-
Miloslava Nievaldová
(1952)
Cesta
No.: 267817Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:14
oil, canvas, 85 x 85 cm, sign. lower/right M. Nievalower/left ová, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miroslav Brotánek
(1916-1987)
Staré Labe
No.: 267990Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:16
litografie, 43 x 62,5 cm, sign. DU Brotánek Miroslav, rám, autorský tisk, lehce zažloutlý rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Gabriela (Ela) Horálková
(1893-?)
Portrét dívky
No.: 269982Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:18
olej, plátno, 1942, 69 x 60 cm, sign. PD E. Horálková 1942, rám, zašpiněné plátno, poškozený rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Rusňák
(1911-2001)
Portrét Marcelky
No.: 273704Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:20
pencil, paper, 52 x 40 cm, signed upper/ righ J. Rusňák, rám, description label at the back, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
K. Černý
Dívky v kroji
No.: 273776Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:22
oil, canvas, 95 x 62 cm, signed lower/right Černý K., rám, canvas damaged in places, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Le Jayotype
No.: 273822Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:22
lithography, 23 x 22 cm, llower/right signed h. D., loose leaf, from Le Charivari magazine, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Manželské mravy
No.: 273823Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:24
lithography, 20,5 x 21,5 cm, llower/right signed h. D., loose leaf, from Le Charivari magazine, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
V galerii
No.: 275160Auction price: 11.200 CZK (467 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:24
olej, plátno, 1980, 105 x 115 cm, sign. PD Straka 80, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice
Current price: 11.200 CZK (467 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Staré Litoměřice (z ateliéru)
No.: 275161Auction price: 11.200 CZK (467 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:26
olej, plátno, 1984, 100 x 115 cm, sign. PD Straka 84, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice
Current price: 11.200 CZK (467 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Z cyklu Mostecká stávka: Oběť
No.: 275162Auction price: 9.100 CZK (380 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:28
olej, plátno, 1981, 85 x 125 cm, sign PD Straka 81, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice
Current price: 9.100 CZK (380 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Přístav
No.: 275163Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:30
olej, plátno, 85 x 125 cm, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Torzo mužského těla
No.: 275164Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:32
olej, plátno, 70. léta, 100 x 140 cm, plátno místy poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Bez názvu
No.: 275165Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:34
olej, plátno, 95 x 145 cm, plátno místy poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Povrchový důl
No.: 275166Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:36
akryl, sololit, 1988, 75 x 107 cm, sign. PD Straka 88, vzadu štítek s popisem, malba místy poškozena, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Periferie
No.: 275168Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:38
akryl, sololit, 1995, 70 x 70 cm, sign. LD Straka 95, rám, vzadu štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Paměť
No.: 275170Auction price: 4.900 CZK (205 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:40
olej, sololit, 1975, 86 x 71 cm, sign. PD Straka 75, při okrajích lehce poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice
Current price: 4.900 CZK (205 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Selský motiv
No.: 275172Auction price: 4.200 CZK (175 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:42
olej, plátno, 1979, 76 x 86 cm, sign. LD PStraka 79, malba místy poškozena, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice
Current price: 4.200 CZK (175 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Na vsi
No.: 275173Auction price: 4.200 CZK (175 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:44
kombinov. technika, sololit, 50. léta, 37 x 58 cm, sign PD Straka, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice
Current price: 4.200 CZK (175 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Torza těl
No.: 275175Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:46
kom. technika, karton, 47 x 64 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
V Litoměřicích
No.: 275176Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:48
olej, plátno, 1954, 69 x 100 cm, sign. PD Straka 64, plátno místy poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Motiv ze Středohoří
No.: 275177Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:50
akryl, sololit, 62 x 82 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Halla
Svíce
No.: 275741Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:50
litografie, 18 x 8,5 cm, sign. DU Jan Halla, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Olga Čechová
Ukřižovaný
No.: 275742Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:52
dřevoryt, 14 x 9,7 cm, sign. PD Olga Čechová, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Madona s dítětem
No.: 275743Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:54
dřevoryt, 1976, 14,8 x 10,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1976, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jana Krejčová
Sloup
No.: 275744Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:56
dřevoryt, 15,8 x 11,3 cm, sign. DU Jana Krejčová, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Nejasná událost
No.: 275890Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:52
akryl, plátno, 65 x 60 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Koupající se
No.: 276728Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:26
litografie, 21,5 x 25,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížské typy
No.: 276730Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:28
litografie, 20 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Rytíř zlaté ostruhy
No.: 276732Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:30
litografie, 25,5 x 19 cm, volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížští bohémové
No.: 276734Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:32
litografie, 24,5 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Tátové
No.: 276736Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:34
litografie, 26 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pastorales
No.: 276739Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:36
litografie, 25 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pastorales
No.: 276740Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:38
litografie, 25,5 x 21,5 cm, DU značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Chroust
No.: 276744Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:40
litografie, 26 x 21 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, při okrajích potrhaný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Housata
No.: 276746Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:42
litografie, 26 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
No.: 276748Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:44
litografie, 24 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
No.: 276750Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:46
litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
No.: 276751Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:48
litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
No.: 276752Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:50
litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížští bohémové
No.: 276753Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:52
litografie, 25 x 18,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Na loďce
No.: 276757Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:54
litografie, 20 x 24,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276759Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:56
litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276760Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:58
litografie, 24 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276761Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 24 x 20 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276763Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:02
litografie, 20 x 25 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276764Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:04
litografie, 20 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276766Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:06
litografie, 18 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Na útesu
No.: 276768Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:08
litografie, 22 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Manželé
No.: 276769Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:10
litografie, 23 x 17 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cizinci v Paříži
No.: 276772Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:12
litografie, 24 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED