Václav Mezera
(1944-2005)
Rozkoš
Položka č.: 282920Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:31
akvarel, tužka, papír, 1962, 42 x 29 cm, sign. PD Mezera, oboustranná kresba, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Vladimír Komárek
Položka č.: 279377Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 11. 2024 14:02
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 23/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Vladimír Komárek
Hlava dívky se zvonky
Položka č.: 279376Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 11. 2024 14:00
suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 8/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Vladimír Komárek
Džbán se zvonky a paravany
Položka č.: 279375Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 19. 11. 2024 15:38
suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Vladimír Komárek
Hlava dívky se zvonky
Položka č.: 279369Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 19. 11. 2024 15:36
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 15/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Vladimír Komárek
Položka č.: 279368Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 19. 11. 2024 15:34
suchá jehla, 7,4 x 11,9 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 4/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Faun s měsícem
Položka č.: 279360Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 19. 11. 2024 15:26
lept, 5 x 3,5 cm, sign. PD E. Tomanová, rám, č. 106/200, Antikvariát Ostrovní, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Vladimír Jandejsek
Vyšehrad II.
Položka č.: 268322Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:18
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Vladimír Jandejsek
Vyšehrad I.
Položka č.: 268321Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:19
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Vladimír Jandejsek
Trojice
Položka č.: 268320Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:20
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Ladislav Jirka
(1914-1984)
Pražský hrad
Položka č.: 282188Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 11. 2024 15:06
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Josef Herčík
(1922-1999)
Fryderyk Chopin
Položka č.: 282187Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 11. 2024 15:04
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jaroslav Uiberlay
(1921-1991)
Dva kopce
Položka č.: 282176Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 11. 2024 14:52
litografie, 1981, 15,3 x 11 cm, sign. PD Jaroslav Uiberlay 1981, č. 15/200, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jindřich Novák
(1923-2011)
Spi sladce
Položka č.: 282164Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 11. 2024 14:34
lept, akvatinta, 1978, 12,6 x 11 cm, sign. PD Jnovák 78, č. 52/60, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Karel Oberthor
Maminka manželky autora, na Sázavě
Položka č.: 268977Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:49
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Anna Khunová
Lebka s péry
Položka č.: 282561Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 19. 11. 2024 15:54
lept, akvatinta, 19,8 x 13,2 cm, sign. PD Anna Khunová, č. 5/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
František Vlach
Zasněžený dům
Položka č.: 260249Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:15
litografie, 2005, 14,5 x 19,8 cm, sign. PD Vlach 2005, č. 50/50, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmylové škole v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Josef Michl
(1899-1993)
Chalupa Holubovna v Dobrém
Položka č.: 282855Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:27
dřevoryt, 24, 7 x 29 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona a M. Švabinského na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Josef Michl
(1899-1993)
Sad
Položka č.: 282854Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:28
dřevoryt, 25, 4 x 24, 7 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona a M. Švabinského na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Josef Michl
(1899-1993)
Na stráni
Položka č.: 282853Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:29
dřevoryt, 22, 2 x 25, 4 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona a M. Švabinského na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Josef Michl
(1899-1993)
Potok v Hlukách
Položka č.: 282852Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:30
dřevoryt, 20, 9 x 28, 3 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona a M. Švabinského na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Hofik
Loď
Položka č.: 282970Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:26
bromostříbrná fotografie, 2002, 25,3 x 38 cm, sign. PD Hofik 02, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Hofik
Zátoka
Položka č.: 282969Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:27
bromostříbrná fotografie, 2002, 38 x 25,3 cm, sign. PD Hofik 02, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Hofik
Ulice II.
Položka č.: 282968Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:28
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Hofik
Ulice
Položka č.: 282967Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:29
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jiří Borovička
Karlův most
Položka č.: 282966Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:16
fotografie, 21,1 x 29,5 cm, sign. PD Jiří Borovička, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jiří Borovička
Rotunda sv. Martina
Položka č.: 282965Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:17
fotografie, 29,8 x 20,2 cm, sign. PD Jiří Borovička, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jiří Borovička
Hradčany
Položka č.: 282964Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:18
fotografie, 29,2 x 19,5 cm, sign. PD Jiří Borovička, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jiří Borovička
Praha z Karlova mostu
Položka č.: 282963Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:19
fotografie, 28,8 x 19,7 cm, sign. PD Jiří Borovička, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jiří Borovička
Hradčany
Položka č.: 282962Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:20
fotografie, 29,6 x 20,6 cm, sign. PD Jiří Borovička, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)