• Václav Mezera

    (1944-2005)

    Rozkoš

    Položka č.: 282920

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:31

    akvarel, tužka, papír, 1962, 42 x 29 cm, sign. PD Mezera, oboustranná kresba, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Milenci

    Položka č.: 279377

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2024 14:02

    suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 23/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Hlava dívky se zvonky

    Položka č.: 279376

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2024 14:00

    suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 8/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Džbán se zvonky a paravany

    Položka č.: 279375

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2024 15:38

    suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Hlava dívky se zvonky

    Položka č.: 279369

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2024 15:36

    suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 15/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Milenci

    Položka č.: 279368

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2024 15:34

    suchá jehla, 7,4 x 11,9 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 4/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Faun s měsícem

    Položka č.: 279360

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2024 15:26

    lept, 5 x 3,5 cm, sign. PD E. Tomanová, rám, č. 106/200, Antikvariát Ostrovní, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Vyšehrad II.

    Položka č.: 268322

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:18

    litografie, 14,5 x 20,5 cm, sign. PD Jan, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Vyšehrad I.

    Položka č.: 268321

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:19

    litografie, 14,5 x 20,5 cm, sign. PD Jan, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Trojice

    Položka č.: 268320

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:20

    litografie, 1978, 9,6 x 15,9 cm, sign. PD Jan 1978, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Jirka

    (1914-1984)

    Pražský hrad

    Položka č.: 282188

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2024 15:06

    ocelorytina, 1979, 5,7 x 7,5 cm, sign. PD Jirka L., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Fryderyk Chopin

    Položka č.: 282187

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2024 15:04

    ocelorytina, 1979, 12,2 x 7,4 cm, sign. PD JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Uiberlay

    (1921-1991)

    Dva kopce

    Položka č.: 282176

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2024 14:52

    litografie, 1981, 15,3 x 11 cm, sign. PD Jaroslav Uiberlay 1981, č. 15/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Novák

    (1923-2011)

    Spi sladce

    Položka č.: 282164

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2024 14:34

    lept, akvatinta, 1978, 12,6 x 11 cm, sign. PD Jnovák 78, č. 52/60, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Maminka manželky autora, na Sázavě

    Položka č.: 268977

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:49

    2x suchá jehla, 1953, 6 x 8,5/ 20 x 27 cm, sign. PD K. Oberthor 53, pasparta bez skla, dvě suché jehly v jedné paspartě formátu 61,5 x 50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Khunová

    (1946)

    Lebka s péry

    Položka č.: 282561

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2024 15:54

    lept, akvatinta, 19,8 x 13,2 cm, sign. PD Anna Khunová, č. 5/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Vlach

    (1941)

    Zasněžený dům

    Položka č.: 260249

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:15

    litografie, 2005, 14,5 x 19,8 cm, sign. PD Vlach 2005, č. 50/50, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmylové škole v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Michl

    (1899-1993)

    Chalupa Holubovna v Dobrém

    Položka č.: 282855

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:27

    dřevoryt, 24, 7 x 29 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Michl

    (1899-1993)

    Sad

    Položka č.: 282854

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:28

    dřevoryt, 25, 4 x 24, 7 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Michl

    (1899-1993)

    Na stráni

    Položka č.: 282853

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:29

    dřevoryt, 22, 2 x 25, 4 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Michl

    (1899-1993)

    Potok v Hlukách

    Položka č.: 282852

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:30

    dřevoryt, 20, 9 x 28, 3 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hofik

    Loď

    Položka č.: 282970

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:26

    bromostříbrná fotografie, 2002, 25,3 x 38 cm, sign. PD Hofik 02, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hofik

    Zátoka

    Položka č.: 282969

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:27

    bromostříbrná fotografie, 2002, 38 x 25,3 cm, sign. PD Hofik 02, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hofik

    Ulice II.

    Položka č.: 282968

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:28

    bromostříbrná fotografie, 2002, 38 x 25,3 cm, sign. PD Hofik 02, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hofik

    Ulice

    Položka č.: 282967

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:29

    bromostříbrná fotografie, 2002, 38 x 25,3 cm, sign. PD Hofik 02, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Borovička

    Karlův most

    Položka č.: 282966

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:16

    fotografie, 21,1 x 29,5 cm, sign. PD Jiří Borovička, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Borovička

    Rotunda sv. Martina

    Položka č.: 282965

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:17

    fotografie, 29,8 x 20,2 cm, sign. PD Jiří Borovička, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Borovička

    Hradčany

    Položka č.: 282964

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:18

    fotografie, 29,2 x 19,5 cm, sign. PD Jiří Borovička, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Borovička

    Praha z Karlova mostu

    Položka č.: 282963

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:19

    fotografie, 28,8 x 19,7 cm, sign. PD Jiří Borovička, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Borovička

    Hradčany

    Položka č.: 282962

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:20

    fotografie, 29,6 x 20,6 cm, sign. PD Jiří Borovička, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook