On-line auction

auction history

  • Helena Vanišová

    Zatoulaná

    No.: 196980

    Auction price: 3.250 CZK (130 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 02. 2019 18:39

    olej, plátno, 25 x 30 cm, sign. LD Vanišová, the disciple of prof. C. Bouda at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 3.250 CZK (130 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Helena Vanišová

    Keře

    No.: 196981

    Auction price: 2.700 CZK (108 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 02. 2019 18:38

    olej, plátno, 25 x 30 cm, sign. PD H. Vanišová, the disciple of prof. C. Bouda at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 2.700 CZK (108 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Prostorová anomálie

    No.: 194456

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 02. 2019 18:17

    olej, plátno, 2008, 69 x 42 cm, sign. PD Cerha V. 2008

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID2**6 History of bids

  • Jana Reinerová

    U Sv. Matěje

    No.: 191158

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 02. 2019 18:00

    lithography, 9 x 7 cm, sign. DM Jana Reinerová, n. 7/50, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Radko Pechar

    (1963)

    U slunce

    No.: 189448

    Auction price: 2.950 CZK (118 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 02. 2019 17:26

    olej, sololit, 1993, 67,5 x 54 cm, LD monogr. P. 93

    Current price: 2.950 CZK (118 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Petr Zeman

    Jiřinčin dvounožec II

    No.: 189080

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 02. 2019 17:24

    kombinovaná technika, plátno, 2008, 30 x 20 cm, monogr. PD Z, vzadu popsáno autorem

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Jana Reinerová

    Maják

    No.: 182202

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 02. 2019 16:28

    litografie, 38,1 x 29,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 6/33, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Michael Florián

    (1911-1984)

    Automobil (Ex libris Vilém Koukolík)

    No.: 218129

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 02. 2019 23:46

    dřevoryt, 1947, 5,5 x 9 cm, sign. PD M.Florián, vzadu značeno autorským razítkem,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Jiří Pařík

    2x na lavičce

    No.: 217467

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 02. 2019 23:30

    fix, papír, 24 x 16 cm, v pravém dolním rohu razítko.Přijato Český fond výtvarníků, částečně podlepeno,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Čert

    No.: 217433

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 02. 2019 23:22

    černá propiska na papíře, 19 x 17 cm, n apapíře drobné skvrnky, ohlé rohy papíru ,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Pařík

    Vodník

    No.: 217432

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 02. 2019 23:20

    fix, papír, 21 x 29 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, v pravém dolním rohu razítko.Přijato Český fond výtvarníků,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Steiner

    Jarní krajina

    No.: 208401

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 02. 2019 22:58

    olej, plátno, 2010, 50 x 60 cm, sign. PD J. Steiner 2010,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Věroslav Bergr

    (1928)

    Koráb

    No.: 206556

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 02. 2019 22:46

    lept, 1966, 35 x 46 cm, sign. DU Věroslav Bergr 66, , disciple of Prof. J. Vondráček and J. Bartoš at the High School of Fine Arts in Prague

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Miloslav Moucha

    Ovál

    No.: 228323

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 02. 2019 22:02

    dřevoryt, 17,8 x 11,2 cm, vzadu popsáno, studi ke knize Berešit,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Na brance

    No.: 228303

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 02. 2019 21:56

    dřevoryt, 1917, 13,5 x 8,8 cm, sign. PD A. Macková 17, rám, na rámu drobné oděrky, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Stará brána

    No.: 228302

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 02. 2019 21:54

    dřevoryt, 1917, 13,8 x 8,7 cm, sign. PD A. Macková 17, rám, na rámu drobné oděrky, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Pražský orloj

    No.: 228284

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 02. 2019 21:52

    lept, 11,5 x 7,2 cm, sign. PD Eva Šlachtová , č. 28/100, , the disciple of prof. J. Novak at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    No.: 228283

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 02. 2019 21:50

    lept, 1985, 15,5 x 7,5 cm, sign. PD Eva Šlachtová 85, č. 26/100, , the disciple of prof. J. Novak at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Rybářka

    No.: 227676

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 02. 2019 21:28

    tužka, akvarel, papír, 1959, 31,5 x 48 cm, PD monogr, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Náměstí (Ex LIbris Dr. Jan Šnobr)

    No.: 227084

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 02. 2019 21:16

    dřevoryt na hedvábném papíře, 8,5 x 6,8 cm, sign. PD Josef Hodek, , the private disciple of J. Hodek sr., J. Vachal, K. Reisner and A. de Pian in Prague, member of The Union of Pilsen Fine Artists

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Tváž ženy

    No.: 227080

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 02. 2019 21:12

    linoryt, 1978, 16,5 x 11,3 cm, sign. DU Jaroslav Šváb 78, , the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, founder of Klub knihy Hollar, member of SVU Ales, the gro…

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Věž (Ex libris ing. Dott. Gianni Mantero)

    No.: 227023

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 02. 2019 20:58

    litografie, 13,7 x 7 cm, sign. PD L. Jiřincová, DU značeno na kameni L. Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Letní odpoledne

    No.: 226788

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 02. 2019 20:26

    olej, karton, 20,7 x 26 cm, sign. LD B. Ullrych , ,

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • Ivan Polcar

    Stromy

    No.: 225223

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 02. 2019 19:10

    kombinovaná technika, 1996, 39,5 x 39,5 cm, sign. PD Polcar Ivan 96, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Richard Šácha

    No.: 224919

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 02. 2019 19:04

    olej, plátno, 2010, 40 x 40 cm, sign. vzadu Šácha 10

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Václav Lokvenc

    No.: 221000

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 02. 2019 23:32

    litografie, 40 x 30 cm, sign. PD Lokvenc, č. 128/150, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, , disciple of V. Sychra and V. Nechleba at the Academy of Fine Artists in Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID4**0 History of bids

  • Václav Lokvenc

    Zátiší s telefonem, brýlemi a tulipány

    No.: 220999

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 02. 2019 23:30

    litografie, 40 x 30 cm, sign. PD Lokvenc, č. 109/120, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, , disciple of V. Sychra and V. Nechleba at the Academy of Fine Artists in Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Svatopluk Samek

    No.: 220989

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 02. 2019 23:26

    zinkografie, 10,6 x 8 cm, PD značeno KPK, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jan Konůpek

    Český Krumlov (Ex libris Svatopluk Samek)

    No.: 220988

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 02. 2019 23:24

    zinkografie, 10,8 x 7 cm, PD značeno KPK, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Říha

    (1920)

    Zátiší s rybou

    No.: 224265

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 02. 2019 21:52

    litografie, 1968, 14,5 x 11,5 cm, sign. PD J. Říha 68, č. 88/100, , the disciple of prof. V. Tittelbach, K. Minar, V. Sychra and J. Bauch at The Academy of Fine Arts in Prague and The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID1**2 History of bids