Vladimír Cidlinský (1934)

Pohled na kamenný most v Písku

litografie, 20,3 x 26,2 cm, sign. PD V. Cidlinský, č. 198/200, lehce zašpiněný papír

ID: 223808

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 03. 2020 14:19

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)