-
Otakar Fuchs
(1900-1980)
Záchytná stanice
No.: 276410Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:45
tuš, papír, 13,7 x 23,8 cm, sign. PN O. Fuchs, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Dite and Kysela at The Secondary School of Applied Arts
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otakar Fuchs
(1900-1980)
Napište mi to na futro
No.: 276411Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:44
tuš, papír, 22,5 x 15,7 cm, sign. PN O. Fuchs, text:Napište mi to na futro, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Dite and Kysela at The Secondary School of Applied Arts
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otakar Fuchs
(1900-1980)
Trosečník
No.: 276412Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:43
tuš, papír, 15,6 x 22,5 cm, sign. PN O. Fuchs, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Dite and Kysela at The Secondary School of Applied Arts
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otakar Fuchs
(1900-1980)
Má okno
No.: 276414Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:42
tuš, papír, 21,7 x 15,7 cm, sign. PN O. Fuchs, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Dite and Kysela at The Secondary School of Applied Arts
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Reklamace!
No.: 276420Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:51
tuš, tužka, papír, 21 x 14,5 cm, monogr. PD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Pesimista
No.: 276421Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:50
tuš, akvarel, tužka, papír, 23,5 x 15 cm, monogr. PD ES, text: Už nevěřím, že všechno je k něčemu dobrý. Na chalupě nám zamrzla voda, při opravě mi žena zdrhla s instalatérem, a když jsem to oslavoval, vzali mi řidičák..., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**5 History of bids
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Jediný, co těm kosmonautům závidím, je stav bez tíže..!
No.: 276422Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:49
tuš, akavrel, tužka, papír, 23,5 x 16,5 cm, monogr. PD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Osmý trpaslík
No.: 276423Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:48
tuš, tužka, papír, 15 x 21,5 cm, sign. PD Evžen Seyček, text: ,,Jsem opravdu osmý, ale oni se za mě stydí, že jsem vyroslt!, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Víno
No.: 276425Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:47
tuš, tužka, papír, 16,5 x 23 cm, sign. PN Evžen Seyček, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Koupající se
No.: 276728Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:26
litografie, 21,5 x 25,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížské typy
No.: 276730Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:28
litografie, 20 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Rytíř zlaté ostruhy
No.: 276732Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:30
litografie, 25,5 x 19 cm, volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížští bohémové
No.: 276734Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:32
litografie, 24,5 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Tátové
No.: 276736Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:34
litografie, 26 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pastorales
No.: 276739Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:36
litografie, 25 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pastorales
No.: 276740Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:38
litografie, 25,5 x 21,5 cm, DU značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Chroust
No.: 276744Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:40
litografie, 26 x 21 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, při okrajích potrhaný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Housata
No.: 276746Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:42
litografie, 26 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
No.: 276748Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:44
litografie, 24 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
No.: 276750Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:46
litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
No.: 276751Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:48
litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
No.: 276752Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:50
litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížští bohémové
No.: 276753Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:52
litografie, 25 x 18,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Na loďce
No.: 276757Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:54
litografie, 20 x 24,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276759Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:56
litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276760Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:58
litografie, 24 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276761Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 24 x 20 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276763Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:02
litografie, 20 x 25 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276764Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:04
litografie, 20 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276766Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:06
litografie, 18 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Na útesu
No.: 276768Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:08
litografie, 22 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Manželé
No.: 276769Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:10
litografie, 23 x 17 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cizinci v Paříži
No.: 276772Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:12
litografie, 24 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Paříž v roce 1848
No.: 276774Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:14
litografie, 28 x 21,5 cm, volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Paříž v roce 1848
No.: 276775Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:16
litografie, 25,5 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276777Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:18
litografie, 25 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276779Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:20
litografie, 24,5 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276780Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:22
litografie, 26 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276781Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:24
litografie, 26 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrna na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276782Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:26
litografie, 26 x 21 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrna na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276784Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:28
litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276785Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:30
litografie, 25 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276786Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:32
litografie, 24 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Ludwig van Beethoven
No.: 276979Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:36
tuš, papír, 1975, 32 x 23,5 cm, sign. DU Pitrmann 75, rám, LD popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Gustav Mahler
No.: 276980Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:35
tuš, papír, 1975, 32 x 23,5 cm, sign. LD Pitrmann 75, rám, LD popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Hector Berlioz
No.: 276981Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:34
tuš, papír, 1975, 32 x 23,5 cm, sign. PD Pitrmann 75, rám, LD popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Edvard Grieg
No.: 276982Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:33
tuš, papír, 1975, 30,5 x 19,5 cm, sign. LD APi, rám, LD popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Niccoló Paganini
No.: 276983Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:32
tuš, papír, 1975, 30,5 x 19,5 cm, monogr. LD AP 75, rám, PD popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Ullrych
(1893-1948)
Kytička ve vlasech
No.: 277205Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:45
mixed media, cardboard, 1947, 33,5 x 42,5 cm, signed lower/left B. Ullrych 1947, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Ullrych
(1893-1948)
Po koupání
No.: 277206Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:44
mixed media, cardboard, 1947, 33 x 42,5 cm, signed lower/right B. Ullrych 47, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED