• Jan Rusňák

    (1911-2001)

    Begonie

    Položka č.: 832

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:29

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Jan Ryšánek

    Konvolut pěti kreseb s motivy krajiny

    Položka č.: 833

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:30

    pastel, uhel, akvarel, křída, papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jan Ryšánek

    Konvolut šesti kreseb Ženy a květiny

    Položka č.: 834

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:31

    pastel, uhel, tuš, papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jan Ryšánek

    Konvolut pěti kreseb Vesnické postavy

    Položka č.: 835

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:32

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jan Ryšánek

    Konvolut osmi kreseb s folklorními motivy

    Položka č.: 836

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:33

    pastel, akvarel, papír, 27,7 x 43,7, 42 x 27,7, 35,5 x 25,7, 27,7 x 44, 33 x 25, 41,5 x 27,4, 34 x 25, 53,6 x 29,5 cm, papíry celkově lehce zašlé, místy zažloutlé či vybledlé a s drobnými dírkami, některé papíry jsou lehce natržené, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Josef Řeřicha

    (1872-1959)

    Blánice: Nad Benešovským mlýnem

    Položka č.: 837

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:34

    dřevoryt, ruční papír, 36,5 x 27 cm, sign. PD J. Řeřicha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kouly na ČVUT v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Dalibor Říhánek

    Kůň na pastvě

    Položka č.: 838

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:35

    dřevoryt, 1981, 13,5 x 20 cm, sign. PD Říhánek 81, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Dobiáše na SPŠ keramické v Bechyni, prof. F. Jiroudka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Chameleon

    Položka č.: 839

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:36

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Martin Salajka

    (1981)

    Hnízdo II

    Položka č.: 840

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:37

    litografie, 2023, 21 x 15 cm, sign. PD Martin Salajka 2023, č. 83/150, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Sovy

    Položka č.: 841

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:38

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Vanitas II

    Položka č.: 842

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:39

    litografie, 2021, 64 x 47 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 13/50, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Vanitas I

    Položka č.: 843

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:40

    litografie, 2021, 63,5 x 47 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 19/50, žák prof. M. Rittsteina

  • Josef Saska

    Stará vrata

    Položka č.: 844

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:41

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

  • Rumen Sazdov

    Song for you

    Položka č.: 845

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:42

    suchý pastel, jehla, 2009, 41 x 30 cm, Antikvariát Dlážděná

  • Klára Sedlo

    (1993)

    Ztracen v lese

    Položka č.: 846

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:43

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Klára Sedlo

    (1993)

    Dinosauří pláň

    Položka č.: 847

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:44

  • Zdenek Seydl

    (1916-1978)

    Pohádky

    Položka č.: 848

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:45

    kombinovaná technika, papír, jedenáctkrát 25 x 16,4 cm, sign. D Seydl, na zadní straně razítko: Zdenek Seydl z pozůstalosti, papír je prohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    The best teacher

    Položka č.: 849

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:46

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Rudolf Herbert Schlindenbuch

    (1877-1934)

    Chebský hrad

    Položka č.: 850

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:47

    akvatinta, mezzotinta, 26,5 x 24,5 cm, sign. PD RH Schlindenbuch, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Ludvík Schneiderka

    (1903-1980)

    Vesnice v horách

    Položka č.: 851

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:48

    kvaš na ručním papíře, 1960, 18 x 50 cm, sign. PD Ludvík Schneiderka, papír mírně zažloutlý, zbytky po lepence na kartonu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Zorané pole

    Položka č.: 852

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:49

    suchá jehla, 20,3 x 27 cm, sign. PD V. Silovský, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Nová Lesná (pod Tatrami)

    Položka č.: 853

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:50

    suchá jehla, 23 x 29 cm, sign. PD V. Silovský, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Krajina u Ostravy

    Položka č.: 854

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:51

    dřevoryt, 27,7 x 33,5 cm, sign. PD V. Silovský, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Hráz Holenského rybníka

    Položka č.: 855

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:52

    suchá jehla, 33,5 x 47 cm, sign. PD V. Silovský, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Vladimír Sirůček

    Katedrála sv. Víta

    Položka č.: 856

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:53

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Hrad

    Položka č.: 857

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:54

    lept, 1952, 10 x 10 cm, sign. PD V. Sivko 52, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Václav Skalický

    (1927)

    Bledule

    Položka č.: 858

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:55

    patinovaná sádra, 2001, 35 x 15 cm, sign. PD V. Skalický 2001, na zadní straně autorský štítek s popisem a razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Václav Skalický

    (1927)

    Zármutek

    Položka č.: 859

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:56

    patinovaná sádra, 23 x 14 x 17 cm, sign. dole V. Skalický 02, zespodu autorský štítek s popisem a razítkem, Antikvariát Dlážděná

  • Jaromír Skřivánek

    (1923-2010)

    Žena v lese

    Položka č.: 860

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:57

    dřevoryt, 24 x 29, 8 cm, sign. PD Jaromír Skřivánek, č. 10/1, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    Dopis

    Položka č.: 861

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:58

    lept, mezzotinta, 1995, 31 x 39 cm, sign. PD D. Smutný 1995, č. 2/15, rohy nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu