Bohumil Ullrych

  • Bohumil Ullrych

    Pohled na vesnici

    No.: 225163

    Auction price: 1.200 CZK (45 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 19:36

    kvaš, papír, 1932, 41 x 56 cm, sign. PD B. Ullrych 32, ,

    Current price: 1.200 CZK (45 €)

  • Bohumil Ullrych

    Melancholička

    No.: 226789

    Planned termination: 17. 08. 2020 19:44

    olej, plátno, 1934, 12 x 9 cm, sign. LD Ullrych , papírová pasparta, vzadu na paspartě popsáno autorem, ,

  • Bohumil Ullrych

    Samota (Borek)

    No.: 228085

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 19:52

    tužka, papír, 1918, 19,5 x 29,5 cm, sign. PD B. Ullrych 18, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Farma v Texasu

    No.: 228148

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 19:54

    tužka, akvarel, papír, 1929, 9,8 x 14 cm, sign. PD B. Ullrych 29, ,

    Current price: 600 CZK (23 €)

  • Bohumil Ullrych

    Spící pes

    No.: 228413

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 19:58

    tužka, papír, 21 x 27,3 cm, kresba na obou stranách papíru, vepředu PD pozůstalostní razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, na papíře drobné skvrnky, ,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Rodina u vody

    No.: 228414

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 20:00

    tužka, akvarel, olej, papír, 1927, 22 x 30 cm, sign. PD Ullrych 27, vzadu kresba tužkou, ,

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena u hradu

    No.: 228416

    Auction price: 900 CZK (34 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 20:02

    akvarel, papír, 1944, 19,2 x 24,4 cm, sign. PD B. Ullrych 44, ,

    Current price: 900 CZK (34 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka v růžových šatech

    No.: 228497

    Auction price: 1.800 CZK (67 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 20:10

    akvarel, papír, 1945, 48,2 x 60,5 cm, sign. PD B. Ullrych 1945, okraje papíru zvlněné, ,

    Current price: 1.800 CZK (67 €)

  • Bohumil Ullrych

    Zima

    No.: 229161

    Auction price: 900 CZK (34 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 20:26

    kvaš, papír, 1936, 43,8 x 60 cm, sign. PD B. Ullrych 36, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, ,

    Current price: 900 CZK (34 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka ležící na trávě

    No.: 230787

    Auction price: 1.000 CZK (38 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 20:58

    olej, papír, 18,4 x 37,2 cm, vzadu kresba akvarelem, ,

    Current price: 1.000 CZK (38 €)

  • Bohumil Ullrych

    Postavy v krajině (Konvolut 2 kreseb)

    No.: 219507

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    Planned termination: 17. 08. 2020 23:44

    tužka, kvaš, papír, 1923, 20 x 26,7 a 18 x 26,8 cm, sign. Ullrych 23, nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 350 CZK (13 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na potoce (konvolut 2 akvarelů)

    No.: 237888

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:00

    akvarel, tužka, tuš, papír, 1937, 20x 29,5 a 20,5 x 29,5 cm, sign. PD B. Ullrych 37, nalepeno na papíru, lehce zašlý papír, ,

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy u praní

    No.: 237890

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:02

    akvarel, tuš, papír, 1927, 15,6 x 20 cm, sign. PD B. Ullrych 27, papír na rozích poškozen, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena na louce

    No.: 237892

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:04

    akvarel, tuš, papír, 21,8 x 14,7 cm, lehce zažloutlý papír, ,

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Ullrych

    K zemi

    No.: 237893

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:06

    akvarel, tuš, papír, 12,1 x 9,5 cm, papír má horní rohy utrženy, ,

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    No.: 237894

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:08

    akvarel, tuš, papír, 11,4 x 18 cm, ,

    Current price: 350 CZK (13 €)

  • Bohumil Ullrych

    Svléknutá

    No.: 237895

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:10

    akvarel, tuš, papír, 11,5 x 17,7 cm, sign. PD Ullrych , kousek levého dolního rohu utržen, pravý horní roh utržen, ,

    Current price: 350 CZK (13 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena v nehzližé

    No.: 237896

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:12

    akvarel, tužka, papír, 1926, 27 x 16 cm, sign. PD Ullrych 26, lehce zažloutlý papír, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    No.: 237897

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:14

    akvarel, tuš, papír, 18 x 11,5 cm, pravý dolní roh papíru utržen, papír lehce zažloutlý, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící dívka

    No.: 238090

    Auction price: 2.000 CZK (75 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:18

    watercolor, paper, 60,5 x 48,5 cm, slightly yellowed paper edges, ,

    Current price: 2.000 CZK (75 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pracující ženy (konvolut 4 akvarelů)

    No.: 238098

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:20

    akvarel, tuš, papír, 49,5 x 35,5 cm, nalepeno na kartonu, lehce zašlý papír, ,

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Bohumil Ullrych

    Figury / Strom (konvolut 3 akvarelů)

    No.: 238099

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:22

    akvarel, tužka, tuš, papír, 49,5 x 35,5 cm, sign. PD B. Ullrych , nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Figury / Labutě (konvolut 5 skic)

    No.: 238100

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:24

    akvarel, tuš, tužka, fix, papír, 49,5 x 35,6 cm, nalepeno na kartonu, papír zašlý, zažloutlý, jeden s akvarelů má pokrčený okraj, u druhého chybí kousek rohu papíru, ,

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Bohumil Ullrych

    Figury (konvolut 8 skic)

    No.: 238102

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:26

    akvarel, tuš, tužka papír, 35,9 x 51 cm, nalepeno na kartonu, zašlý, lehce zažloutlý papír, jedna s kreseb má natržený papír, ,

    Current price: 600 CZK (23 €)

  • Bohumil Ullrych

    Saxofonista

    No.: 239082

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:44

    tuš, běloba, papír, 12 x 22,5 cm, PD razítko "Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha", při okraji pomuchlaný papír, nahoře u okraje papír natržen, ,

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupel

    No.: 239083

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:46

    dřevoryt, 14,5 x 10 cm, PD razítko: "Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha", zažloutlý papír, evý dolní roh přeložen, na pravém okraji papír ušpiněn černou barvou, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    No.: 239084

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:48

    dřevoryt, 7,5 x 9,5 cm, sign. PD Ullrych, okraje papíru mimo tisk pokrčeny, ,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie

    No.: 207457

    Planned termination: 18. 08. 2020 22:26

    pastel, papír, 55 x 41,3 cm, vzadu popsáno autorem, oboustranná kresba, při okrajích lehce pokrčený papír, ,

  • Bohumil Ullrych

    Cesta k hradu

    No.: 210450

    Auction price: 900 CZK (34 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 22:30

    pencil, gouache, paper, 32,4 x 41,5 cm, LD stamp: From inheritance of Bohumil Ullrych, at the edge crumpled paper, ,

    Current price: 900 CZK (34 €)

  • Bohumil Ullrych

    Továrna

    No.: 210455

    Planned termination: 18. 08. 2020 22:32

    wash drawing by ink, pencil, 34 x 44,8 cm, RD stamp: From inheritance of Bohumil Ullrych, at the edges damaged paper, ,