 1936

    No.: 238808

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2020 16:19

    lept, 13 x 9 cm, sign. PD Konůpek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Smrt a poutník

    No.: 238807

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2020 16:18

    dřevoryt, 6,5 x 5 cm, sign. DU JLukavský, č. 56/70, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Balas and V. Silovsky

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Poutník před hřbitovem

    No.: 238806

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2020 16:17

    litografie, 7 x 7 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Graphic School in Pardubie, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of …

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Alena Laufrová

    Hlava v krajině

    No.: 238805

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2020 16:16

    lept, 1979, 9,5 x 7,5 cm, sign. PD Alena Laufrová, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Pavel František Malý

    (1882-1957)

    Karel Hynek Mácha

    No.: 238804

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2020 16:15

    suchá jehla, 1936, 9,5 x 5,5 cm, monogr. LD v desce F.P.M, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Pavel František Malý

    (1882-1957)

    Poutník v bárce

    No.: 238803

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2020 16:14

    suchá jehla, 10 x 8 cm, sign. PD P. Malý, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

  • Pavel František Malý

    (1882-1957)

    Básník a hrdlička

    No.: 238802

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2020 16:13

    suchá jehla, 12 x 8 cm, sign. PD P. Malý, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Pavel František Malý

    (1882-1957)

    KHM

    No.: 238801

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2020 16:12

    suchá jehla, 1936, 7 x 7 cm, monogr. LD v desce F.P.M, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Pavel František Malý

    (1882-1957)

    Poutník na loďce

    No.: 238800

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2020 16:11

    suchá jehla, 7,3 x 6,2 cm, sign. PD P. Malý, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Dívka a popravený

    No.: 238799

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2020 16:10

    suchá jehla, 12 x 8,5 cm, sign. PD J. Lukavský, č. 36/70, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Balas and V. Silovsky

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Popravčí vrch

    No.: 238798

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2020 16:09

    litografie, 6 x 10 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Balas and V. Silovsky

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Rastislav Michal

    Dívka a noční krajina

    No.: 238797

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2020 16:08

    dřevoryt, 5 x 4 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Rastislav Michal

    Dívčí akt

    No.: 238796

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2020 16:07

    dřevoryt, 11 x 7,5 cm, sign. PD Rastislav Michal, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Odpočívající básník

    No.: 238795

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2020 16:06

    linoryt, 20 x 14 cm, sign. PD AMoravec, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Associa…

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Jiří Šindler

    (1922)

    Máchovský motiv

    No.: 238794

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2020 16:05

    2x litografie, 1978, 9,5 x 8,1 cm, sign. DU JŠindler 78, č. 32/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Profil 58, TT club, the association Kl…

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Šulc

    Ex Libris Fr. Rejl

    No.: 238793

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2020 16:04

    litografie, 1976, 9 x 6 cm, sign. PD Šulc Jar, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Lumír Šindelář

    (1925-2010)

    2x profil básníka

    No.: 238792

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2020 16:03

    tuš, běloba, papír; kolorovaná litografie, 1978, 13,5 x 10,5; 8,5 x 7,5 cm, sign. DU LŠindelář, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Miroslava Zychová

    Za úplňku

    No.: 238791

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2020 16:02

    lept, 1975, 7,7 x 5,1 cm, sign. PD M Zychová 75, č. 11/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • Ladislav Vele

    (1906-1953)

    2x Ex Libris J. Jiřička

    No.: 238790

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2020 16:01

    litografie, 12,5 x 9,5; 14 x 21,5 cm, značeno LD na kameni L. Vele, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Hvězdná noc

    No.: 238789

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2020 16:00

    akvatinta, dřevoryt, 9,6 x 4,1; 8,4 x 5,4 cm, sign. PD P. Šimon, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Pukl, F. T. Simon and A. Pelc at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Vele

    (1906-1953)

    2x Ex Libris

    No.: 238788

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2020 15:59

    2x litografie, 20,5 x 12; 14,2 x 10,5 cm, značeno LD na kameni L. Vele, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Života

    (1894-?)

    2x Ex Libris

    No.: 238787

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2020 15:58

    2x litografie, 10 x 7 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    2x poutník

    No.: 238786

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2020 15:57

    lept, 12,5 x 4; 7,5x 6 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Popraviště

    No.: 238785

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2020 15:56

    dřevoryt, litografie, 7,5 x 6; 9 x 6,5 cm, sign. DU J. Vodrážka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    2x Ex Libris Josef Stejskal

    No.: 238784

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2020 15:55

    litografie, 11 x 8 cm, sign. DU J. Vodrážka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    2x Umrlec

    No.: 238783

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2020 15:54

    dřevoryt; litografie, 8,5 x 4,5; 7 x 8,5 cm, sign. DU J. Vodrážka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Kokořín a umrlec

    No.: 238782

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2020 15:53

    2x dřevoryt, 8,5 x 3; 8 x 2,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Ptáček na růžovém keři

    No.: 238781

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2020 15:52

    lept, 13 x 7,3 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Šafář

    Kříže

    No.: 238780

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2020 15:51

    suchá jehla, 1975, 13 x 8,5 cm, sign. PD K. Šafář 75, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID2**2 History of bids

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Básník s knihou

    No.: 238779

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2020 15:50

    litografie, 25,4 x 17,7 cm, sign. DU J.Vodrážka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 450 CZK (18 €)