On-line auction

auction history

  • A. Kretschmer

    České kroje

    No.: 219556

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2019 00:00

    chromolitografie, 25,5 x 19,8 cm, PD značeno v tisku, litografii provedl Gustav Leutzsch, Gera, zažloutlý papír, na papíře skvrny,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • A. Kretschmer

    České kroje

    No.: 219555

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 11. 2019 23:58

    chromolitografie, 25,5 x 19,8 cm, LD značeno v tisku, litografii provedl Gustav Leutzsch, Gera, zažloutlý papír, na papíře skvrny,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • A. Kretschmer

    České kroje

    No.: 219554

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 11. 2019 23:56

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Dudák

    No.: 219542

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 11. 2019 23:54

    dřevoryt, 1973, 27,3 x 20 cm, PD monogr. J. M. 73, č. 14/35, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Dvojice s ptáčky

    No.: 219540

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 11. 2019 23:52

    litografie, 26,2 x 20 cm, sign. DU M.M. Šechtlová, č. 37/40, při okrajích pokrčený papír, , studied at The Secondary School of Fine Arts at the atelier of L. Jirka and V. Kytka, the disciple of prof. Sklenar, J. Anderle and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Štolovský

    (1879-1936)

    Kosatec

    No.: 219530

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 11. 2019 23:50

    litografie, 28 x 11,5 cm, PD značeno na kameni JŠtolovský, č. 7,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Josef Štolovský

    (1879-1936)

    Pivoňka

    No.: 219529

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 11. 2019 23:48

    litografie, 29 x 18,8 cm, PD značeno na kameni JŠtolovský, č. 8,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Postava

    No.: 219525

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 11. 2019 23:46

    lavírovaná kresba tuší, 1937, 44 x 29,8 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Vaduz (Lichtenštejnsko)

    No.: 219345

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 11. 2019 23:44

    olej, plátno, 9,5 x 15 cm, sign. PD Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Stockholm

    No.: 219344

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 11. 2019 23:42

    olej, plátno, 14,9 x 9,8 cm, sign. PD Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pont du Gard (Francie)

    No.: 219342

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 11. 2019 23:40

    olej, papír, 10 x 15 cm, sign. PD Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    London (Pohled na Parlament z Temže)

    No.: 219341

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 11. 2019 23:38

    olej, papír, 10,6 x 15,2 cm, sign. PD JDlabal, při okrajích lehce poškozeno, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Rio de Janeiro (Brazílie)

    No.: 219340

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 11. 2019 23:36

    olej, papír, 9,8 x 15 cm, sign. PD Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Portrét ženy se psem

    No.: 218889

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 11. 2019 23:34

    pastel, karton, 1951, 42 x 45 cm, sign. PD , při okrajích lehce poškozeno,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Ženci

    No.: 218539

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 11. 2019 23:32

    tempera, papír, 1943, 44 x 60 cm, sign. LD L. Stejskal, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Strom

    No.: 218538

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 11. 2019 23:30

    lavírovaná tuš, papír, 36,8 x 50 cm, sign. PD L. Stejskal, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    No.: 218537

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 11. 2019 23:28

    pastel, papír, 52 x 40 cm, sign. PD v kresbě L. Stejskal, papír při okraji pomuchlán, nezasahuje do kresby, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes…

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Blatouchy ve džbánu

    No.: 218536

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 11. 2019 23:26

    pastel, papír, 44 x 37 cm, sign. PD v kresbě Stejskal, papír při okraji natržen a pomuchlán, nezasahuje do kresby, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Th…

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Jihočeská vesnice IV.

    No.: 218515

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 11. 2019 23:24

    pastel on paper, 49,5 x 70 cm, signed in the lower right corner L.Stejskal, wrinkled edges, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of…

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Žumberk

    No.: 218506

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 11. 2019 23:22

    pastel on paper, 50,5 x 70 cm, signed in the lower right corner L.Stejskal, wrinkled edges, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of…

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Stromy

    No.: 218503

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 11. 2019 23:20

    tužka, papír, 28,7 x 23,2 cm, PD monogr. L S, lehce zašpiněný papír, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    No.: 218502

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 11. 2019 23:18

    pastel, papír, 57 x 46 cm, sign. PD L. Stejskal, při okrajích lehce poškozený papír, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Ar…

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Na kraji města

    No.: 218500

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 11. 2019 23:16

    tužka, papír, 32,7 x 44,5 cm, sign. LD L. Stejskal, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Associati…

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Vítězný oblouk (Paříž)

    No.: 218263

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 11. 2019 23:14

    olej, papír, 9,8 x 14 cm, sign. PD JDlabal, při okrajích lehce pokrčený papír, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Louvre (Paříž)

    No.: 218262

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 11. 2019 23:12

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kodaň

    No.: 218250

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 11. 2019 23:10

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Pařík

    Skřítek

    No.: 217450

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 11. 2019 23:08

    fix, papír, 1970, 25 x 16 cm, sign. PD Jiří Pařík 70,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Kuchař

    No.: 217449

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 11. 2019 23:06

    tuš, běloba na papíře, 18 x 21 cm,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Pařík

    Reservé

    No.: 217448

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 11. 2019 23:04

    tuš na papíře, 18 x 23 cm,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Pařík

    Plán práce 1989

    No.: 217434

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 11. 2019 23:02

    tuš, tempera na papíře, 16 x 22 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD,

    Current price: 300 CZK (12 €)