Vladimír Cidlinský (1934)

Pohled na kamenný most v Písku

litografie, 20,3 x 26,2 cm, sign. PD V. Cidlinský, č. 198/200, lehce zašpiněný papír

ID: 223808

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:20

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)