Oldřich Jelínek
PF 1980
Položka č.: 331Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:17
serigrafie, 1979, 19,8 x 20,8 cm, sign. PD Jelínek
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Oldřich Jelínek
PF 1979
Položka č.: 338Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:16
serigrafie, 1978, 21 x 18,9 cm, sign. DU O.Jelínek
Aktuální cena: 170 CZK (8 €)
Oldřich Jelínek
PF 1978
Položka č.: 358Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:15
linoryt, 1977, 15 x 21 cm, sign DU O.Jelínek
Aktuální cena: 260 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu
Oldřich Jelínek
PF 1978
Položka č.: 339Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
serigrafie, 1977, 21 x 18,7 cm, sign LD O. Jelínek
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Oldřich Jelínek
PF 1981
Položka č.: 340Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:14
serigrafie, 1980, 20,8 x 20,4 cm, sign PD O. Jelínek
Aktuální cena: 170 CZK (8 €)
Vladimír Jarcovják
(1924-2007)
PF 1979
Položka č.: 360Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:11
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vladimír Jarcovják
(1924-2007)
PF 1992
Položka č.: 361Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:10
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Cyril Chramosta
(1908-1990)
PF 1962
Položka č.: 284Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:02
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
Arnošt Hrabal
(1886-1969)
Ryba
Položka č.: 285Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:57
dřevoryt, 1960, 12 x 9 cm, značeno UD AH, zepředu text: Mnoho zdraví a zdaru v Novém roce 1961 Rodina Moserova, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského na AVU v Praze, člen Sdružení výtvarných umělců moravských
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Hana Hölzelová
(1927)
Potůček
Položka č.: 139Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:53
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Stanislav Hlinovský
(1924-1994)
Zámek (PF 1965 Jar. Koupil)
Položka č.: 61Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:46
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
J. Havlíček
PF Ivan Hrdina
Položka č.: 336Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:41
lept, 1973, 9,8 x 7,5 cm, sign. PD J. Havlíček 74, 17/60
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
J. Havlíček
PF Ivan Hrdina
Položka č.: 337Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:40
lept, 1973, 9,8 x 7,5 cm, sign. PD J.Havlíček 74 , 10/60
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Helena Hašpicová - Hurtová
PF 1989
Položka č.: 308Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:39
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jan Halla
(1926-1988)
Volavky
Položka č.: 265Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:38
litografie, 18,5 x 12,7 cm, sign. PD Halla, text: Vzpomínka na Zlatou svatbu manželu Boženy a Josefa Kašparových, kterou slavili v dobré pohodě v Písku 31. května 1991., Antikvariát Dlážděná, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Anna Grmelová
(1926-2000)
PF 1976
Položka č.: 346Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:36
dřevoryt, 1992, 15 x 6,5 cm, sign. PD, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Tibor Gáll
(1930-2021)
PF 1985
Položka č.: 350Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:34
tisk, 1984, 21 x 15,5 cm, sign. PD Tibor Gáll, č. 19/60
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Pavla Fořtová - Šámalová
(1886-1974)
Kostel Sv. Mikuláše
Položka č.: 276Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
litografie, 1963, 9 x 13,5 cm, sign. PD Pavla Fořtová, č. 127/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně H. Emingerové, Emy Krostové a Václava Jansy
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu
Leo Frydrych
Červený kříž (PF 2012)
Položka č.: 63Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:32
tisk, 10 x 21 cm, sign. PD Leo Frydrych, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Gabriel Filcík
PF 1995
Položka č.: 353Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:30
akvarel, tuš, 1994, 12,1 x 18 cm, sign PD Gabriel Filcík, žák prof. V. Fixla na SUPŠ v Praze, poté žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
PF 1961
Položka č.: 272Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:29
litografie, 1960, 18 x 12 cm, sign. PD V. Fiala, č. 150/175, PD ohlý roh, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Fiala
PF 1986
Položka č.: 293Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:28
suchá jehla, 1985, 4,4 x 8 cm, sign. UD KFiala 85, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karol Felix
(1961)
Pour Feliciter 1993
Položka č.: 343Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:24
tisk, 1992, 20,7 x 10,2 cm, sign. vzadu Karol felix, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod
Aktuální cena: 260 CZK (11 €)
Karol Felix
(1961)
PF 94
Položka č.: 344Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:23
tisk, 1993, 21,5 x 10,5 cm, sign. DU Karol Felix 93, 86/100, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod
Aktuální cena: 360 CZK (15 €)
Ladislav Ehrlich
(1886-1965)
PF 1961
Položka č.: 304Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:20
litografie, 1960, 15 x 11 cm, sign. PD Ladislav Ehrlich, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Engelmullera a A. Hansena na ČVUT v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ladislav Ehrlich
(1886-1965)
PF 1962
Položka č.: 307Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:17
litografie, 1961, 10,8 x 16,7 cm, sign. PD Ladislav Ehrlich, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Engelmullera a A. Hansena na ČVUT v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Zátiší s kyticí
Položka č.: 90Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:13
litografie, 7 x 4,4 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 22/60, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Zátiší se sklenicí a jablkem
Položka č.: 91Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:12
litografie, 7 x 10,2 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 25/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Lubomír Dušek
PF 86
Položka č.: 355Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:11
akvatinta, 1985, 10,2 x 8,5 cm, sign. DU L.Dušek
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jaroslav Dajč
PF 81
Položka č.: 270Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:10
lept, 1980, 12 x 7,3 cm, sign. PD J. Dajč, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Toufra, Bulanta, Kosa a Hyliše na Pedagogickém institutu v Jihlavě, žák prof. Hadlače na PedF MU v Brně, člen Sdružení výtvarných umělců Vysočiny
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)