Hrušeň

olej, karton, 28,4 x 21,4 cm, sign. LD, místy poškozeno

ID: 228531

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2020 20:18

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)