On-line auction

auction history

  • Josef Škvorecký

    (1924-2012)

    Josef Škvorecký vypráví

    No.: 235765

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2019 19:24

    sešit, 1992, 20,5 x 14,5 cm, podpis autora k roku 1992, Společnost Josefa Škvoreckého, Praha, sešitová vazba, 47 stran, bez výrazného poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 550 CZK (22 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Pavel Tigrid

    (1917-2003)

    Jak to šlo - Komentáře k událostem 1992 – 1993

    No.: 235764

    Auction price: 130 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2019 19:23

    kniha, 1993, 19,5 x 12 cm, podpis autora, Lidové Noviny, Praha, brožovaná vazba, 183 stran, bez výrazného poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 130 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Jarmila Glazarová

    (1901-1977)

    Vlčí jáma

    No.: 235763

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2019 19:22

    kniha, 1940, 19,5 x 13,5 cm, podpis autorky, Melantrich, Praha, pevná vazba bez obálky, 242 stran, lehce prohnutá vazba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Fráňa Šrámek

    (1877-1952)

    Past

    No.: 235759

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2019 19:18

    kniha, 1933, 20 x 12,5 cm, podpis autora, druhé vydání, obálka Hugo Boettinger, nakl. Fr. Borový, brožovaná vazba s obálkou, 333 stran, natržená obálka i hřbet, uvolněné listy, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Antonín Zápotocký

    (1884-1957)

    Náš základní úkol - první Gottwaldova pětiletka

    No.: 235756

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2019 19:15

    kniha, 1949, 21 x 14,5 cm, podpis A. Zápotockého, referát na IX. Řádném sjezdu Komunistické strany Československa v Praze dne 26. května 1949, vydal ŮV KSČ, brožovaná vazba, 29 stran, omšelá vazba, bez poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Václav Havel

    (1897-1979)

    Před nástupem mladých – proslov

    No.: 235750

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2019 19:09

    kniha s podpisem, 1933, 20 x 14,5 cm, sign. na předsádce a na obálce Ing Václav Havel, Praha, soukromý tisk Dr. E. Grégr a syn, 1933, vazba původní, brožovaná, 25 stran, dedikace autora 15. 1. 1934, autorem knihy je otec prezidenta Václava Havla, stav dobrý, obálka zašlá - hnědé flíčky, Provenance: …

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Kolektiv autorů

    Konvolut časopisu Československá fotografie

    No.: 235744

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2019 19:03

    40 x časopis, 1978-1987, 25,5 x 19,5 cm, r.1978, 8 ks, 1979, 5 ks, 1984 - 1987, 24ks, Panoráma Praha, sešitová vazba s obálkou, stav opotřebený, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID5**0 History of bids

  • Jan Kaplický

    (1937-2009)

    Album

    No.: 235738

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2019 18:57

    katalog, 2005, 17,5 x 17,5 cm, podpis Jana Kaplického k roku 2007, eseje jsou rozdělené do oddílů Principy, Architektura, Proces a Život. Kniha obsahuje přes 700 ilustračních fotografií, původní vazna, 208 stran, bez poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Anonym

    Konvolut 11 kolorovaných pohlednic Rakouských Alp

    No.: 235737

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2019 18:56

    11x pohlednice, 1916, 9 x 14 cm, 7 pohlednic neprošlých poštou, 4 pohlednice prošlé, datace kolem roku 1916, patrné známky opotřebení, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Kolektiv autorů

    Bulharské lidové kroje

    No.: 235735

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2019 18:54

    60 x tisk, 31 x 23 cm, 60 tisků tradičnách bulharských lidových krojů, text popisků v bulharštině, ruštině francoužštině a angličtině, vše je ve foliových deskách, stav tisků výborný, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID4**8 History of bids

  • Andreas Heusler

    (1865-1940)

    Urväterhort. Die Heldensagen der Germanen

    No.: 235730

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2019 18:49

    kniha, 36 x 27 cm, Berlín, Verlag Martin Oldenbourg, vazba původní, celoplátěná, 64 stran, razítko a podpis majitele; bohatě ilustrováno, stav dobrý, odřené okraje desek, naprasklý hřbet, jedna složka téměř uvolněná, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Kolektiv autorů

    Freude und Arbeit (Radost a práce)

    No.: 235727

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2019 18:46

    německý propagandistický časopis, 1941, 36,5 x 26,5 cm, trojjazyčný text (německy, česky, rumunsky), 9. číslo, 6. ročník, 62 stran, vydal Internationale Zentralbüro Freude und Arbeit, Berlin, stav dobrý, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Kolektiv autorů

    No.: 235726

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2019 18:45

    německý propagandistický časopis, 1941, 36,5 x 26,5 cm, trojjazyčný text (německy, česky, rumunsky), 8. číslo, 6. ročník, 62 stran, vydal Internationale Zentralbüro Freude und Arbeit, Berlin, stav dobrý, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Kolektiv autorů

    No.: 235723

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2019 18:42

    německý propagandistický časopis, 1941, 36,5 x 26,5 cm, trojjazyčný text (německy, česky, rumunsky), 4. číslo, 6. ročník, 62 stran, vydal Internationale Zentralbüro Freude und Arbeit, Berlin, stav dobrý, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Kolektiv autorů

    No.: 235721

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2019 18:40

    německý propagandistický časopis, 1941, 36,5 x 26,5 cm, trojjazyčný text (německy, česky, rumunsky), 2. číslo, 6. ročník, 62 stran, vydal Internationale Zentralbüro Freude und Arbeit, Berlin, stav dobrý, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Kolektiv autorů

    No.: 235718

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2019 18:37

    německý propagandistický časopis, 1940, 36,5 x 26,5 cm, trojjazyčný text (německy, česky, rumunsky), 11. číslo, 5. ročník, 62 stran, vydal Internationale Zentralbüro Freude und Arbeit, Berlin, obálka mírně zašpiněna, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Anežka Hodinová - Spurná

    (1895-1963)

    Členský průkaz Svazu národní revoluce

    No.: 235702

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2019 18:21

    3 x kartonový papír, 1946, 10,5 x 8 cm, členský průkaz českoslovenké komunistické političky ve Svazu nádrodní revoluce, členský průkaz delegace v Helsinkách z roku 1955, průkaz technického oddělení ÚV KSČ , opotřebený stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Štěpán

    (1905-1983)

    Vynálezy Bohumila Štěpána

    No.: 235700

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2019 18:19

    kniha, 1973, 19 x 11,5 cm, Index, Köln, brožovaná vazba, 96 stran, bez výrazného poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Ivan Klíma

    Moje první lásky

    No.: 235688

    Auction price: 160 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2019 18:07

    kniha, 1985, 17,5 x 11 cm, Sixty - eight publishers, Toronto, obálka B. Munzarová, brožovaná vazba, 173 stran, opotřebený stav , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 160 CZK (7 €)

  • Ferdinand Peroutka

    (1895-1978)

    Budeme pokračovat

    No.: 235683

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2019 18:02

    kniha, 1984, 17,5 x 10,5 cm, Sixty-Eight Publishers, Toronto, brožovaná vazba, 241 stran, výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Vlast - soubor tří básní Otakara Theera, Antonína Sovy a Viktora Dyka

    No.: 235658

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 08. 2019 19:17

    bibliofilie, 1936, 27 x 19,5 cm, 4 litografiemi vyzdobyl Václav Mašek, vydáno k Vánocům 1936 jako soukromý tisk Karla Neuberta, nakladatelství V. Neubert a synové, Praha - Smíchov, 21 str., brožovaná vazba, nerozřezáno, mírně zašpiněný přebal, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Academy…

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Adam Mickiewicz - Sonety

    No.: 235655

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 08. 2019 19:14

    bibliofilie se třemi původními lepty, 1957, 21 x 16 cm, Praha, Státní nakladatelství krásné literatury hudby a umění, 64 stran, s obálkou, přebásnil Vladimír Holan, třemi původními lepty vyzdobil, obálku navrhl a graficky upravil Václav Sivko, stav velmi dobrý, obálka a několik stránek lehce zažlout…

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Ivana Lomová

    (Ladislav Klíma) Slavná Nemesis

    No.: 235644

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 08. 2019 19:03

    bibliofilie, 2005, 27,5 x 21,5 cm, autorský tisk, součástí edice jsou čtyři litografie Ivany Lomové, vydalo nakladatelství bibliofilských tisků a grafiky Aulos, vydáno 70 výtisků, studied at the atelier of doc. D. Rybarova at The Faculty of Architecture - The Czech Technical University in Prague

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Otakar Nejedlý

    (1883-1957)

    Bárka

    No.: 235621

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 08. 2019 18:40

    tuš, papír, 20 x 14 cm, sign. PD Ot. Nejedlý, mírně zašpiněný a zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private disciple of A. Slavicek, F. Engelmuller

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Karel Čapek

    (1890-1938)

    Hovory s TGM

    No.: 235600

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 08. 2019 18:19

    bibliofilie, 1928, 19,5 x 12 cm, podpis autora, iniciály K.Č., obálka J. Čapek, nakl. Ot. Štorch - Marien, edice Aventinum - Čin, brožovaná vazba s obálkou, 115 stran, poničená vazba, uvolněné listy, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Anonym

    Schweizer Trachten

    No.: 235539

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 08. 2019 18:58

    35 x pohlednice, 14 x 9 cm, konvolut 35 kolorovaných pohlednic s motivem švýcarských krojů, vše v papírovém obalu, obal opotřebený, pohlednice ve výborném stavu, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID4**3 History of bids

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Obratník kozoroha - Adolf Hoffmeister

    No.: 235527

    Auction price: 680 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 08. 2019 18:46

    kniha, 1926, 21 x 15 cm, obálka Josef Čapek, Aventinum, Ot. Štorch - Marien, Praha, vazba původní, brožovaná, 61 stran, lehce opotřebeno, kniha restaurována, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 680 CZK (28 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Člověk v zoologické zahradě - David Garnett

    No.: 235526

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 08. 2019 18:45

    kniha, 1925, 19,5 x 14 cm, obálka Josef Čapek, vydal ČIN, Praha, vazba původní, brožovaná, 102 stran, listy lehce zažloutlé, ohnuté rohy , Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Zelené demonstrace - František Němec

    No.: 235521

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 08. 2019 18:40

    kniha, 1921, 20,5 x 13 cm, obálka Josefa Čapka, nakl. Aventinum Otakar Štorch-Marien, Praha, vazba původní, brožovaná, 60 stran, vazba opotřebnená, opravovaný hřbet, skvrny na obálce , Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Charles Louis Philippe - Ranní povídky

    No.: 235519

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 08. 2019 18:38

    kniha, 1926, 18,5 x 13 cm, A. Král, Praha 1926, přeložil F. X. Heppner, sbírka dobré četby Brána, vydání brožované, 161 stran, obálka od Josefa Čapka, stav dobrý, obálka a hřbet lehce ušpiněné a mírně otřepené. Stránky zažloutlé, složky uvolněné, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Seco…

    Current price: 500 CZK (20 €)