Hrušeň

olej, karton, 28,4 x 21,4 cm, sign. LD, místy poškozeno

ID: 228531

Auction price: 200 CZK (8 €)

AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2020 20:18

Current price: 200 CZK (8 €)

Last auctioneer: ID7**4 History of bids