Vladimír Cidlinský (1934)

Pohled na kamenný most v Písku

litografie, 20,3 x 26,2 cm, sign. PD V. Cidlinský, č. 198/200, lehce zašpiněný papír

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 223808

Auction price: 100 CZK (4 €)

AUCTION IS TERMINATED: 10. 03. 2020 14:19

Current price: 100 CZK (4 €)

Last auctioneer: ID5**5 History of bids

Estimate: k CZK