Hrušeň

olej, karton, 28,4 x 21,4 cm, sign. LD, místy poškozeno

ID: 228531

Auction price: 200 CZK (8 €)

Planned termination: 14. 09. 2020 23:26

Current price: 200 CZK (8 €)