• František Hlavica

    (1885-1952)

    Lidové motivy

    Položka č.: 243429

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:09

    tužka, papír, 29,5 x 20,6 cm, sign. LN Frant. Hlavica, Antikvariát Dlážděná, žák H. Schweigera na AVU v Praze, člen Klubu výtvarných umělců Aleš v Brně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • P. Janžura

    Československo 50 h

    Položka č.: 257736

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:10

    tuš, tužka, papír, 31,3 x 22,3 cm, sign. PD Janžura, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Jiřina Livorová

    Krajina

    Položka č.: 257797

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:11

    akvarel, papír, 1974, 10,4 x 15 cm, sign. LD Livorová 74, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Tři dívky s růžovými rty

    Položka č.: 257724

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:12

    tužka, pastel, papír, 24,3 x 16,1 cm

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dipsacus silvester

    Položka č.: 209377

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:13

    tuš, papír, 45 x 16,7 cm, sign. PD nečitelně, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Sevilla

    Položka č.: 282738

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:14

    tužka, papír, 24,5 x 39,5 cm, zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Dívky na louce

    Položka č.: 269375

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:15

    tuš, papír, 8,8 x 8,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Profil muže

    Položka č.: 269373

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:16

    tuš, papír, 12 x 11,5 cm, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Akt ženy

    Položka č.: 269371

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:17

    tužka, papír, 14,5 x 10,5 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Houslista

    Položka č.: 269369

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:18

    tuš, papír, 21 x 15,3 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Jižní Itállie (z vlaku)

    Položka č.: 282743

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:19

    tužka, papír, 1930, 22,1 x 33,5 cm, sign. PD Pavelka 1930, mírně zašpiněný a při okraji natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Jižní Itállie

    Položka č.: 282742

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:20

    tužka, papír, 1930, 22,1 x 33,5 cm, sign. PD Pavelka, mírně pokrčený a při okraji natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Žena v šátku - skica

    Položka č.: 263496

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:21

    uhel, papír, 1918, 12 x 9 cm, sign. LD Pavelka 1918, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Dívka W - miniatura

    Položka č.: 263495

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:22

    tuš, papír, 1922, 5,7 x 4,8 cm, sign. PD Pavelka 1922, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Dívka - miniatura

    Položka č.: 263494

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:23

    tuš, papír, 1922, 8 x 8 cm, sign. PD Pavelka 1922, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Svatý Antonín Paduánský

    Položka č.: 263493

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:24

    akvarel, uhel, papír, 1922, 16 x 23 cm, sign. PD Pavelka 1922, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Miniatury

    Položka č.: 263492

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:25

    tuš, papír, 1918, 17 x 11 cm, sign. PD Pavelka 1918, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Anděl

    Položka č.: 263491

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:26

    akvarel, uhel, papír, 1922, 19,2 x 24,7 cm, sign. DU Pavelka 1922, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Muž a žena

    Položka č.: 282739

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:27

    pastel, uhel, papír, 27 x 39 cm, sign. PD Pavelka, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Protiválečná Madona II.

    Položka č.: 257749

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:28

    akvarel, tuš, papír, 22,5 x 16,5 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Protiválečná Madona I.

    Položka č.: 257748

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:29

    akvarel, tuš, papír, 22,5 x 16,5 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Protiválečná Madona III.

    Položka č.: 257750

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:30

    akvarel, tuš, papír, 22,5 x 16,5 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Protiválečná Madona IV.

    Položka č.: 257752

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:31

    akvarel, tuš, papír, 22,5 x 16,5 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Protiválečná Madona V.

    Položka č.: 257751

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:32

    akvarel, tuš, papír, 22,5 x 16,5 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Velikonoce

    Položka č.: 282747

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:33

    tužka, papír, 28,7 x 47,5 cm, oboustranná kresba, při okrajích pokrčený a zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Pohled do kraje

    Položka č.: 282746

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:34

    tuš, papír, 19 x 34 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Alois Jirásek: Proti všem - skica

    Položka č.: 282745

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:35

    uhel, papír, 22 x 32,5 cm, oboustranná kresba, ilustrace ke knize, vydal Šolc a Šimáček, Praha 1939, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Alois Jirásek: Proti všem - skica

    Položka č.: 282744

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:36

    uhel, papír, 20 x 33 cm, ilustrace ke knize, vydal Šolc a Šimáček, Praha 1939, pokrčený papír, skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Sembdner

    (1910-1977)

    Ležící žena

    Položka č.: 282748

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:37

    uhel, papír, 30 x 44 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a u prof. O. Nejedlého na AVU tamtéž a v krajinářské škole u prof. L. Martina v Paříži a v Noir-montier (Vendée)

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Staněk

    Petit cours de paysage figures et animaux

    Položka č.: 282749

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:38

    tužka, papír, 1894, 29,5 x 42,5 cm, sign. PD Anna Staněk, v dolní části datováno a popsáno autorkou, mírně zažloutlý a při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook