Internetová aukce

Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris Václav Krátký

    Položka č.: 245500

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 15:36

    dřevoryt, 10,2 x 9,2 cm, sign. PD F.Kobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris Václav Krátký

    Položka č.: 245499

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 15:35

    dřevoryt, 10,2 x 9,2 cm, sign. PD F.Kobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris Jarmila Lukášová

    Položka č.: 245498

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 15:34

    dřevoryt, 10,8 x 7,2 cm, LD značeno v desce F.K., Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris M. Klicman

    Položka č.: 245497

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 15:33

    dřevoryt, 1912, 10,8 x 8,2 cm, PD značeno v desce FK 12, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris F. Kozák

    Položka č.: 245496

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 15:32

    dřevoryt, 1925, 4,3 x 4,3 cm, PD značeno v desce K, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt ženy (Šárka)

    Položka č.: 245185

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (429 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 15:31

    olej, sololit, 2008, 124 x 70 cm, sign. PD Kroča 19.12.08, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 12.000 CZK (429 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Potok

    Položka č.: 245184

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (322 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 15:30

    olej, sololit, 1998, 61 x 90 cm, sign. PD Kroča20.9.98, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 9.000 CZK (322 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt ženy (Helena)

    Položka č.: 245183

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (643 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 15:29

    olej, sololit, 2008, 122 x 70 cm, sign. PD Kroča 22.11.08, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 18.000 CZK (643 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt ženy (Edita)

    Položka č.: 245182

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (643 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 15:28

    olej, sololit, 2008, 122 x 70 cm, sign. PD Kroča 12.11.08, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 18.000 CZK (643 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Franta Kostelník

    Položka č.: 245181

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (393 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 15:27

    olej, sololit, 2009, 70 x 61 cm, sign. PD Kroča 15.3.09, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 11.000 CZK (393 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt ženy (Lenka)

    Položka č.: 245180

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (643 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 15:26

    olej, sololit, 2008, 137 x 69 cm, sign. PD Kroča 12.5.08, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 18.000 CZK (643 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt ženy (Andrea)

    Položka č.: 245179

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (643 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 15:25

    olej, sololit, 2008, 122 x 70 cm, sign. PD Kroča 18.10.2008, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 18.000 CZK (643 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Krajíček

    (1977)

    Košíkáři

    Položka č.: 245160

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (500 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 15:24

    hutní sklo, v. 14,5 cm cm, sign. dole Milan Krajíček, sklářský výtvarník, studoval na Střední průmyslové škole sklářské v Železném Brodě (obor – hutní tvarování skla a design – pod vedením akad. soch. Ronyho Plesla), dále na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze (ateliér skla prof. Vladimír Kopeck…

    Aktuální cena: 14.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Boris Jirků

    (1955)

    Dolce Vita

    Položka č.: 245156

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (215 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 15:23

    serigrafie, 2005, 97 x 68 cm, sign. PD Boris Jirků 05, č. 3/3, při okrajích pokrčený, zašpiněný papír, místy pokrčený papír v tisku, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.000 CZK (215 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Cihlář

    (1960)

    Dialog entomologa se stomatologem

    Položka č.: 245155

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (465 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 15:22

    osmibarevný linoryt, 1988 - 1992, 32,6 x 48,6 cm, sign. DU Michal Cihlář, rám, č. 7/10, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 13.000 CZK (465 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Mickey & Boxes

    Položka č.: 245145

    Vyvolávací cena: 9.600 CZK (343 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 15:21

    akryl, sololit, 2001, 86 x 120 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 9.600 CZK (343 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    5 náklaďáků

    Položka č.: 245144

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (229 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 15:20

    akryl, plátno, 74 x 100 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.400 CZK (229 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pozorovatelé

    Položka č.: 245143

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (229 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 15:19

    akryl, plátno, 70 x 55 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.400 CZK (229 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Sopka - kompozice

    Položka č.: 245142

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (229 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 15:18

    akryl, plátno, 75 x 95 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.400 CZK (229 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pelikán s hadem

    Položka č.: 245141

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (172 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 15:17

    akryl, plátno, 80 x 70 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.800 CZK (172 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Štefan Nejeschleba

    (1934)

    Periferie

    Položka č.: 245130

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (536 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 15:16

    olej, plátno, 36 x 50 cm, rám, vzadu nalepen autorský štítek, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 15.000 CZK (536 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Štefan Nejeschleba

    (1934)

    Letní krajina

    Položka č.: 245129

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (286 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 15:15

    pastel, papír, 32 x 38 cm, sign. PD Nejeschleba, rám, vzadu nalepen autorský štítek, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 8.000 CZK (286 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Štefan Nejeschleba

    (1934)

    Červené střechy

    Položka č.: 245128

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (268 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 15:14

    kombinovaná technika, překližka, 24 x 34 cm, sign. PD Nejeschleba, rám, vzadu nalepen autorský štítek, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 7.500 CZK (268 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Chava Pressburger

    (1930)

    Kompozice

    Položka č.: 245110

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (215 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 15:13

    akvarel, ruční papír, 61 x 46 cm, sign. PD Ch. Pressburger, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (215 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dimitrij Kadrnožka

    (1923)

    Barevné skvrny

    Položka č.: 245014

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 15:12

    litografie, 1982, 65,3 x 49,5 cm, sign. PD Kadrnožka 82, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Kamila Ženatá

    (1953)

    Pohled na hřebčín

    Položka č.: 245013

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 15:11

    akvatinta, 7,2 x 6,8 cm, sign. PD Kam. Ženatá, autorský tisk, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamila Ženatá

    (1953)

    Parkur

    Položka č.: 245012

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 15:10

    akvatinta, 1981, 37,7 x 46,3 cm, sign. PD Kamila Přibáňová - Albrechtová 81, autorský tisk, při okrajích roztržený papír - zasahuje do tisku, Antikvariát Ostrovní, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamila Ženatá

    (1953)

    Dvůr

    Položka č.: 245011

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 15:09

    akvatinta, 1981, 9,4 x 13,4 cm, sign. PD K. Přibáňová - Albrechtová 81, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamila Ženatá

    (1953)

    Generalis

    Položka č.: 245010

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 15:08

    akvatinta, 24,9 x 36 cm, sign. PD Kam. Ženatá, autorský tisk, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamila Ženatá

    (1953)

    Kůň na kolotoči

    Položka č.: 245009

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 06. 2020 15:07

    akvatinta, 1981, 37,6 x 49,7 cm, sign. PD Kamila Přibáňová - Albrechtová 1981, autorský tisk, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook