-
Dieter Eckert
(1942)
Kompozice II
Položka č.: 457Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:19
litografie, 28 x 22 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Elšík
(1955)
Dívka
Položka č.: 458Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:20
tuš, pastel, papír, 2022, 69 x 49 cm, sign. PD Elšík Vlastimil 2022, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Elšík
(1955)
Dívka
Položka č.: 459Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:21
linoryt, 2023, 36.6 x 26.2 cm, sign. PD Elšík Vlastimil 2023, rám, č 6/28, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Emler
(1912-1992)
Dívka
Položka č.: 460Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:22
dřevoryt, 41,5 x 29,5 cm, sign. UD F. Emler, rám, František Emler byl český malíř, kreslíř, grafik, ilustrátor a scénograf. Studoval na AVU v Praze a později pokračoval ve studiu v Římě a Paříži. Jeho díla jsou součástí sbírek Národní galerie a GHMP. Získal několik prestižních cen v Itálii a Fran…
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Valentin Alexandrovič Fadějev
(1911-1990)
Taškent
Položka č.: 461Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:23
olej, plátno, 1981, 47 x 33 cm, sign. PD a na zadní straně, na zadní straně popsáno azbukou: Fadeev 81, V starom gorode, štítek taškentského uměleckého kombinátu Rassom s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel K. Farský
(1880-1927)
Kupky sena
Položka č.: 462Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:24
olej, papír, 29,5 x 43,5 cm, sign. LD K. Farský, rám, na papírové paspartě na dvou místech skvrny, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Před sv. Vítem
Položka č.: 463Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:25
fotografie, 1976, 11,5 x 20 cm, sign. PD Feyfar, P.F. 1976, levý dolní roh ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Krkonoše
Položka č.: 464Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:26
fotografie, 14,2 x 40 cm, sign. vzadu Z. Feyfar, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce prohnutý a z levého okraje nepatrně natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Strahovská zahrada
Položka č.: 465Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:27
fotografie, 1976, 22,3 x 16 cm, Zdenko Feyfar byl český fotograf známý svými snímky Krkonoš a Prahy. Jeho práce, často v neobvyklém formátu, zachycují nejen krajiny, ale i portréty, květiny a cesty do zahraničí. Jeho série Kachničky u Mánesa se stala symbolem rozvoje české fotografie, přičemž jeden …
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrea Forsterová
(1958)
Kontemplace
Položka č.: 466Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:28
plátno, pastel, 2023, 70 x 60 cm, sign. PD Forsterová 2023, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka
Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloš Franče
(1928-2007)
Kompozice
Položka č.: 467Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:29
lept, 1991, 40,7 x 31 cm, sign. PD M. Franče 91, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ keramické v Karlových Varech, poté žák prof. K. Lidického, C. Boudy a M. Salcmana na PedF UK v Praze, člen skupiny P 89
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolph Frohner
(1934-2007)
Der Frauenmann - Die MannFrau
Položka č.: 468Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:30
lept, 1993, 66 x 49 cm, sign. PD A. Frohner 93, zkušebný tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Gabriel
(1891-1963)
Praha intimní
Položka č.: 469Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:31
bibliofilie, 6x lept K. Gabriel, vše sign., vlastním nákladem, Praha 1944, volné listy v deskách, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. I. Kulce a S.A. Mako na ukrajinské akademii v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Gabriel
(1902-1970)
Zátiší
Položka č.: 470Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:32
olej, karton, 1940, 41,5 x 69 cm, sign. PN JGabriel 40, rám, na zadní straně útržek původního štítku se jménem autora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Maka na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Wilhelm Gause
(1853-1916)
Zum Abert Carlsbad
Položka č.: 471Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:33
fotogravura, 56,5 x 41 cm, PD Photogravure R. Pauluss en Wien, LD v desce W. Gause 96, na papíře mnoho hnědých skvrnek, papír prohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Christo Gergov
(1953)
Karlův most
Položka č.: 472Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:34
olej, plátno, 45,5 x 35,5 cm, sign. PD Gergov, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ingrid Glaserová
(1955)
Panna
Položka č.: 473Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:35
akvatinta, lept, 65 x 49,5 cm, sign. PD I. Glaserová, č. 14/120, při okrajích ohmataný papír, rohy ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ingrid Glaserová
(1955)
Kolotoč
Položka č.: 474Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:36
lept, 1992, 64,5 x 49 cm, sign. PD I. Glaserová 92, č. 31/60, ohnutý pravý dolní roh, zašpiněné okraje, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Grosman
Krásy staré Prahy
Položka č.: 475Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:37
5x dřevoryt, 1920, sign. PD L. Grosman 20, č. 27/150, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Gross
(1909-1985)
Strojky
Položka č.: 476Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:38
2 x litografie, dvakrát 18 x 18,7 cm, sign. PD F. Gross / sign. PN F. Gross, rám, č. 197/200 a č. 198/200, mírně zažloutlý papír, rámy zašlé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Polabí
Položka č.: 477Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:39
serigrafie, 28 x 42,5 cm, sign. PD J. Grus, 100/150, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Cesta vesnici
Položka č.: 478Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:40
serigrafie, 27 x 39 cm, sign. PD J. Grus, rám, č. 43/200, Jaroslav Grus, narozen v Pardubicích, absolvoval studium na AVU v Praze pod vedením profesora Schwaigera. Díky Purmanovu cestovnímu stipendiu mohl cestovat do Benátek a Dalmácie, později navštívil i Francii a Itálii. Jeho umělecká práce je h…
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Halla
(1926-1988)
Na plese
Položka č.: 479Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:41
suchá jehla, 22 x 33,5 cm, sign. PD Jan Halla, pasparta, zkušební tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Hampl
(1943)
Pomoct
Položka č.: 480Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:42
lept, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD Petr Hampl, č. 2/50 a.t., Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hapka
(1912-1987)
Valašská krajina
Položka č.: 481Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:43
olej, karton, 35,5 x 43 cm, sign. PD Jos. Hapka, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Hauska
(1874-1926)
Stavení
Položka č.: 482Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:44
akvarel, papír, 1923, 32 x 29,5 cm, sign. PD Hauska 1923, rám
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Hayek
(1959)
Akátové lusky
Položka č.: 483Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:45
serigrafie, 1997, 52 x 43 cm, sign. PD Hayek 97, č. 2/50, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Helekal
(1958)
Modrý maják
Položka č.: 484Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:46
monotyp, 1990, 46,5 x 30,3 cm, sign. PD I. Helekal 1990, Ivan Helekal je akademický malíř a grafik. Absolvoval UMPRUM v Praze, kde studoval monumentální malbu u profesora Quida Fojtíka. Vedl Ateliér řezby na Střední umělecko-průmyslové škole a Vyšší odborné škole na Praze 3. Od roku 2009 je externím…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jitka Hilská
(1953)
Les v zimě
Položka č.: 485Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:47
monotyp, papír, 2009, 34,5 x 27,3 cm, sign. LD J.Hilská, žákyně doc. M. Romberga a O. Smutného
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Hiroshige
(1797-1858)
Přechod řeky
Položka č.: 486Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:48
dřevořez, 33,2 x 21,7 cm, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO