• Roman Karpaš

    (1951)

    Architektury III - Viadukty

    Položka č.: 557

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:59

    lept, suchá jehla, 1993, 72,5 x 45,5 cm, sign. PD Karpaš 93, č. 3/20, při horním okraji ohnuto, papír mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy a K. Šmída na PedF UK v Praze, člen Liberecké unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky při UVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Luigi Kasimir

    (1881-1962)

    Wien

    Položka č.: 558

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:00

    12x lept, Gesellschaft für vervielfältigende Kunst Wien 1912, volné listy v plátěných deskách, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Jan Kejklíř

    (1951 )

    České Budějovice

    Položka č.: 559

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:01

    litografie, 32 x 24,6 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty na SPŠG v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kirchhoff

    Postavy I.

    Položka č.: 560

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:02

    lept, akvatinta, 2002, 15,7 x 15,7 cm, sign. DU Kirchhoff 2002, rám, autorský tisk 4/10, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kirchhoff

    Postavy II.

    Položka č.: 561

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:03

    lept, akvatinta, 2002, 15,7 x 15,7 cm, sign. DU Kirchhoff 2002, rám, autorský tisk 4/10, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Kirnig?

    Horský kostel

    Položka č.: 562

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:04

    olej, plátno, 59 x 79,5 cm, značeno PD AK, rám, restaurováno, rentoilováno

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Klát

    (1962)

    Ptačí motivy

    Položka č.: 563

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:05

    olej, plátno, 145 x 24 cm, sign. PD J. Klát, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Smetany a V. Pospíšila na AVU v Praze, stipendijní pobyt u prof. P. Alechinského a A. Seguí na École Nationale des Beaux-Arts v Paříži

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ruth Kohler

    (1929)

    Barevná kompozice

    Položka č.: 564

    Vyvolávací cena: 480 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:06

    litografie, 27 x 21 cm, sign. PD Kohler, č. 57/100

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kolář

    (1935-2000)

    Josef Sudek

    Položka č.: 565

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:07

    patinovaný cínový reliéf, d. 18 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Skupina

    Položka č.: 566

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:08

    propiska, papír, 20,5 x 29 cm, sign. LD I. Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Křížová cesta, XI

    Položka č.: 568

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:10

    suchá jehla, 19,8 x 15,5 cm, sign. PD V Komárek, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Křížová cesta, VIII

    Položka č.: 569

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:11

    suchá jehla, 20 x 16 cm, sign. PD V Komárek, rám, mírně zažloutlý papír při okrajích, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Schody

    Položka č.: 570

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:12

    suchá jehla, 1992, 26 x 17 cm, sign. DU V Komárek 1992, rám, papír mimo tisk mírně nažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Tři čepice

    Položka č.: 571

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:13

    dřevořez, 20,5 x 40,8 cm, sign. DU V Komárek, rám, sklo v levém dolním rohu prasklé, v tisku i mimo tisk fleky od bílé barvy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Váza na stole

    Položka č.: 572

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:14

    suchá jehla, 1961, 26 x 37,5 cm, sign. DU V. Komárek 61, rám, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Stydlivý akt

    Položka č.: 573

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:15

    suchá jehla, 1979, 45,8 x 32,8 cm, sign. PD VKomárek 79, č.13/50, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Konečný

    (1909-1989)

    Dvě ženy ve vesnici

    Položka č.: 574

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:16

    olej, sololit, 41 x 48 cm, sign. PD Konečný, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eliška Konopiská

    (1948)

    Ze sna

    Položka č.: 575

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:17

    akvatinta, lept, 1982, 24,5 x 26,5 cm, sign. PD Eliška Konopišská 1982, pasparta, č. 8/30, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleksander Konstantinov

    (1953-2019)

    Forms

    Položka č.: 576

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:18

    sítotisk, 1994, 70 x 53,5 cm, č. 26/40, tištěno na ručním papíře, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Věra Kotasová

    (1939-2019)

    Brána

    Položka č.: 577

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:19

    linoryt, 1999, 69,5 x 97 cm, sign. DU V. Kotasová 99, č. 4/30, při okrajích ohmataný papír, rožky ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Kučery, A. Berana, V. Navrátila, S. Vymětala a F. Bělohlávka na FF UP v Olomouci, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Věra Kotasová

    (1939-2019)

    Noční let

    Položka č.: 578

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:20

    linoryt, 1998, 65,5 x 85 cm, sign. PD V. Kotasová 98, č. 2/30, mírně ohmataný papír, nepatrně ohnuté okraje, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Kučery, A. Berana, V. Navrátila, S. Vymětala a F. Bělohlávka na FF UP v Olomouci, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Kentaur

    Položka č.: 580

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:22

    litografie, 1941, 28 x 25 cm, sign. PD Emil Kotrba 1941, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Evangelista Krahulík

    (1908-?)

    Krajina u vody

    Položka č.: 581

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:23

    olej, karton, 23,5 x 33,5 cm, rám, malba zejména v horní části zašpiněná; rám poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daniel Krejbich

    (1969)

    Spící

    Položka č.: 582

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:24

    akryl, kombinovaná technika, malířská lepenka, 40 x 40 cm, sign. na zadní straně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Krejsa

    (1896-1941)

    Husův domek

    Položka č.: 583

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:25

    dřevoryt, 22 x 26,5 cm, značeno v tisku JK, studoval architekturu a staromistrovské techniky u Františka Alta ve Vídni, figurální kresbu, anatomii a perspektivu u F. P. Michettiho v Itálii, později na AVU u Maxe Pirnera

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Kompozice

    Položka č.: 584

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:26

    tuš, papír, 29 x 20 cm, sign. PD Kroča, rám, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kubíček

    (1930)

    Domeček

    Položka č.: 587

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:29

    litografie, 1984, 37,2 x 37,1 cm, sign. DU Jiří Kubíček, č. 55/80, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar (Othon) Kubín (Coubine)

    (1883-1969)

    Větrný mlýn v Kořenci

    Položka č.: 588

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:30

    litografie, 1949, 30,4 x 40,3 cm, sign. PD O. Coubine 49, rám, č. 322/500, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Obličej

    Položka č.: 589

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:31

    litografie, 36,5 x 44,5 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 44/50, PD monogr. v kameni TK, levý dolní roh lehce pokrčen, v levém horním rohu lehce ušpiněno po obtisknuté barvě, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Růst

    Položka č.: 590

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:32

    litografie, 53,5 x 42,8 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 44/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook