• Různí autoři

    Česká původní grafika III.

    No.: 756

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:18

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

  • Josef Ruzselák

    Kompozice V

    No.: 757

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:19

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Josef Ruzselák

    Kompozice XXVI

    No.: 758

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:20

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Josef Ruzselák

    Kompozice XXIV

    No.: 759

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:21

    lept, 1989, 11 x 6 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Josef Ruzselák

    Kompozice III

    No.: 760

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:22

    lept, 1987, 8 x 11 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 13/95

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Josef Ruzselák

    Kompozice XIX

    No.: 761

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:23

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Josef Ruzselák

    Kompozice XIX (2)

    No.: 762

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:24

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Josef Ruzselák

    Kompozice IX

    No.: 763

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:25

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Josef Ruzselák

    Kompozice XXV

    No.: 764

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:26

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Josef Ruzselák

    Kompozice XII

    No.: 765

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:27

    lept, 1989, 11 x 9 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 12/95

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Josef Ruzselák

    Kompozice XV

    No.: 766

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:28

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Josef Ruzselák

    Kompozice XIV

    No.: 767

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:29

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Josef Ruzselák

    Kompozice III (2)

    No.: 768

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:30

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Sportovní abstrakce I.

    No.: 769

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:31

    akryl, tisk, asambláž, plátno, 35 x 42 cm, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Dalibor Říhánek

    Hřebec

    No.: 770

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:32

    linoryt, 22,5 x 31,8 cm, sign. PD Říhánek, č. 6/30, v levých rozích papír mírně pokrčený a na jednom místě natržený, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. B. Dobias at The Secondary Technical School of Ceramics in Bechyne, prof. F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Dalibor Říhánek

    Samota

    No.: 771

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:33

    linoryt, 1989, 22,8 x 31,6 cm, sign. PD Říhánek 1989, č. 1/30, horní a spodní okraj papíru pokrčený, na pravém okraji papír zažloutlý, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. B. Dobias at The Secondary Technical School of Ceramics in Bechyne, prof. F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in…

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Taku Sakuragi

    (1972)

    Pohled dovnitř 1998-1 / Inside View 1998-1

    No.: 772

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:34

    serigrafie, 1998, 80 x 59,6 cm, sign. PD T. Sakuragi, č. 1/10, zezadu na papíru štítek, u dolního okraje slepotisková značka papíru, zejména v horní části ohmataný a místy natržený papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Lebka II

    No.: 773

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:35

    litografie, 2021, 56,5 x 45 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 4/87, the disciple of prof. M. Rittstein

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Marsyas II

    No.: 774

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:36

    litografie, 2020, 63 x 45 cm, sign. PD Martin Salajka 2020, č. 82/120, the disciple of prof. M. Rittstein

  • Josef Saska

    Usedlost

    No.: 775

    Auction price: 950 CZK (40 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:37

    akvatinta, lept, 26,5 x 31,5 cm, sign. PD Josef Saska, a.t., nepatrně ohmataný, při okrajích zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of L. Cepelak

    Current price: 950 CZK (40 €)

  • Viktor Savchenko

    (1928-2003)

    Sleep Hermit

    No.: 776

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:38

    lept, 1993, 30,5 x 41,5 cm, sign. DU Viktor Savchenko, č. 6/16, zejména při okrajích ohmataný papír, místy lehounce natržený, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • Klára Sedlo

    (1993)

    Pozor, kouše!

    No.: 777

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:39

  • Eva Sendlerová

    (1939)

    Ryba

    No.: 778

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:40

    lept, 1972, 15 x 68 cm, sign. PD Sendlerová 72, autorský tisk, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Tittelbach and A. Paderlik, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Jaroslava Severová

    Pohyb - horní část

    No.: 779

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:41

    lept, 1987, 45 x 50 cm, sign. PD J. Severová 87, č. 1/10, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Hornik and V. Tittelbach at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, California Society of Printmakers, the group Geometrie

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Dimitrina Sevova

    (1971)

    Merry-go round I

    No.: 780

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:42

    síťotisk, 1998, 47,5 x 88,5 cm, sign PD D. Sevova 1998, č. 3/10, na zadní straně štítek, papír zejména v rozích ohmatán, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Dimitrina Sevova

    (1971)

    Merry-go-round 2

    No.: 781

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:43

    tisk, 1998, 47,8 x 89,2 cm, sign. PD D. Sevova 1998, č. 3/10, papír ohmataný, při levém okraji mimo tisk ušpiněno, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Oskar Schmidt

    (1908-1982)

    U Strahovské brány

    No.: 782

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:44

    akvarel, uhel, běloba, papír, 29 x 47,5 cm, sign. PD Oskar Schmidt, rám, rám mírně zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Anton Schrödl

    (1823-1906)

    Interier

    No.: 783

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:45

    Current price: 10.000 CZK (417 €)

  • Hans Schroedter

    Skupina stromů

    No.: 784

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:46

    lept, 1908, 13,3 x 22,7 cm, značeno LD v desce H. S. 1908, na papíře skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974 )

    Cirkus

    No.: 785

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:47

    lept, 15,5 x 20,5 cm, sign. PD VSilovský, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. K. M. Crncic at The School of Applied Arts in Zagreb, prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Associ…

    Current price: 600 CZK (25 €)