Hrušeň

olej, karton, 28,4 x 21,4 cm, sign. LD, místy poškozeno

ID: 228531

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2019 19:22

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)