On-line auction

auction history

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Na moři ( Ex Libris Nely van der Weerd)

    No.: 247059

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 20:28

    litografie, 1989, 6,2 x 6 cm, sign. DU Jiří Bouda 89, , studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Kostelní věže ( Ex Libris Zita Vlková)

    No.: 247058

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 20:26

    litografie, 1982, 8,9 x 5,4 cm, sign. DU Jiří Bouda 82, , studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Rozhledna (Ex Libris Ing. Alois Smékal)

    No.: 247057

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 20:24

    litografie, 1987, 8,8 x 6,7 cm, sign. DU Jiří Bouda 87, , studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Na Hané (Ex Libris Jan Mauler)

    No.: 247055

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 20:20

    litografie, 1993, 8,7 x 6,6 cm, sign. DU Jiří Bouda 93, , studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Antonín Langweil (Ex Libris Ing. Milan Humplík)

    No.: 247054

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 20:18

    litografie, 1990, 8 x 8 cm, sign. DU Jiří Bouda 90, , studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Hrad nad řekou (Ex Libris Ladislav Bednařík)

    No.: 247053

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 20:16

    litografie, 1987, 8,8 x 6,8 cm, sign. DU Jiří Bouda 87, , studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Vodník ( Ex Libris Jiří Bouda)

    No.: 247052

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 20:14

    litografie, 1992, 12 x 8,3 cm, sign. PD Jiří Bouda, č. 77/200, , studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Papoušek

    No.: 247051

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 20:12

    litografie, 1983, 22 x 14,2 cm, sign. PD Karel Toman, č. 42/70, při pravém okraji mimo tisk nepatrná skvrna od vody, , the disciple of prof. V. Sychra and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Čert III.

    No.: 247050

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 20:10

    litografie, 17 x 12,5 cm, sign. PD Karel Toman, č. 11/70, , the disciple of prof. V. Sychra and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Sadovský

    Zasněžená chalupa

    No.: 247048

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 20:06

    olej, karton, 14 x 18 cm, sign. LD Sadovský,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    V harému

    No.: 247047

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 20:04

    kamenotisk, 1943, 16 x 12 cm, sign. PD V. Fiala, č. 18/135,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Větrník v Určicích

    No.: 247045

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 20:00

    litografie, 29,5 x 41 cm, sign. PD V. Fiala, č. 37/45,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Kostelík nad vesnicí

    No.: 247043

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 19:56

    lept, 24,2 x 31 cm, sign. PD V. Fiala, papírová pasparta,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Podtatranská dědina

    No.: 247041

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 19:52

    llitografie, 27,5 x 35 cm, sign. PD V. Fiala, č. 9/20, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Skicák s náčrty a kresbami

    No.: 247038

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 19:46

    pero, papír nebo akvarel, papír, A4 cm,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID1**5 History of bids

  • Vladimír Renčín

    Do nového roku inteligentněji

    No.: 247018

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 19:06

    litografie, 13 x 18,5 cm, značeno PD Renčín, LN přípis autora, uprostřed přeloženo,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Vladimír Renčín

    Poklona

    No.: 247017

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 19:04

    litografie, 8 x 8 cm, sign. DU Renčín P.F. 1982,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Máte možná poslední příležitost projevit radost ze života!

    No.: 247016

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 19:02

    litografie, 14 x 9 cm, sign. PD Jiránek PF 81, mírně zažloutlý papír, na papíře zahnědlé skvrny,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Stříhající

    No.: 223820

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 09. 2020 19:46

    pencil, paper, 2008, 26 x 26 cm, signed RD Jan Spěváček 2008, studied at The Secondary School of Applied Arts for Glassmaking in Kamenicky Senov, The Art School of Vaclav Hollar in Prague, the disciple of prof. Naceradsky at The Faculty of Fine Arts - The University of Technology in Brno, attended t…

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Karel Kuneš

    (1998-1970)

    Zámecká věž (Ex libris)

    No.: 225425

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 09. 2020 23:56

    dřevoryt, 8,8 x 5 cm, sign. PD Kuneš,

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Altán (Ex libris Karel Novák)

    No.: 223939

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 09. 2020 23:40

    lept, 9 x 5,6 cm, zažloutlý papír, , disciple of Prof. J. J. Loukota, V. Nechleba, J. Preisler and M. Švabinský at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Lebka (Ex libris D. Malý)

    No.: 223921

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 09. 2020 23:38

    lept, 1945, 10,3 x 8,4 cm, sign. PD Fleissig 45,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Konvolut grafických listů

    No.: 223333

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 09. 2020 23:36

    8x tisk, 20 x 13,5 cm, mírně poškozeno,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Švensgbír

    (1921-1983)

    Zátiší s botou a květinami II. , Ex libris Jiří Novotný

    No.: 222157

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 09. 2020 23:30

    ocelorytina, 3 x 5 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švensgbír

    (1921-1983)

    Muž s Lupou, Ex libris Vlad. Bujárek

    No.: 222156

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 09. 2020 23:28

    ocelorytina, 4 x 4 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris P. Reinholdus Stránský

    No.: 218383

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 09. 2020 23:18

    zinkografie, 1944, 14 x 9,5 cm, PD značeno K, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Istambul

    No.: 218254

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 09. 2020 23:10

    olej, papír, 12 x 13,4 cm, sign. PD Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Olga Pavalová

    Tvář

    No.: 217662

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 09. 2020 22:54

    litografie, 14 x 9,3 cm, sign. PD Olga Pavalová, autorský tisk,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Petr Lander

    Značky

    No.: 214401

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 09. 2020 22:50

    2 x fix, papír, 29,2 x 20,2 a 20 x 25 cm, oba sign. Petr Lander, nalepeno na papíře,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • František Borovec

    Kdeže loňské lidové jídelny jsou...?

    No.: 214197

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 09. 2020 22:44

    pero, fix, papír, 20 x 28,8 cm, sign. LD Borovec F., lehce zažloutlý, pokrčený papír, na papíře drobné skvrny,

    Current price: 20 CZK (1 €)