Nejasná událost
No.: 275890Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:52
akryl, plátno, 65 x 60 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Petr Tamchyna
(1943-1980)
Brouk
No.: 276198Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:40
koláž, serigrafie, 46,3 x 32,4 cm, sign. PD Tamchyna, rám, Reklamní plakát značky Braun, chybí sklo, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. V. Tittelbach at the Academy of Fine Arts in Prague
Eva Eliášová
Reklamní plakát značky Braun
No.: 276199Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:11
tempera, akvarel, fix, papír, 1962, 84 x 56,5 cm, sign. DU Eva Eliášová, rám, tahy fixem mírně vybledlé, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Karel Musil
(1982)
Vodnář - znamení zvěrokruhu
No.: 276224Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 18. 06. 2024 18:39
suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Karel Musil
(1982)
Ryby - znamení zvěrokruhu
No.: 276225Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 18. 06. 2024 18:38
Current price: 250 CZK (11 €)
Karel Musil
(1982)
Beran - znamení zvěrokruhu
No.: 276226Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 18. 06. 2024 18:37
Current price: 250 CZK (11 €)
Karel Musil
(1982)
Býk - znamení zvěrokruhu
No.: 276227Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 18. 06. 2024 18:36
Current price: 250 CZK (11 €)
Karel Musil
(1982)
Blíženec - znamení zvěrokruhu
No.: 276228Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 18. 06. 2024 18:35
Current price: 250 CZK (11 €)
Karel Musil
(1982)
Rak - znamení zvěrokruhu
No.: 276229Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 18. 06. 2024 18:34
Current price: 250 CZK (11 €)
Karel Musil
(1982)
Lev - znamení zvěrokruhu
No.: 276230Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 18. 06. 2024 18:45
Current price: 250 CZK (11 €)
Karel Musil
(1982)
Panna - znamení zvěrokruhu
No.: 276231Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 18. 06. 2024 18:44
Current price: 250 CZK (11 €)
Karel Musil
(1982)
Váhy - znamení zvěrokruhu
No.: 276232Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 18. 06. 2024 18:43
Current price: 250 CZK (11 €)
Karel Musil
(1982)
Štír - znamení zvěrokruhu
No.: 276233Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 18. 06. 2024 18:42
Current price: 250 CZK (11 €)
Karel Musil
(1982)
Střelec - znamení zvěrokruhu
No.: 276234Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 18. 06. 2024 18:41
Current price: 250 CZK (11 €)
Karel Musil
(1982)
Kozoroh- znamení zvěrokruhu
No.: 276235Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 18. 06. 2024 18:40
Current price: 250 CZK (11 €)
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Stará tvrz
No.: 276340Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 19. 06. 2024 18:10
lept, 10,3 x 14,5 cm, sign. PD Myslbek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Otakar Fuchs
(1900-1980)
Záchytná stanice
No.: 276410Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:45
tuš, papír, 13,7 x 23,8 cm, sign. PN O. Fuchs, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Dite and Kysela at The Secondary School of Applied Arts
Current price: 200 CZK (9 €)
Otakar Fuchs
(1900-1980)
Napište mi to na futro
No.: 276411Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:44
tuš, papír, 22,5 x 15,7 cm, sign. PN O. Fuchs, text:Napište mi to na futro, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Dite and Kysela at The Secondary School of Applied Arts
Current price: 200 CZK (9 €)
Otakar Fuchs
(1900-1980)
Trosečník
No.: 276412Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:43
tuš, papír, 15,6 x 22,5 cm, sign. PN O. Fuchs, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Dite and Kysela at The Secondary School of Applied Arts
Current price: 200 CZK (9 €)
Otakar Fuchs
(1900-1980)
Má okno
No.: 276414Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:42
tuš, papír, 21,7 x 15,7 cm, sign. PN O. Fuchs, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Dite and Kysela at The Secondary School of Applied Arts
Current price: 200 CZK (9 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Reklamace!
No.: 276420Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:51
tuš, tužka, papír, 21 x 14,5 cm, monogr. PD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Pesimista
No.: 276421Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:50
tuš, akvarel, tužka, papír, 23,5 x 15 cm, monogr. PD ES, text: Už nevěřím, že všechno je k něčemu dobrý. Na chalupě nám zamrzla voda, při opravě mi žena zdrhla s instalatérem, a když jsem to oslavoval, vzali mi řidičák..., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Jediný, co těm kosmonautům závidím, je stav bez tíže..!
No.: 276422Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:49
tuš, akavrel, tužka, papír, 23,5 x 16,5 cm, monogr. PD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Osmý trpaslík
No.: 276423Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:48
tuš, tužka, papír, 15 x 21,5 cm, sign. PD Evžen Seyček, text: ,,Jsem opravdu osmý, ale oni se za mě stydí, že jsem vyroslt!, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Víno
No.: 276425Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:47
tuš, tužka, papír, 16,5 x 23 cm, sign. PN Evžen Seyček, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Koupající se
No.: 276728Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:26
litografie, 21,5 x 25,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížské typy
No.: 276730Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:28
litografie, 20 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Rytíř zlaté ostruhy
No.: 276732Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:30
litografie, 25,5 x 19 cm, volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížští bohémové
No.: 276734Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:32
litografie, 24,5 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Tátové
No.: 276736Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:34
Current price: 100 CZK (5 €)