On-line auction

auction history

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Rumcajs s kordem

    No.: 243338

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2020 23:10

    kresba na ultrafanu, 20 x 25 cm, kliprám, , the disciple of prof. V. Rada, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, ASIFA and UVU

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Tomáš Hřivnáč

    Láska

    No.: 243308

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2020 22:10

    suchá jehla, 2010, 11,5 x 8,5 cm, sign. DU Tomáš Hrivnáč 2010, , studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 450 CZK (18 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Tomáš Hřivnáč

    Objetí

    No.: 243307

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2020 22:08

    Current price: 550 CZK (22 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sušení prádla

    No.: 243306

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2020 22:06

    akvarel, papír, 1945, 22,9 x 18,4 cm, sign. LD B. Ullrych 45, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Vladimír Sychra

    (1903-1963)

    Dáma s deštníkem

    No.: 243303

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2020 22:00

    litografie, 1940, 40 x 35 cm, sign. PD V. Sychra 1940, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrny, , the disciple of prof. E. Dite at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of The Manes Association…

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Vladimír Komárek

    Květina (PF 1991 Věra a Vladimír Mikulovi)

    No.: 242895

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2020 21:58

    dřevoryt, 8,8 x 9,3 cm, sign. DU VKomárek , s básní Jaroslava Seiferta: Kvetoucí Praha, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Vladimír Komárek

    Zátiší se sklenicí (PF 1992-2000 Věra a Vladimír Mikulovi)

    No.: 242894

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2020 21:56

    dřevoryt, 10,8 x 7,3 cm, sign. DU VKomárek , s básní Jaroslava Seiferta: Zpěv o půlnoci, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Karel Němec

    (1879-1960)

    Rolník (PF 1939)

    No.: 242745

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2020 21:42

    barevný dřevoryt, 1938, 13 x 8,9 cm, zažloutlý papír, , studied at the art school at the atelier of A. Kalvoda, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Antonín Morávek

    (1896-1956)

    Šťastný Nový rok všem (PF 1939)

    No.: 242741

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2020 21:34

    dřevoryt, 1938, 11 x 14,8 cm, značeno v desce PD M, v grafice tištěno "Ing. Ota Hradečný", nepatrně zažloutlý papír, , the disciple of prof. J. Benda, F. Kysela, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Stanislav Kulhánek

    (1885-?)

    Volavka (PF 1922)

    No.: 242738

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2020 21:28

    lept, 1921, 9,5 x 6,8 cm, značeno v desce LD Kulhánek St., zažloutlý papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Antonín Morávek

    (1896-1956)

    Geometrie (PF 1963)

    No.: 242729

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2020 21:10

    dřevoryt, 1934, 13 x 9 cm, lehce zažloutlý papír, , the disciple of prof. J. Benda, F. Kysela, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Antonín Doležal

    Zimní krajinou (PF 1961)

    No.: 242726

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2020 21:04

    litografie, 1960, 7 x 10,6 cm, sign. LD Antonín Doležal,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Antonín Doležal

    Šípková růže (PF 1962)

    No.: 242725

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2020 21:02

    litografie, 1961, 11 x 7 cm, sign. DU Antonín Doležal, značeno v desce LH AD61,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Zavřel

    (1910-1980)

    Z Karlova mostu (PF 1941)

    No.: 242723

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2020 20:58

    serigrafie, 1940, 14,3 x 9 cm, pod grafikou tištěn text: vysázeno a odlito na stroji "Monotypeů, na pravé straně papíru tištěno: Příjemné svátky Vánoční a Nový rok 1941 přeje Milan Brandleys, papír uprostřed přeložen jako přání (nezasahuje do grafiky),

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Václav Hakl

    Karlovarský motiv

    No.: 242482

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2020 20:46

    serigrafie, 1978, 24,5 x 14,3 cm, sign. PD Hakl 78, č. 95/100, papír na levém okraji (mimo tisk) natržen 1cm,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    No.: 243410

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2020 20:36

    slepotisk, 19,5 x 10 cm, značeno razítko PD razítkem autora,

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    No.: 243409

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2020 20:34

    slepotisk, 15 x 10 cm, značeno razítko PD razítkem autora,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    No.: 243407

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2020 20:30

    slepotisk, 15,5 x 10,5 cm, značeno razítko PD razítkem autora,

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    S matkou

    No.: 243405

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2020 20:26

    litografie, 1972, 46 x 33,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1972, rám, č. 8/30, na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.300 CZK (92 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Sv. František

    No.: 243401

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2020 20:18

    suchá jehla, 19,2 x 14,3 cm, pozdější otisk z původní desky, papír na několika místech mimo tisk zašpiněn,

    Current price: 2.600 CZK (104 €)

  • Rudolf Fila

    (1932-2015)

    Chrt

    No.: 243399

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2020 20:14

    tisk, 55,5 x 38,5 cm, rám, na rámu drobné oděrky, , the disciple of B. Lacina at The Secondary School of Applied Arts in Brno and J. Mudroch at The Academy of Fine Arts and Design in Bratislava, member of the group Confrontations

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

    Last auctioneer: ID4**7 History of bids

    U věže

    No.: 243387

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2020 19:50

    pastel, papír, 49 x 32 cm, v rozích mírně pomuchlaný papír,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Adof Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Kůň v podhradí

    No.: 243385

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2020 19:46

    kolorovaná litografie, 24,5 x 18 cm, značeno na kameni AJ Alex, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Marta Řeřábková

    (1937)

    "U nás v Praze"

    No.: 243384

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2020 19:44

    litografie, 1980, 23,8 x 49,5 cm, sign. PD Marta Řeřábková 1980, č. 30/100, okolo tisku mírně zažloutlý rámeček, při horním okraji papíru mimo tisk drobné hnědé skvrnky,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Výhled na Prahu (Ex libris R. M. Lewiová)

    No.: 232925

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 23:58

    lept, 1952, 5,2 x 3,5 cm, značeno v desce VF,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • J. Horn

    Pražská Loreta

    No.: 232921

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 23:56

    dřevoryt, 7 x 4,5 cm, PD značeno ve štočku JH, z cyklu Praga Caput, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • J. Horn

    Chrám sv. Mikuláše

    No.: 232920

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 23:54

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Emílie Tomanová

    (1933-1994)

    Princezna se lvem (Exl Dr. Ivo Štěpanovský)

    No.: 232738

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 23:40

    lept, 8,5 x 6,6 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 23/50, , studied at the atelier of P. Dillinger and Z. Balas at The State Graphic School in Prague and the graphic atelier of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Rastislav Michal

    Sloup

    No.: 232721

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 23:38

    dřevoryt, 19,7 x 4,7 cm, sign. PD Michal, mírně zažloutlý papír, , the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Kormorán

    No.: 232713

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 23:34

    dřevoryt, 1974, 13 x 19,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1974, , the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)