On-line auction

auction history

  • A. Václav Mašek

    U svitu měsíce

    No.: 239060

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 19:54

    lavírovaná tuš, papír, 18,5 x 13,5 cm, lehce zažloutlý papír, na pravém okraji papír nepatrně ušpiněn,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Vladimír Komárek

    Přízrak

    No.: 238927

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 19:36

    suchá jehla, 10,5 x 7,3 cm, sign. PD V. Komárek, papírová pasparta, č. 61/200, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Na sejpech

    No.: 237604

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 19:32

    akvarel, tužka, papír, 1920, 19,1 x 28,1 cm, sign. PD B. Ullrych 20, papírová pasparta, papír na dolních rozích lehce pokrčen, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

    No.: 237512

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 19:18

    dřevo - plastika, 74 x 9 x 2,5 cm, vzadu očko na zavěšení,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID4**6 History of bids

  • Tomáš Hřivnáč

    Tančící

    No.: 237492

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 19:16

    suchá jehla, 2009, 11,5 x 8,5 cm, sign. PD Tomáš Hrivnáč 09, , studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 450 CZK (18 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Motýl a kniha (Ex libris J. Obrátil)

    No.: 237486

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 19:14

    ocelorytina, 4,2 x 3,2 cm, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Kytice (Ex libris R. Chocenský)

    No.: 237485

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 19:12

    ocelorytina, 4,8 x 2,2 cm, DU značeno v desce JAŠ, papír zašpiněný a přehnutý, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Portrét

    No.: 237464

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 19:08

    lept, 27 x 22 cm, sign. PD V. Silovský, , studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. K. M. Crncic at The School of Applied Arts in Zagreb, prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, The Umele…

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

    Ardeola ralloides (Scop.)

    No.: 237159

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 19:02

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Orloj

    No.: 222079

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 00:00

    ocelorytina, 1968, 14,7 x 8 cm, sign. DU Jiří Švengsbír 1968, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrnky, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafi…

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Lumír Šindelář

    (1925-2010)

    Vodník

    No.: 217684

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 23:34

    litografie, 8,5 x 13 cm, sign. LD Šindelář, autorský tisk,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Václav Pokorný

    (1914-2005)

    Tři dívky a kočka

    No.: 217669

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 23:28

    lept, 19,8 x 9,3 cm, sign. PD V. Pokorný, č. 17/30, při okrajích lehce pokrčený papír, , the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda, H. Folkman and J. Sejpko at The Czech Technical University in Prague

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • Cyril Bouda

    Z hudební knihovny Prof Jiřího Siblíka

    No.: 217635

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 23:22

    8 x dřevoryt, 5 x značeno CB v tisku, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Jiří Pařík

    Rytíř

    No.: 217491

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 23:14

    tuš,papír, 9,5 x 7 cm, monogr. PD JP, podlepeno,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Jiří Pařík

    Náš cíl je v cíli

    No.: 217486

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 23:10

    pastel, papír, 20 x 9 cm,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Estimate: k CZK

  • Jiří Pařík

    Motto: Slunce vzduch, vodka

    No.: 217482

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 23:08

    tuš, papír, 12,5 x 10 cm, papír při okrajích zašpiněný a popsaný autorem, nezasahuje do kresby,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Mořská panna

    No.: 217468

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 23:04

    fix,běloba, papír, 23 x 18 cm, v pravém dolním rohu razítko.Přijato Český fond výtvarníků, při pravém okraji skvrna od vody,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

    Ex libris Dr. J. Veselý

    No.: 217195

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 23:00

    dřevěný štoček, 6,8 x 8 cm

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Monogramista JD

    Ex libris Václav Janda

    No.: 217193

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 22:58

    dřevěný štoček, 11,3 x 7,4 cm

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Josef Liesler

    Pokynutí

    No.: 217167

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 22:56

    lept, 1968, 7,7 x 6 cm, sign. DU Liesler, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID2**6 History of bids

  • Rastislav Michal

    Dívčí tvář

    No.: 213846

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 22:52

    lept, 1975, 4 x 2,5 cm, sign. DU Michal 1975, , the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Tajemná žena

    No.: 208170

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 22:38

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Stojící ženský akt

    No.: 206905

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 22:36

    kvaš, tuš, papír, 1990, 47,6 x 32,7 cm, sign. DU Monetti 90

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt na polštáři

    No.: 206904

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 22:34

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1987, 47,4 x 32,7 cm, sign. LD Monetti 87

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Berto Monetti

    Tančící nahé ženy

    No.: 206903

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 22:32

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Berto Monetti

    Tři ženské akty

    No.: 206902

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 22:30

    kvaš, tuš, tempera, papír, 1987, 70 x 50 cm, sign. PD Monetti 87, při okrajích lehce pokrčený papír

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Monogramista RMK

    U jezera

    No.: 206896

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 22:28

    tiskový štoček linoryt, 18,8 x 12,5 cm

    Current price: 300 CZK (12 €)

    No.: 206895

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 22:26

    dřevěný štoček, 8,8 x 9,5 cm

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Maškary

    No.: 206893

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 22:24

    dřevěný štoček, 7 x 8 cm

    Current price: 200 CZK (8 €)

    No.: 206889

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 22:22

    tiskový štoček dle kresby, 4,7 x 10 cm

    Current price: 150 CZK (6 €)