Milan Bauer
Balón
No.: 508Auction price: 1.900 CZK (80 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 08:09
lept, 22,2 x 14 cm, sign. DU BauerMilan, č. 88/100, studied at The Secondary Technical School of Ceramics
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Milan Bauer
Veterán
No.: 507Auction price: 1.300 CZK (55 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 08:08
lept, 9,8 x 14,5 cm, sign. DU BauerMilan, autorský tisk, studied at The Secondary Technical School of Ceramics
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids
Stříbrná pětiuncová medaile Jan Saudek
Life reverse proof, č. 419, 2022
No.: 4Auction price: 10.000 CZK (417 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2023 20:03
ryzost: Ag 999 / 1000, váha: 155,5 g, průměr: 65 mm, Jedinečná pětiuncová medaile České mincovny zobrazující jednu z nejznámějších fotografiích Jana Saudka – Life, 1966. Jeho práce ovlivnila celosvětovou fotografii. Námět zobrazující torzo polonahého muže v džínách, který na hrudi drží novorozeně. …
Current price: 16.000 CZK (667 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids
Stříbrná uncová medaile Jan Saudek
Marie č.1 proof, č. 227, 2021
No.: 3Auction price: 10.000 CZK (417 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2023 20:02
ryzost: Ag 999 / 1000, váha: 31,1 g, průměr: 37 mm cm, Mimořádná stříbrná medaile od České mincovny o hmotnosti jedné trojské unce vzdává hold Janu Saudkovi a jeho obrazu s názvem Marie č. 1. Medaile vznikla v nákladu 500 číslovaných kusů. Dílo Jana Saudka je kontroverzní a provokativní oslavou l…
Current price: 17.000 CZK (709 €)
Last auctioneer: ID5**1 History of bids
Česká mincovna, 2022
Sběratelský soubor stříbrných mincí ze Série „Obrněná technika“
No.: 2Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2023 20:01
ryzost: Ag 999 / 1000 váha: 1 ks - 31,1 g, průměr: 37 mm, Rozměry šanonu: 18 x 28 cm, Sbírka 4 stříbrných mincí s nominální hodnotou 1 NZD zasazených do výpravné karty v historizujícím designu. Každý karta je plná takticko-technických dat pojednávajících o faktických souvislostech a způsobu nasazen…
Current price: 4.900 CZK (205 €)
Last auctioneer: ID3**5 History of bids
.
Die Medaillen Edition Deutsches Museum, 1
No.: 1Auction price: 18.000 CZK (750 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2023 20:00
ryzost: Ag 999 / 1000 váha: 1 ks - 40, průměr: 45 mm, Muzejní edice 32 medailí ze stříbra v ryzosti 999/1000 a proof kvalitě. Každá medaile pozlacená ryzím zlatem zobrazuje velmi přitažlivým výtvarným způsobem nejdůležitější historické osobnosti německých vědních disciplín. Rubová strana medailí je…
Current price: 22.500 CZK (938 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Jan Saudek
On those roaring sixties !
No.: 5Auction price: 10.000 CZK (417 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2023 17:13
litografie, 47,5 x 37 cm, sign. PD Jan Saudek, č. 17/85
Current price: 24.000 CZK (1.000 €)
Last auctioneer: ID8**9 History of bids
Jan Saudek
Coca Cola
No.: 2Auction price: 10.000 CZK (417 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2023 17:10
Current price: 20.000 CZK (834 €)
Jan Saudek
Marie č. 1
No.: 8Auction price: 12.000 CZK (500 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2023 17:07
litografie, 18 x 23,5 cm, sign. PD Jan Saudek, č. XX/L
Current price: 18.000 CZK (750 €)
Jan Saudek
Life
No.: 7Auction price: 10.000 CZK (417 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2023 17:06
serigrafie, 30 x 23 cm, sign. PD Jan Saudek, č. XL/L
Last auctioneer: ID4**5 History of bids
Jan Saudek
Zeď
No.: 1Auction price: 10.000 CZK (417 €)
litografie, 37,5 x 48 cm, sign. PD Jan Saudek, č. 14/85
Current price: 24.001 CZK (1.001 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
Jan Saudek
Marie č. 1
No.: 6Auction price: 12.000 CZK (500 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2023 17:05
litografie, 2020, 37 x 48 cm, sign. PD Jan Saudek, E. A.
Current price: 26.000 CZK (1.084 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
Jan Saudek
Coca Cola- barevná
Jan Saudek
120km v hodině
AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2023 17:03
litografie, 37 x 47 cm, sign. PD Jan Saudek, č. 21/85
Current price: 19.000 CZK (792 €)
Last auctioneer: ID5**4 History of bids
Josef Dlabal
Praha jarní
No.: 67Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 02. 2023 17:14
olej, karton, 12,5 x 15 cm, sign. LD J. Dlabal
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids
Josef Dlabal
Rozkvetlá Praha
No.: 66Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 02. 2023 17:12
olej, karton, 12,5 x 17,5 cm, sign. LD J. Dlabal
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Japonské hory
No.: 59Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 02. 2023 16:58
olej, lepenka, 20,5 x 28,5 cm, sign. PD J. Dlabal, PN poškozeno, worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Josef Dlabal
Pražský hrad s rozkvetlým stromem
No.: 55Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 02. 2023 16:50
olej, papír, 14,7 x 11,5 cm, sign. LD J. Dlabal
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Pohled z rozkvetlého Petřína
No.: 36Auction price: 750 CZK (32 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 02. 2023 16:12
olej, papír, 15 x 19,5 cm, sign. LD J. Dlabal, Aantiqari.at Radhošťská, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan
Current price: 750 CZK (32 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Pražský hrad v květnu
No.: 27Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 02. 2023 15:54
olej, karton, 20,5 x 15 cm, sign. LD J.Dlabal, karton na zadní straně potištěn, Aantiqari.at Radhošťská, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan
Current price: 700 CZK (30 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Záložka
No.: 102Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:41
8x kolorovaný dřevoryt, 14,5 x 5 cm, text:, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Záložka
No.: 101Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:40
kolorovaný dřevoryt, 14,5 x 5 cm, text: Co mě nezabije, to mě posílí. - Nietzche, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 150 CZK (7 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Záložka
No.: 100Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:39
kolorovaný dřevoryt, 14,5 x 5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Záložka
No.: 99Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:38
kolorovaný dřevoryt, 14,5 x 5 cm, text: všechny nástroje boží, jeden takový, druhý takový. - Dehmel, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Město
No.: 97Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:36
pastel, tužka, pauzovací papír, 1938, 15 x 10,5 cm, sign. PD Fleissig 1938, Ex libris Ota Hradečný, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Akt v knihovně
No.: 96Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:35
tužka, pauzovací papír, 1928, 15,8 x 11 cm, sign. PD V. Fleissig 1928, Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Kronikář
No.: 95Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:34
pastel, tužka, pauzovací papír, 1933, 13,7 x 10,6 cm, sign. PD V. Fleissig 1933, Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Malba na dům
No.: 93Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:32
tuš, běloba, pauzovací papír, 1938, 12 x 8,5 cm, sign. PD Fleissig 1938, novoročenka, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Horská krajina
No.: 91Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:30
tužka, papír, 1929, 15,3 x 9,5 cm, monogr. LN VF 1929, Ex libris Svatopluk Samek, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Žena se lvem
No.: 90Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:29
tuš, pauzovací papír, 1932, 15 x 11,2 cm, sign. PD V. Fleissig 1932, Ex libris A. Lhota, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 350 CZK (15 €)