-
Karel Šafář
(1938-2016)
Směle
Položka č.: 134Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:42
lept, 1984, 13,6 x 6,9 cm, sign. DU K. Šafář, PF 1984, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Madona s ježíškem
Položka č.: 85Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:41
kamenorytina, 24 x 18 cm, značeno na kameni K. Svolinský, při levém okraji mírně pokrčený papír, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
-
Hana Storchová
(1936)
Květináče
Položka č.: 148Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:36
lept, 7 x 3,8 cm, sign. DU H. Storchová, PF, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u L. Jiřincové, žákyně prof. M. Holého a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a pražské skupiny Grafis
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
-
Pavel Sivko
(1948)
Aspoň kapičku štěstí (PF 2011 Pavel Sivko)
Položka č.: 99Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:32
tisk, 2010, 17,8 x 8 cm, značeno v tisku Pavel Sivko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž, člen UVU, Asociace volné grafiky, SČUG Hollar
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Je to vážné, pane doktore?
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:27
zinkografie, 1978, 21 x 15 cm, sign. LN Vladimír Renčín, PF 1979 Vladimír Renčín, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Polyegran
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
-
Lucie Rašková
(1970)
Zatíší se svící a jablky
Položka č.: 240Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:24
akvatinta, 2000, 21 x 15 cm, sign. PD Rašková 2000, 8/100, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Pavel Rak
(1939)
Viagráá (P. F. 99)
Položka č.: 75Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:23
tisk, 1998, 8,7 x 19,5 cm, sign. PU t... Rak, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
-
Pavel Rak
(1991)
Oslíčku otřes se! (P. F. 1998)
Položka č.: 76Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:22
tisk, 1997, 19,7 x 8,7 cm, sign. DU V... Rak, vytištěno na průhledném papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
-
J. Příborská
Malý rybář
Položka č.: 34Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:21
dřevoryt, 10,9 x 7,8 cm, sign. PD J. Příborská, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Zdeněk Prokop
(1934)
Slunce
Položka č.: 315Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:20
airbrush, papír, 1986, 9,5 x 19,8 cm, sign. LD Zdeněk Prokop, PF 1987, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Holého, A. Pelce a V. Sychry, člen skupiny Geometrie
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
-
Zdeněk Prokop
(1934)
Jablka
Položka č.: 317Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:18
airbrush, papír, 1996, 9,3 x 20 cm, sign. LD Zdeněk Prokop, PF 1997, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Holého, A. Pelce a V. Sychry, člen skupiny Geometrie
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
-
Jiří Pařík
(1930)
Mikuláš a čert
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:14
tuš, papír, 1958, 15 x 10 cm, monogr. LD, papír mírně zvlněný od vody, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Jiřina Wilma Palková
(1949)
Přírustek (P. F. 1983)
Položka č.: 78Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:13
dřevoryt, 1982, 7,1 x 5,6 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, členka Asociace užité grafiky
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Princezna
Položka č.: 94Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:11
litografie, 1986, 6,5 x 4,7 cm, sign. DU K. Oberthor 86, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Permoník
Položka č.: 138Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:10
litografie, 1973, 11,9 x 9,5 cm, sign. LD K. Oberthor, Exlibris, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Alena Nievaldová - Zimová
(1949)
P. F. 1991 RNDr. Karel Samšiňák
Položka č.: 140Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:06
linoryt, 1990, 11,5 x 7,7 cm, sign. DU Alena Nievaldová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. M. Hegara na VŠUP v Praze, členka Asociace užité grafiky
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Ježíšek
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:01
dřevoryt, 9,2 x 5,4 cm, na papíře skvrna, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Dívka s ptáčkem (PF)
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:56
litografie, 17 x 10,5 cm, na pravé straně papíru tištěna grafika, nalevo text: S novým úsilím do Nového roku 1939, MUDr. Miloš Fidler, zažloutlý papír s nahnědlými skvrnkami, rohy papíru lehce pokrčeny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Kluk a dívka (PF )
Položka č.: 60Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:55
litografie, 17,5 x 11,5 cm, lehce zažloutlý papír, na okrajích papír ztmavlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Neurčený autor
IHS
Položka č.: 130Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:47
lept, 1999, 8 x 12,8 cm, sign. PD nečitelně, PF 2000, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Pokání (PF 1992)
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:41
dřevoryt, 9 x 6,2 cm, sign. PD, na dvojlstu s básní, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Kostelní vež (PF 200)
Položka č.: 49Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:38
kolorovaný dřevoryt, 1999, 18,8 x 9,5 cm, sign. PD 99, č. 27/75, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Josef Weiser
(1914-1994)
PF 1990
Položka č.: 267Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:30
sítotisk, 1989, 16 x 12 cm, sign. UD, text: Radostné vánoce a vše dobré v novém roce přejí ZBOŘILOVI, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. V. Mokrého, J. Vydry, F. Buriana a J. Zrzavého na PedF UK v Olomouci
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Neurčený autor
PF 1970
Položka č.: 289Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:29
akvarel, tuš, papír, 1969, 17 x 13,2 cm, sign. PD VB, text: Leden běhá po ledě z tepla děti láká Pojďte, děti, se mnou si stavět sněhuláka! To je sněhu, jemine! Závěje jak hory! Vzhůru, děti, pro sáňky běžte do komory! Kdo má lyže, připnije, kdo má brusle, taky! Koulujte se! Padá sníh! Stavte sněhul…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu
-
Neurčený autor
PF 1987
Položka č.: 300Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:28
suchá jehla, 1986, 3,4 x 5,7 cm, sign. UD, č. 13/30, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Zdeněk Mézl
(1934-1916)
PF 1969
Položka č.: 263Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:18
dřevoryt, 1968, 9 x 10,6 cm, sign. PD Mézl, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 208 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu
-
Ludmila Matoušová
(1940)
Kytice
Položka č.: 135Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:14
linoryt, pastel, 1973, 16,1 x 12,2 cm, sign. PD L. Matoušová, PF 1974, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Ludmila Matoušová
(1940)
Slunečnice
Položka č.: 136Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:13
dřevoryt, pastel, 1987, 15,5 x 11,5 cm, sign. DU L. Matoušová, PF 1988, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Věra Martinková
(1948)
Křídla (P. F. 89)
Položka č.: 77Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:10
serigrafie, 1988, 5,4 x 6,5 cm, sign. PL Marrtinková 88, č. 57/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Antonín Majer
(1882-1963)
PF 1963
Položka č.: 273Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:05
suchá jehla, 1962, 8,5 x 12 cm, sign. PD A. Majer, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu