Hrušeň

olej, karton, 28,4 x 21,4 cm, sign. LD, místy poškozeno

ID: 228531

Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:26

Aktuální cena: 250 CZK (9 €)